"Skazana" odcinek 1. Sędzia Alicja Mazur zostaje niesłusznie skazana za zabójstwo! W więzieniu będą chcieli ją zabić! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Przed nami 1. odcinek nowego serialu TVN pt. "Skazana", którego gwiazdą jest Agata Kulesza. W 1. odcinku sędzia Alicja Mazur zostaje niesłusznie skazana za zabójstwo! W więzieniu będą chcieli ją zabić! Co jeszcze wydarzy się w 1. odcinku "Skazanej"? Sprawdźcie!

Multimedia

"Skazana" odcinek 1 - premiera w środę, 27 kwietnia, o godzinie 21:35 na antenie TVN

W 1. odcinku serialu "Skazana" sędzia Alicja Mazur z Wydziału Karnego Sądu Okręgowego w Katowicach, prowadzi głośne sprawy przeciwko przestępczości zorganizowanej, ma dobrą prasę. Prywatnie jest matką 17-letniej Hani i partnerką Pawła Witkowskiego – właściciela modnego klubu nocnego "Amnezja".

Serial z Agatą Kuleszą trafi na antenę TVN. Wcześniej był hitem w sieci!Zobacz więcej

Dzień ich ślubu przekreśla całe jej dotychczasowe życie. Podczas przyjęcia w toalecie znalezione zostaje ciało Ludmiły Mielnik, Ukrainki, byłej partnerki Pawła. Oskarżona i niesłusznie skazana za zabójstwo!

OGLĄDAJ! Premiery seriali i programów, na żywo, płatne pakiety TV bez reklam w Player!

Alicja trafia do Zakładu Karnego w Zabrzu. Spotyka tam kobiety, które sama skazywała. Jedna z nich, Agata Strzelecka ps. Kosa, poprzysięgła jej śmierć...

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×