"Sex Education". Dzieci Gillian Anderson nie mogą oglądać serialu! Aktorka się na to nie zgadza

Redakcja Telemagazyn
Redakcja Telemagazyn
fot. materiały prasowe Netflix
fot. materiały prasowe Netflix
"Sex Education" to jeden z najpopularniejszych i najbardziej lubianych seriali młodzieżowych dostępnych na Netfliksie. Mimo niepodważalnych walorów edukacyjnych produkcji, nie wszyscy rodzice życzą sobie, aby ich dzieci ją oglądały. W tym gronie znajduje się również... Gillian Anderson, jedna z gwiazd serialu!

Gillian Anderson nie chce, aby jej dzieci oglądały "Sex Education"

Gillian Anderson jest nie tylko jedną z najbardziej rozpoznawalnych gwiazd serialu "Sex Education", ale także matką trójki dorastających dzieci. Przy okazji premiery trzeciego sezonu produkcji, aktorka wystąpiła w jednym z odcinków podcastu "The Radio Times". Zdradziła między innymi, że ma szczerą nadzieję, że jej pociechy nie oglądają "Sex Education".

- Muszę przyznać, że żyję szczęśliwie, wierząc, zapewne naiwnie, że moje dzieci nie oglądają tego serialu. Mam nadzieję, że nigdy go nie widziały. Kiedy tylko pojawił się pierwszy sezon serialu, powiedziałam im, że nie wolno im tego robić. Ufam, że tak jest, choć nie mam kontroli nad tym, co robią w domach znajomych i co pokazują im ich przyjaciele - stwierdziła.

Gillian Anderson zapewniła również, że jej niechęć do oglądania "Sex Education" przez jej pociechy nie wynika z niechęci do poruszania trudnych tematów z własnymi dziećmi - wręcz przeciwnie.

- Rozmawiałam z nimi o pewnych aspektach serialu, a także o ich znaczeniu. Uważam, że takie rozmowy są niezwykle ważne, wręcz niezbędne dla młodych ludzi - podkreśliła.

Aktorka dodała również, że mimo pewnego przerysowania, jej zdaniem "Sex Education" to niezwykle wartościowy serial.

- Serial ukazuje akceptację wszystkich, bez względu na to, jak chcą żyć i w jaki sposób pokazują się światu. Myślę, że jest to jedna z najważniejszych rzeczy, które serial prezentuje. Zatem jeśli taki przekaz dotrze do jego odbiorców, to uważam, że spełnia on swoją rolę - podsumowała.

Jak oceniacie decyzję Gillian Anderson?

Serial "Sex Education" jest dostępny na Netfliksie!

od 12 lat
Wideo

Bohaterka Senatorium Miłości tańczy 3

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn