"Sen Çal Kapımı". Hande Erçel kończy karierę? Smutne doniesienia o gwieździe tureckich seriali. Widzowie będą załamani!

Adriana Słowik
Adriana Słowik
Hande Erçel jest jedną z najbardziej rozchwytywanych aktorek w Turcji, a na swoim koncie ma role w największych serialowych hitach. Wygląda jednak na to, że turecka piękność chce na jakiś czas zrezygnować z życia na świeczniku. Te informacja z pewnością nie ucieszy fanów jej talentu. Co planuje piękna Hande Erçel?
Hande Erçel jest jedną z najbardziej rozchwytywanych aktorek w Turcji, a na swoim koncie ma role w największych serialowych hitach. Wygląda jednak na to, że turecka piękność chce na jakiś czas zrezygnować z życia na świeczniku. Te informacja z pewnością nie ucieszy fanów jej talentu. Co planuje piękna Hande Erçel?
Hande Erçel jest jedną z najbardziej rozchwytywanych aktorek w Turcji, a na swoim koncie ma role w największych serialowych hitach. Wygląda jednak na to, że turecka piękność chce na jakiś czas zrezygnować z życia na świeczniku. Ta informacja z pewnością nie ucieszy fanów jej talentu. Co planuje piękna Hande Erçel?

Hande Erçel potrzebuje odpoczynku

Hande Erçel zaistniała w 2013 roku, kiedy zaczęła występować w "Çalıkuşu" i "Tatar Ramazan". Turecka piękność szybko dorobiła się statusu gwiazdy: obecnie zabiegają o nią najlepsi reżyserzy i reklamodawcy a miliony fanów na całym świecie śledzą jej każdy krok, kibicując i trzymając kciuki za dalsze sukcesy. Hande nie ukrywa już, że jest zmęczona tempem swojego życia i chce na jakiś czas zwolnić.

Pracowałam przez 58 tygodni, miałam tylko 15 dni wolnego, z czego byłam na Malediwach przez sześć dni. Wcześniej pracowałam non stop przez siedem lat i chcę odpocząć. Na razie przez miesiąc czy dwa - wyznała w jednym z ostatnich wywiadów.

W sierpniu br. Hande Erçel pożegnała się z serialem "Sen Çal Kapımı", który wywindował jej karierę na sam szczyt. Aktorka w duecie z Keremem Bürsinem podbiła serca widzów i choć wszyscy czekają już na jej kolejny projekt, zrozumiałe jest, że Hande Erçel musi najpierw odpocząć.

Dla fanów tureckich produkcji mamy smutne informacje: Hande Erçel nie podpisała na razie żadnych nowych projektów w Turcji. Nie wiadomo, kiedy wróci do gry w serialach. Spekuluje się, że piękna aktorka myśli o wyjeździe do Los Angeles - podobno chce podszlifować swój angielski i spróbować swoich sił w międzynarodowych produkcjach.

Myślicie, że Hande Erçel rozwinie skrzydła jak Can Yaman i zacznie robić zawrotną karierę za granicą? Tego jej życzymy!

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Instahistorie z VIKI GABOR

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn