Ślub od pierwszego wejrzenia 6". Kto zostaje w małżeństwie, a kto postanowił się rozstać? Znamy decyzje par!

Redakcja Telemagazyn
Redakcja Telemagazyn
Jakie decyzje zapadły w finałowym odcinku 6. sezonu programu "ślub od pierwszego wejrzenia"? Kto zostaje w małżeństwie, kto postanowił się rozstać? Tego dowiecie się z naszego tekstu. Sprawdźcie, co zdecydowały pary!

"Ślub od pierwszego wejrzenia 6". Pary podjęły decyzje

We wtorek dobiegła końca szósta edycja programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" - TVN emitował ostatni odcinek programu. Widzowie wreszcie poznali odpowiedzi na najważniejsze pytanie: kto zdecydował się zostać w małżeństwie, a kto postanowił się rozstać? To nie było bowiem takie oczywiste.

Fani programu zastanawiali się, czy związek Tomasza i Julii przetrwał, a para dała sobie szansę? Jaką decyzję podjęła Kasia, która zdystansowała się względem męża Pawła? Czy Aneta i Robert pozostali w małżeństwie?

ART

Poznajcie szczegóły w tekście poniżej. Sprawdź, co wydarzyło się w 15. odcinku programu "Ślub od pierwszego wejrzenia".

"Ślub od pierwszego wejrzenia 6": Julia i Tomasz

W przypadku Julii i Tomasza niestety historia nie ma happy-end'u. Mimo, że para w finałowym odcinku próbowała jeszcze wyjaśnić z pomocą ekspertów nieporozumienia, Julia uznała, że jej mąż jest osobą nieszczerą. -Widać nie idzie mi komunikowanie niektórych rzeczy i po prostu cię przepraszam za to, że cię skrzywdziłem Wiedz, że nigdy bym nie wymagał od ciebie, żebyś się zmieniała na siłę. Nikt nie ma prawa mówić komuś, jak ma wyglądać - przyznał Tomasz w rozmowie z żoną.

Oboje zbyt wcześnie się poddaliśmy, nie zawalczyliśmy do końca o to małżeństwo. Zabrakło z mojej strony i strony Tomka jakiegoś impulsu - podsumowała Julia.

Tomasz i Julia zdecydowali, że chcą się rozwieść.

"Ślub od pierwszego wejrzenia 6": Kasia i Paweł

Kasia i Paweł początkowo byli sobą zachwyceni. "Problemy w raju" zaczęły się później - Kasia zamknęła się w sobie i wycofała, dystansując względem męża. -Zablokowałam się - mówiła. Przyznała, że wpływ na to mogło mieć zachowanie ich najbliższych. -Oni bardzo chcą, żeby nam się udało - przyznała. Relacje Kasi i Pawła w ostatnich odcinkach "Ślubu od pierwszego wejrzenia" były napięte. Mimo tego para postanowiła dać sobie szansę i oboje wyrazili chęć pozostania w małżeństwie.

Niestety po miesiącu Kasia zmieniła zdanie. Okazało się, że nie jest gotowa na związek. - Pogubiłam się w tym wszystkim - przyznała.

Stwierdziłam, że chyba na razie nie jestem gotowa na relację z mężczyzną. Mężczyźni zaczynają mnie denerwować - powiedziała Kasia.

"Ślub od pierwszego wejrzenia 6": Aneta i Robert

Aneta i Robert ujęli siebie i widzów ogromną szczerością względem siebie - od samego początku niczego nie udawali i mówili, co myślą i czują. Widzowie zgodnie uznali, że to jedyna para z 6. edycji, która ma szansę stworzyć szczęśliwy związek. W finałowym odcinku Robert uklęknął przed ukochaną i zapytał: Czy zostaniesz ze mną?. Zaskoczona Aneta przyjęła pierścionek i odparła:

Trudno opisać mi te emocje, jestem szczęśliwa, ale na razie jeszcze zdenerwowana. Absolutnie się nie spodziewałam, jeszcze prosiłam, żeby nie było żadnych niespodzianek. Te 30 dni to na razie wystarczająco się działo i po prostu ja i moje serce zaraz tego nie wytrzymamy - powiedziała.

Para zdecydowała się pozostać w związku małżeńskim. Jak się później dowiedzieliśmy - kobieta podjęła decyzję o odejściu z pracy w Warszawie i postanowiła przeprowadzić się do rodzinnej miejscowości swojego męża.

Źródło: TVN/x-news

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Jak działają oszuści - fałszywe SMS "od najbliższych"

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn