"Ślub od pierwszego wejrzenia 7". Agnieszka, Dorota i Patrycja spotkały się po "ŚOPW"! Świętują rozwody w sukniach ślubnych?

Finał programu "Ślub od pierwszego wejrzenia 7" już dawno za nami, jednak widzowie wciąż emocjonują się tym, co się w nim wydarzyło. Okazało się, że żadne z programowych małżeństw nie przetrwało! Teraz, po emisji ostatnich odcinków "ŚOPW", wspólną imprezę urządziły sobie Agnieszka, Dorota i Patrycja! Świętowały rozwody w sukniach ślubnych?

Multimedia

Agnieszka, Dorota i Patrycja spotkały się po "ŚOPW"! Świętują rozwody w sukniach ślubnych?

Program "Ślub od pierwszego wejrzenia 7" przeszedł już do historii. Początkowo wiele wskazywało na to, że może to być przełomowa edycja, w której każda relacja zakończy się pozostaniem w małżeństwie, jednak finalnie okazało się, że oglądaliśmy jedną z najbardziej katastrofalnych edycji pod tym względem. Żadne małżeństwo nie przetrwało!

Kamil wyznał prawdę o swojej relacji z Igą! Nie szczędził jej komplementówZobacz więcej

W "ŚOPW 7" sparowano ze sobą Agnieszkę Miezianko i Kamila Borkowskiego, Dorotę i Piotra Sadowskiego oraz Patrycję Kuldę i Adama Saka. Najbardziej dobraną parą z tego zestawu wydali się być Agnieszka i Kamil, którzy momentalnie wpadli sobie w oko. I chociaż do ostatnich chwil zachowywali się jak stare, dobre małżeństwo, a Agnieszka dla męża zmieniła pracę i miejsce zamieszkania, to relacja skończyła się wyznaniem mężczyzny, że nic nie czuje do Agnieszki.

W przypadku Doroty i Piotra mieliśmy istny rollercoaster emocji, gdzie od początku widać było, że oboje mają na tym etapie życia inne cele i priorytety. Dorota chciała randkować i powoli poznawać swojego męża, a ten niemal na starcie zaczął naciskać na dziecko! To nie mogło dobrze się skończyć, jednak widzowie byli w szoku, że po rozstaniu, oboje próbowali jeszcze ratować swoją relację. Emocjonalnie było także u Patrycji i Adama, gdzie na ekranie oglądaliśmy starającego się o względy Pyśki mężczyznę i kobietę, którą... irytuje sama obecność jej męża w pobliżu! Mimo próby, relacja skończyła się wyrzuceniem Adama z domu. Patrycja do dzisiaj nie przedstawiła publicznie swojego spojrzenia na finał związku z Adamem.

OGLĄDAJ! Premiery seriali i programów, na żywo, płatne pakiety TV bez reklam w Player!

Teraz, gdy jakiś czas po finale "Ślubu od pierwszego wejrzenia 7" już minął, Agnieszka, Dorota i Patrycja postanowiły się spotkać! To nie jest ich pierwsza wspólna impreza, bowiem już w trakcie emisji programu pojawiły się zdjęcia ze spotkania żon "ŚOPW 7". Teraz jednak dziewczyny postanowiły odtworzyć słynną scenę z serialu "Przyjaciele" i w sukniach ślubnych "świętowały" swoje nieudane związki! Podpis zdjęcia mówi sam za siebie!

Coś jak rozwodowe, ale jeszcze nie 🤭

Jak widać, panie wciąż czekają na swoje rozwody, ale przy okazji doskonale bawią się w swoim towarzystwie. Wiadomo również, że na imprezie "wkrótce byłych żon" pojawiła się również siostra bliźniaczka Patrycji.

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
 • Kijowa jest. (gość)

  Ta czarna wygląda jak typowa sztacheta z pornola do cheblowania.

  14.06.2022 19:28
 • WODI (gość)

  Patrycja bez uczuciowa, Dorota za powolna do związku .natomiast dziwie się Agnieszce ładna dziewczyna wysoko wykształcona z mieszkaniem i chce się jej Walać po Internecie, Kobiety czas najwyższy zająć się życiem prywatnym ,W intrenecie kandydatów na mężów nie znajdziecie .Wasze 5 minęły ,Nadchodzi kolejny sezon Ś O P W.

  13.06.2022 15:50
 • kwit (gość)

  A piękne róże na parapecie to od wielbiciela?

  13.06.2022 15:28
 • i git (gość)

  Widać,że w swoim towarzystwie dobrze się czują. Ale nie musicie pokazywać aż tyle. Zostawcie coś dla siebie

  13.06.2022 15:28
 • nudny (gość)

  Niech się laski bawią. We wrześniu nowa emisja i nowe gwiazdy.Ale nie obrażajcie byłym mężów-nie bądźcie zołzami

  13.06.2022 15:26
 • zabawka (gość)

  Oj dziewczyny, wasze 5 minut zaraz się skończy,bawcie się

  13.06.2022 15:24
 • milka (gość)

  Dorota i Aga ok. Życzę szybkiego rozwodu i szybkiego znalezienia partnera. Pyśka STOP

  13.06.2022 15:24
 • a niech mnie (gość)

  Niech się bawią i na nowo układają sobie życie. Tylko Patrycja wyluzuj-szkoda chłopów dla ciebie

  13.06.2022 15:23

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×