"Sąsiedzi". Marek Siudym o tym, co daje mu energię do działania: "Jestem młody, nie do zdarcia, silny i zdrowy!". Tego o nim nie wiecie!

Michał Skuza
Michał Skuza
fot. Gałązka/AKPA, DDTVN
fot. Gałązka/AKPA, DDTVN
Marek Siudym to wspaniały aktor, którego role bawią i ekscytują od lat. Choć aktor w tym roku kończy 74 lata, nie identyfikuje się ze swoją grupą wiekową. Jego wielką pasją są motocykle i to właśnie one dają mu energię do działania.

Harleyem przez świat

Marek Siudym w tym roku skończy 74 lata, ale jak mówi: "Nie identyfikuję się z tą grupą wiekową. Moje życie zatrzymało się gdzieś na czterdziestce i tego się trzymam. Ustaliłem sam ze sobą, że jestem młody, nie do zdarcia, silny i zdrowy. I tak jest". Aktor wciąż jest aktywny zawodowo, gra w serialach "Papiery na szczęście", "Barwy szczęścia" oraz na deskach Teatru Kwadrat i wiedzie równie aktywne życie poza sceną i ekranem.

Od dzieciństwa jego wielką miłością są konie. W stajni, jeszcze do niedawna, miał cztery. Trzy ogiery i jednego Harleya. "Motocyklem jeżdżę od lat 70. Wchodząc w zakręt wiem, że to będzie coś fantastycznego, czego jeszcze nie znam" - mówi z uśmiechem aktor, który należy do "gangu" motocyklowego "Husaria szos polskich", podobnie zresztą jak inny aktor, Joachim Lamża.

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Jak działają oszuści - fałszywe SMS "od najbliższych"

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn