"Skazana" odcinek 5. Alicja odkrywa, że zamordowana Sara nie była jedyną osadzoną zatrudnioną przez Pawła! Mąż wrobił ją w zbrodnię? [STRESZCZENIE ODCINKA]

Przed nami 5. odcinek serialu "Skazana". Alicja odkrywa, że zamordowana Sara nie była jedyną osadzoną zatrudnioną przez Pawła! Mąż wrobił ją w zbrodnię? Sprawdźcie, co jeszcze wydarzy się w 5. odcinku "Skazanej".

Multimedia

"Skazana" odcinek 5. - premiera w środę, 25 maja o godzinie 21:35 na antenie TVN

W 5. odcinku serialu "Skazana" Alicja odkrywa, że Sara, która została zamordowana w więzieniu, nie była jedyną osadzoną zatrudnioną przez Pawła w jego klubie nocnym podczas przepustki. Wszystkie dziewczyny spędzały noce w tym samym mieszkaniu przy ulicy Garażowej 8.

Alicja próbuje ustalić, kto wrobił ją w morderstwo Ludmiły. Szantażuje dyrektora DworakaZobacz więcej

Serafin przekazuje zdobyte przez nią informacje nadkomisarzowi Cedro. Policjanci zaczynają uważniej obserwować Natalię, a także Wiki. Coraz częściej odwiedza ona Kosę w zakładzie karnym. Mazur nabiera pewności, że to mąż wrobił ją w zabójstwo Ludmiły. Co gorsza, Hanka mieszka obecnie z mordercą. Postanawia za wszelką cenę ostrzec córkę.

OGLĄDAJ! Premiery seriali i programów, na żywo, płatne pakiety TV bez reklam w Player!

Kierownik penitencjarny Penis próbuje rozwiązać problem niechcianej ciąży. Jednocześnie jego żona Basia stara się przekonać partnera, żeby przyjęli propozycję Kosy.

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×