serial

„Wednesday". Takiej wersji tańca Jenny Ortego na pewno nie widzieliście! Pamiętacie Karola i Norka z „Miodowych lat"? Dali z siebie wszystko

„Wednesday” nie schodzi z listy TOP 10 Netflix. Za jeden z najlepszych aspektów serialowego hitu uważa się grę aktorską Jenny Ortegi, która wciela się w tytułową rolę. A do historii przeszła już słynna scena tańca. Tym razem możemy zobaczyć ją w wykonaniu Tadeusza Norka i Karola Krawczyka z „Miodowych lat".

31.01.2023Wednesday

„Wednesday”. Drugi sezon pod znakiem zapytania? Serial dołączył do „klubu miliarderów”, a Netflix milczy. Gigant straci perłę z rąk?

Serial „Wednesday” niemalże od dnia debiutu na platformie Netflix zalicza kolejne rekordy - jest najchętniej oglądaną produkcją, której widzowie poświęcili miliard godzin, gwiazdy i ludzie na całym świecie odtwarzają słynny taniec głównej bohaterki, a gigant... milczy w temacie 2. sezonu swojego największego hitu. Dlaczego?

03.01.2023Wednesday

„Wednesday”. Wpadki w serialu to hit sam w sobie! Jenna Ortega i Catherine Zeta-Jones mylą kwestie i wyją do kamery. To nie wszystko!

Serial „Wednesday” cieszy się ogromną popularnością i grono jego fanów sukcesywnie rośnie. Nic dziwnego! To jedna z ciekawszych produkcji, jaką swoim użytkownikom zaserwował w ostatnim czasie Netflix. Pokazywaliśmy już, jak wyglądała produkcja „Wednesday” od tzw. kuchni. Teraz czas na coś jeszcze lepszego - wpadki! Gwarantujemy, że się szeroko uśmiechniecie i nabierzecie jeszcze więcej sympatii!

12.12.2022Wednesday

„Wednesday”. Gwendoline Christie o roli dyrektorki Akademii Nevermore w serialu Netflix. Była dla niej wyjątkowa z wielu powodów! „Po raz pierwszy poczułam się piękna na ekranie”

W nowym hicie Netflix „Wednesday” nie brakuje największych aktorskich nazwisk. W nowej odsłonie Rodziny Addamsów zagrali m.in. Catherine Zeta-Jones, Christina Ricci i Luis Guzmán. W jedną z głównych ról wciela się również Gwendoline Christie, znana z „Gry o tron” i „Sandman”. Tym razem jednak postać, którą stworzyła jest dla niej szczególna. Dlaczego?

01.12.2022Wednesday

„Wednesday”. Rola Christiny Ricci w nowym hicie Tima Burtona nie była pewna. Twórcy komentują trudne początki współpracy dla Netflix

W nowej odsłonie historii ze świata rodziny Addamsów zagrało wiele rozpoznawalnych nazwisk. Catherine Zeta-Jones, Luis Guzmán, Gwendoline Christie - ich przedstawiać nie trzeba! Nie mogło zabraknąć również jednego z pierwowzorów głównej postaci, czyli Christiny Ricci. Jednak ściągnięcie jej do nowego hitu Tima Burtona, który stworzył dla Netflix, wcale nie było takie łatwe! Dlaczego?

01.12.2022Wednesday

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×