"She-Hulk". Odcinek 3. z gościem specjalnym. Megan The Stallion wystąpiła w serialu. Jest nową klientką Jennifer Walters

Odcinek 3. "She-Hulk" zaskoczył widzów. W scenie po napisach wystąpiła jedna z amerykańskich gwiazd - Megan Thee Stallion. Jaką rolę zagra w serialu?

Multimedia

Odcinek 3. "She-Hulk" z niespodzianką dla fanów Megan Thee Stallion

Odcinek 3. "She-Hulk" pokazał w scenie po napisach końcowych kolejną gwiazdę. Jest nią Megan Thee Stalion. She-Hulk została jej nową prawniczką. Widzimy, jak kobiety podpisują ze sobą umowę. Nie wiemy jednak, czego ona dotyczy. Być może Megan dostanie w serialu większą rolę i w odcinku 5. "She-Hulk" będziemy świadkami jej sprawy.

Odcinek 3. "She-Hulk" z tańczącą She-Hulk

Odcinek 3. "She-Hulk" zaskakuje nie tylko gościem specjalnym. W scenie z Megan She-Hulk twerkuje, czym budzi zdziwienie nie tylko swojego szefa, ale też widzów. Razem z piosenkarką tańczą do refrenu piosenki "Body". Fragment jest krótki, ale wystarczający by zdziwić i jednocześnie rozbawić. Pokazuje, że Jennifer Walters aka She-Hulk potrafi być rozrywkowa.

Festiwal żenady, kiepskich pomysłów i wpadek. Oto, co wydarzyło się w serialu Disney+Zobacz więcej

Odcinek 3. "She-Hulk" może zwiastować więcej gwiazd

Pojawienie się Megan Thee Stalion w "She-Hulk" zapowiadać może większy udział wielkich gwiazd w serialu. Z pewnością przysporzy to "She-Hulk" więcej widzów. Jednocześnie wystawia to serial na jeszcze więcej krytyki. Już teraz na Twitterze fani nie są zadowoleni. Pojawiają się takie komentarze jak:

This series should have never been made! Hulk deserved better after all he s been through

so i'm talking to you as a marvel fan so marvel you've gone from i'm iron man who made all the biggest fan cry to megan three stallion who twerk abec she hulk seriously take it back

"She-Hulk" to dzieło przypadku. Oceniamy nowy serial Disney+ po pierwszych odcinkach Zobacz więcej

Kim jest Megan Thee Stallion?

Megan Thee Stallion jest amerykańską raperką i piosenkarką. Nie występowała wcześniej w roli aktorki, dopiero odcinek 3. "She-Hulk" zmienił ten stan rzeczy. Może być znana fanom kina i seriali zagranicznych dzięki piosenkom, które trafiły do soundtracków kilku produkcji. Jej utworzy usłyszeć można np. w: Miasteczko South Park, Zjazd rodzinny u Madei, Hightown, Rodzina Addamsów 2, Książę w Nowym Jorku 2, P-Valley, Ptaki nocy (i fantastyczna emancypacja pewnej Harley Quinn), Euforia.

Zobacz galerię poniżej i poznaj szczegóły z 3. odcinka "She-Hulk".

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×