Seriale Marvela na Disney+ to nie tylko "Loki" i "She-Hulk". Które są naszymi ulubionymi?

Na Disney+ możemy oglądać osiem seriali z Marvel Cinematic Universe. Pierwszy sezon jednego z nich właśnie się zakończył. Był dość szczególny, ponieważ wprowadził do filmowego uniwersum Marvela nową, kobiecą postać. Zobacz, które seriale Marvela na Disney+ są naszymi ulubionymi.

Multimedia

Czy możemy liczyć na 2. sezon "She-Hulk"?

Jednym z tytułów w naszym zestawieniu jest "She-Hulk". Jest całkiem prawdopodobne, że w ostatnim odcinku 1. sezonu twórcy przemycili zapowiedź kolejnych epizodów.

Doszło do ciekawego zabiegu. Jennifer Walters zdecydowała się porozmawiać z Kevinem Feige, czyli szefem Marvel Studios.

K.E.V.I.N. okazał się zaawansowaną sztuczną inteligencją. Bohaterka nieskutecznie próbowała dowiedzieć się u źródła, czy może liczyć na 2. sezon swojego show. Jeniffer ostatecznie weszła do pokoju scenarzystów i usłyszała ich dyskusje. Twierdzili, że 2. sezon ma być utrzymany w konwencji snu.

Komentarz twórczyni serialu

Tatiana Maslany w rozmowie z Extra powiedziała:

Nie wydaje mi się, nie teraz. Kevin w tej scenie [z 9. odcinka] wydaje się być bardzo uprzedzony od tego pomysłu, więc jeśli opieramy to na prawdziwym Kevinie, to nie wydaje się to prawdopodobne. Ale on też, jak sądzę, zwyczajnie próbował pozbyć się Jen, bo zadawała zbyt wiele pytań... Nie wiem. Gdybym mogła być fałszywie skromna i mieć jakiś mały sekret, zrobiłabym to. Ale naprawdę nie wiem. Nic nie wiem.

W GALERII ZOBACZYSZ NASZE ULUBIONE TYTUŁY MARVELA DOSTĘPNE NA DISNEY+

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×