"Ślub od pierwszego wejrzenia 6". Julia Gołębiowska na odważnym zdjęciu! Mocno eksponuje biust i pokazuje, jak bardzo schudła! Przemiana robi wrażenie!

"Ślub od pierwszego wejrzenia" to jeden z najpopularniejszych i najbardziej kontrowersyjnych programów na antenie telewizji TVN. Jedną z bohaterek 6. edycji "ŚOPW" była Julia Gołębiowska, która od czasu emisji show przeszła ogromną metamorfozę! Sporo schudła i nie przypomina dawnej siebie! Teraz rozgrzała Internautów odważnym kadrem, na którym mocno eksponuje biust!

Multimedia

Julia Gołębiowska ze "ŚOPW 6" na odważnym zdjęciu! Mocno eksponuje biust i pokazuje, jak bardzo schudła! Przemiana robi wrażenie!

Julia Gołębiowska była jedną z uczestniczek programu "Ślub od pierwszego wejrzenia 6", gdzie eksperci sparowali ją z Tomaszem Jochymskim. Chociaż próbowali być razem, to Internauci byli zgodni - Julia i Tomek kompletnie do siebie nie pasowali. I mieli rację.

Małżeństwo Tomka i Julii praktycznie rozpadło się w trakcie trwania programu. Oboje są z kompletnie innych światów, a do tego... po prostu się sobie nie podobali. Widzowie "ŚOPW" zapewne do dzisiaj pamiętają, jaka była burza w sieci, gdy Tomek powiedział, że Julia powinna zrzucić kilka kilogramów. Wszyscy byli tym oburzeni.

Ich synek skradł całą uwagę! "Mistrz pierwszego planu"Zobacz więcej

Tej relacji nie było nawet sensu ratować. Julia szybko po programie odnalazła szczęście! Na początku 2022 roku Julia pochwaliła się swoim nowym ukochanym, a fani byli wręcz zachwyceni!

W marcu 2022 roku okazało się, że Julia i Tomek są już po rozwodzie, więc blondynka mogła w pełni zacząć cieszyć się szczęściem z nowym partnerem. Przy okazji Julia wyznała, że jej nowy ukochany jest o 12 lat starszy.

OGLĄDAJ! Premiery seriali i programów, na żywo, płatne pakiety TV bez reklam w Player!

Teraz Julia Gołębiowska pochwaliła się tym, jak zmieniła się od czasu "Ślubu od pierwszego wejrzenia"! Okazało się, że blondynka sporo schudła, a kadr, który pokazała w sieci, mocno rozpalił Internautów! Wszystko za sprawą biustu, który jest pierwszym planie! Jesteśmy pod wrażeniem przemiany!

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×