"Skazana" odcinek 6. Hania nie chce rozmawiać z Alicją! Paweł ma nią za duży wpływ! Pojawia się dowód niewinności Mazur! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Czas na 6. odcinek serialu "Skazana". Hania nie chce rozmawiać z Alicją! Paweł ma nią za duży wpływ! Pojawia się dowód niewinności Mazur! Sprawdźcie, co jeszcze wydarzy się w 6. odcinku "Skazanej"!

Multimedia

"Skazana" odcinek 6. - premiera w środę, 1 czerwca, o godzinie 22:05 na antenie TVN

W 6. odcinku serialu "Skazana" zdesperowana Alicja robi wszystko, by zadbać o bezpieczeństwo córki, ale Hania nie chce z nią rozmawiać. Serafin również nie potrafi ochronić dziewczyny przed Pawłem.

Alicja odkrywa, że zamordowana Sara nie była jedyną osadzoną zatrudnioną przez Pawła! Mąż wrobił ją w zbrodnię?Zobacz więcej

Tymczasem dowód niewinności Mazur jest już niemal na wyciągnięcie ręki - znaleziony i przemycony do więzienia przez Marikę, jedną ze skazanych. Niestety, karta pamięci, na której znajduje się zarejestrowana tuż przed zabójstwem spowiedź Ludmiły Mielnik, trafia do więziennego depozytu. Wydobycie jej stamtąd graniczy z cudem.

OGLĄDAJ! Premiery seriali i programów, na żywo, płatne pakiety TV bez reklam w Player!

Wiki zostaje przyłapana na handlowaniu narkotykami w klubie Pawła, przez nadkomisarza Cedro. Na pomoc nastolatce rusza kochanek oraz sponsor, mecenas Bednarek. Witkowski boi się, że będzie ona zeznawać.

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×