"Skazana" odcinek 2. Hanka nie radzi sobie z hejtem po zamknięciu matki! Alicja i Kosa trafiają do więziennego szpitala! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Czas na 2. odcinek serialu "Skazana". Hanka nie radzi sobie z hejtem po zamknięciu matki! Alicja i Kosa trafiają do więziennego szpitala! Sprawdźcie, co jeszcze wydarzy się w 2. odcinku "Skazanej".

Multimedia

"Skazana" odcinek 2. - premiera w środę, 4 maja o godzinie 21:35 na antenie TVN

W 2. odcinku serialu "Skazana" córka sędzi Alicji Mazur – Hanka, nie radzi sobie z hejtem. Kiedy traci kontrolę nad emocjami, tylko interwencja Pawła zapobiega relegowaniu jej ze szkoły.

Sędzia Alicja Mazur zostaje niesłusznie skazana za zabójstwo! W więzieniu będą chcieli ją zabić!Zobacz więcej

W więzieniu Alicja próbuje porozmawiać z Sarą, młodą dziewczyną, która była kelnerką na jej ślubie. Sara może wiedzieć, kto wrobił Alicję w zabójstwo. Niestety dostępu do niej broni Kosa, która jest na samym szczycie subkultury więziennej, a skazane z dożywociem, którymi się otacza, są gotowe spełnić każde jej żądanie.

OGLĄDAJ! Premiery seriali i programów, na żywo, płatne pakiety TV bez reklam w Player!

Wybuch butli z gazem sprawia, że fragment stropu nad oddziałem zamkniętym, na którym obie odsiadują karę, zawala się. Kosa trafia do więziennego szpitala, gdzie wkrótce dołącza poparzona Alicja.

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×