"Skazana" odcinek 3. Alicja odmawia podania tożsamości osoby, która ją okaleczyła! Zyskuje szacunek tym, że się nie rozpruła! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Przed nami 3. odcinek serialu "Skazana". Alicja odmawia podania tożsamości osoby, która ją okaleczyła! Zyskuje szacunek tym, że się nie rozpruła! Sprawdźcie, co jeszcze wydarzy się w 3. odcinku "Skazanej"!

Multimedia

"Skazana" odcinek 3. - premiera w środę, 11 maja o godzinie 21:35 na antenie TVN

W 3. odcinku serialu "Skazana" Alicja odmawia podania tożsamości osoby, która ją okaleczyła. Wzbudza tym szacunek wśród innych osadzonych, podobnie jak swoją znajomością prawa. Dzięki niej zdobywa więzienny autorytet.

Hanka nie radzi sobie z hejtem po zamknięciu matki! Alicja i Kosa trafiają do więziennego szpitala!Zobacz więcej

Jakiś czas później kierownik penitencjarny o ksywce Penis daje Mazur wyczekiwany list z sądu. Niestety, jej pełnomocnik procesowy, mecenas Bednarek, zbyt późno składa apelację, więc piętnastoletni wyrok staje się prawomocny. Jedynym wyjściem pozostaje wznowienie śledztwa. Alicja prosi więc o pomoc przyjaciela, mecenasa Serafina.

OGLĄDAJ! Premiery seriali i programów, na żywo, płatne pakiety TV bez reklam w Player!

Tymczasem zostaje przydzielona do pracy w ambulatorium - dzięki temu, że wstawiła się za nią lekarka z zakładu karnego Basia. Tam Mazur przez przypadek dokonuje odkrycia, za sprawą którego przetrwa kolejne dni. Hania nawiązuje przyjaźń z Wiki, stałą bywalczynią klubu nocnego Pawła, gdzie handluje narkotykami. Pod wpływem tej znajomości nastolatka się zmienia.

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×