"Skazana" odcinek 4. Alicja próbuje ustalić, kto wrobił ją w morderstwo Ludmiły. Szantażuje dyrektora Dworaka [STRESZCZENIE ODCINKA]

Czas na 4. odcinek serialu "Skazana". Alicja próbuje ustalić, kto wrobił ją w morderstwo Ludmiły. Szantażuje dyrektora Dworaka. Sprawdźcie, co jeszcze wydarzy się w 4. odcinku "Skazanej".

Multimedia

"Skazana" odcinek 4. - premiera w środę, 18 maja o godzinie 21:35 na antenie TVN

W 4. odcinku serialu "Skazana" Alicja stara się ustalić tożsamość osoby, która wrobiła ją w zabójstwo Ludmiły. W więzieniu nie ma zbyt wielu możliwości, żeby przeprowadzić śledztwo w tej sprawie, ale zakład karny coraz częściej odwiedza nadkomisarz Cedro. Prowadzi on dochodzenie dotyczące śmierci Sary.

Mazur próbuje zainteresować funkcjonariusza swoim problemem. Była sędzia postanawia zaszantażować dyrektora Dworaka, Penisa - zna jego tajemnicę. Dzięki temu wymusza na mężczyźnie dostęp do rejestru przepustek osadzonych. Znajduje ważną informację odnośnie Sary.

Alicja odmawia podania tożsamości osoby, która ją okaleczyła! Zyskuje szacunek tym, że się nie rozpruła!Zobacz więcej

OGLĄDAJ! Premiery seriali i programów, na żywo, płatne pakiety TV bez reklam w Player!

Jednocześnie Alicja czeka niecierpliwie na spotkanie z córką. Przygotowuje nawet niespodziankę na jej siedemnaste urodziny. W tym samym czasie jednak Paweł wręcza pasierbicy kolejne drogie prezenty. Tak odsuwa dziewczynę od matki.

Kosa kończy hospitalizację i wraca na oddział zamknięty. Znikają narkotyki, które miała rozprowadzić w więzieniu. Brakuje jej pieniędzy na nową dostawę, więc wpada na szokujący pomysł.

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×