"Ślub od pierwszego wejrzenia 5". Karol Maciesz i Laura Wielich spodziewają się dziecka? Wymowny komentarz uczestnika "ŚOPW"!

Za nami wielki finał programu "Ślub od pierwszego wejrzenia 7", jednak nie można zapominać o uczestnikach poprzednich edycji. Szczególnie o tych, którym eksperci jedynie utrudnili życie swoimi wyborami. Mowa tutaj o Karolu Macieszu i Laurze Wielich ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia 5", którzy sami musieli się odnaleźć i dlatego dzisiaj cieszą się szczęściem. Zakochani spodziewają się dziecka? Internauci dopatrzyli się pewnych szczegółów, a uczestnik "ŚOPW" wymownie komentuje ich spekulacje!

Multimedia

Karol Maciesz i Laura Wielich spodziewają się dziecka? Wymowny komentarz uczestnika "ŚOPW"!

Wciąż trudno uwierzyć w to, jak nieudolnie eksperci sparowali uczestników w 5. edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". To, co dla widzów było czytelne od pierwszych chwil, właściwie do dzisiaj pozostaje wielką zagadką dla ekspertów. Mowa tutaj oczywiście o Karolu i Laurze, którzy w oczach widzów od pierwszych chwil do siebie pasowali. Na szczęście, po programie uczestnicy sami naprawili błąd tvnowskich ekspertów.

Piotr ironizuje z fanów programu, którzy go krytykowali! Wciąż jest z Dorotą i spodziewają się dziecka?Zobacz więcej

Karol i Laura raczej umiarkowanie wspominają swoją przygodę ze "Ślubem od pierwszego wejrzenia". Laura została sparowana z Maciejem, który co prawda był miłym facetem, ale kompletnie nie w typie Laury, co kobieta co jakiś czas mu boleśnie wykładała. Za to Karola sprarowano z Igą, co finalnie niemalże skończyło się wielką awanturą i do dzisiaj Karol i Iga nie pałają do siebie szczególną sympatią.

Jednak "ŚOPW" miał dla Karola i Laury także pozytywny wymiar; dzięki temu, że oboje wzięli udział w tym dziwnym eksperymencie, mieli szansę się poznać! I to, co eksperci powinni zauważyć już na samym początku, dostrzegli w sobie Karol i Laura. Szybko znaleźli wspólny język i zaczęli cieszyć się sobą.

OGLĄDAJ! Premiery seriali i programów, na żywo, płatne pakiety TV bez reklam w Player!

Dzisiaj Karol i Laura celebrują każdy dzień razem. W jednym z ostatnich wpisów Karola w mediach społecznościowych można było znaleźć fotorelację z jednej z wycieczek zakochanych. Fani jednak na zdjęciach dopatrzyli się szczegółów, które... sugerują ciążę Laury! Czy Karol i Laura spodziewają się dziecka? Cóż, komentarze uczestnika "ŚOPW 5" raczej nie pozostawiają złudzeń:

Wygląda na to że będzie Was więcej ❤️👏😮 - napisała jedna z obserwatorek.

No przykro mi. - odpisał Karol.

Ciąża ❤️ - napisała inna z obserwatorek.

nie. - krótko skontrował Karol.

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Natalia (gość)

    Gratulację! Ja też spodziewam się maluszka. Ostatnio organizowałam imprezke dostałam mnóstwo wspaniałych rzeczy dla szkraba, ale nie zabrakło też czegoś dla mnie. Dziewczyny podarowały mi iRobota, lepiej trafić nie mogły.

    25.05.2022 09:57

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×