"Ślub od pierwszego wejrzenia 5". Kamil Węgrzyn zakochany? Uczestnik ślubnego show opowiedział o swojej nowej relacji! "Niedawno ktoś pojawił się w moim życiu"

Kamil Węgrzyn był jednym z bohaterów 5. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Choć nie udało mu się znaleźć miłości w programie, to wszystko wskazuje na to, że niedawno pod tym względem szczęście się do niego w końcu uśmiechnęło. W jednym z najnowszych wywiadów Kamil opowiedział o tym, że udało mu się kogoś poznać. Co wiadomo na temat jego wybranki?

Multimedia

Kamil Węgrzyn - "Ślub od pierwszego wejrzenia 5"

Kamil Węgrzyn dał się poznać telewidzom jako uczestnik 5. edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Eksperci sparowali go wówczas z Izą Juszczak. Już na samym początku ich znajomości nie obyło się bez problemów. Choć Kamil wyznał, że Iza jest atrakcyjna, to mimo to nie jest w jego typie. Mężczyzna powiedział, że woli jeszcze szczuplejsze dziewczyny, co zdaniem fanów później spowodowało, że Iza zdecydowała się na kompletną metamorfozę.

Mimo początkowych trudności Kamil i Iza postanowili spróbować i wzięli ślub. Choć na początku sprawiali wrażenie udanego małżeństwa, to z czasem Iza zaczęła narzekać na brak bliskości. Finalnie para zdecydowała się po zakończeniu programu na pozostanie w małżeństwie. Niestety jakiś czas później Kamil i Iza postanowili się rozstać.

Krzysztof i Paulina wrócili do siebie? Wybrali się na wspólne wakacje!Zobacz więcej

Kamil Węgrzyn zakochany? "Niedawno ktoś pojawił się w moim życiu"

W jednym z najnowszych wywiadów Kamil postanowił opowiedzieć, jak obecnie wygląda jego życie. Można było się w nim dowiedzieć m.in., że mężczyzna postanowił postawić na rozwój osobisty i uczęszcza na różnego rodzaju kursy. Poświęca się on również swojej nowej pasji, jaką jest morsowanie.

Jednak największym zaskoczeniem okazało się wyznanie Kamila na temat zmian w jego życiu uczuciowym. Okazuje się bowiem, że udało mu się kogoś poznać. Choć uczestnik "ŚOPW 5" woli nie zapeszać i nie zdradzać tożsamości kobiety, to potwierdza, że obecnie jest na etapie spotykania się ze swoją wybranką.

Niedawno ktoś pojawił się w moim życiu, są to początki, więc zbyt wiele nie chcę zdradzać. Poznaliśmy się na jednym z eventów rozwojowych w Gdańsku pt. "Obudź się". Wtedy tak naprawdę zaczęła się nasza przygoda - wyznał Kamil Węgrzyn w rozmowie z portalem cozatydzien.pl.

Zobacz galerię

Oliwia Ciesiółka w stroju kąpielowym. Pochwaliła się perfekcyjną figurą!Zobacz więcej

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×