"Ślub od pierwszego wejrzenia" 5. Karol i Laura się pobrali! "Obrączka jest symbolem naszego wspólnego rozdziału"!

Redakcja Telemagazyn
Redakcja Telemagazyn
"Ślub od pierwszego wejrzenia" 5. Karol i Laura się pobrali! "Obrączka jest symbolem naszego wspólnego rozdziału"!
"Ślub od pierwszego wejrzenia" 5. Karol i Laura się pobrali! "Obrączka jest symbolem naszego wspólnego rozdziału"!
Karol i Laura są już małżeństwem. Para, która nie lubi obwieszczać nowin na temat swojej relacji nie zrobiła tego i tym razem. Informację o zmianie statusu ich związku zawdzięczamy bystrym internautkom komentującym wpis Karola na Instagramie.

Karol i Laura ze 'Ślubu od pierwszego wejrzenia" pobrali się

'Ślubu od pierwszego wejrzenia"

Pierwszego sierpnia, kiedy Laura Wielich i Karol Maciesz wystąpili w programie "Dzień dobry TVN", ani słowem nie zająknęli się na temat ślubu. Laura wyznała jedynie, że kiedy zobaczyła Karola podczas pierwszego odcinka to poczuła, że to mógłby być mężczyzna jej życia, a Karol zapowiedział, iż postanowił zamknąć pewien rozdział w życiu, zmienić pracę, mieszkanie i miasto. Kilkanaście godzin temu mężczyzna opublikował na Instagramie klip informujący o wynikach konkursu związanego z wydaniem jego e-booka "Z miłości do gotowania i organizowania" i wówczas jedna z internautek coś zauważyła:

No proszę obrączka na palcu. Chyba jest czego gratulować? ???????????? ????????????

Karol jej odpowiedział:

obrączka jest na chwilę obecną symbolem naszego nowego rozdziału, wspólnego rozdziału ????

[instagram]https://www.instagram.com/p/CS66zCzAkfb/[/instagram]

I wszystko jasne! W tym kontekście zdania napisane przez Karola miesiąc temu nabrały większej jasności:

Chciałbym Wam tylko powiedzieć, żebyście decydowali się na zmiany w życiu. Małe kroki, które mogą zmienić wasze życie, są niezbędne do osiągnięcia szczęścia. Jedna decyzja....
Decyzja, która nie zawsze będzie kolorowa i nie zawsze będzie usłana różami po drodze.... Decyzja, która w końcowym efekcie da wam wewnętrzny spokój, poczucie bezpieczeństwa i chęć do stawiania większych i odważniejszych kroków. Jedna decyzja - potrafi wiele. ????

U młodego małżonka życie nabrało rozpędu. Po publikacji swojego e-booka Karol zorganizował loterię, w której nagrodą była wspólna kolacja zwycięzcy z nim i Laurą:

Przygotowałem niespodziankę dla osób, które kupiły bądź kupią e-booka "Z miłości do gotowania i organizowania" do 15.08.2021 r.???? 16.08.2021 wylosuje osobę, która wraz z osobą towarzyszącą, wpadnie do mnie do Jelcza i w towarzystwie moim i Laury spędzi miło czas w kuchni szykując ze mną danie z mojego poradnika. ????Oczywiście konsumpcja tego dania również nastąpi ???? Dla chcących i nie będących nigdy we Wrocławiu ,mogę pokazać kilka ciekawych miejsc ???? Dla osoby wylosowanej a nie mogącej z jakiegoś powodu przyjechać do mnie wykonam dowolną grafikę na drewnie w wymiarach 60 na 40 cm...... ????

Najlepsze życzenia na nowej drodze życia!

Źródło: TVN/x-news

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Jak działają oszuści - fałszywe SMS "od najbliższych"

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn