"Ślub od pierwszego wejrzenia 7". Agnieszka i Kamil spotkali się po programie. Wyznali prawdę o rozstaniu! Kamil już ma nową partnerkę?

"Ślub od pierwszego wejrzenia" to program, który generuje ogromne emocje. Widzowie często zastanawiają się, jak potoczyły się dalsze losy uczestników show, którym nie udało się stworzyć szczęśliwego małżeństwa. Teraz telewizja TVN uruchomiła nowy format pt. "Spowiedź rozwodników", do którego zaprosili - jeszcze wciąż obecnych małżonków - Agnieszkę Miezianko i Kamila Borkowskiego. Kamil ma już nową partnerkę? Sprawdźcie!

Multimedia

Agnieszka i Kamil spotkali się po "ŚOPW 7"! Wyznali prawdę o rozstaniu! Kamil już ma nową partnerkę?

"Ślub od pierwszego wejrzenia" to program, którego chyba nikomu przedstawiać nie trzeba. TVNowskie show budzi ogromne kontrowersje, ale do tej pory wyemitowano już siedem edycji programu, a na swoją premierę czeka kolejna!

W 7. edycji "ŚOPW" poznaliśmy Agnieszkę Miezianko i Kamila Borkowskiego. Początkowo sprawiali wrażenie pary dobranej idealnie. Dogadywali się i doskonale czuli w swoim towarzystwie. Wręcz wyglądali, jak stare, dobre małżeństwo!

Agnieszka jest zakochana? Internauci sądzą, że znalazła miłość po programie!Zobacz więcej

I być może to okazało się kluczem do porażki. Chociaż Agnieszka bardzo zaangażowała się w związek i przeprowadziła się do innego miasta, całkowicie zmieniając życie dla swojego męża, krótko po programie Kamil oświadczył Agnieszce, że nic do niej nie czuje. Widzowie byli w szoku, gdy się o tym dowiedzieli! Dodatkowo, pojawiały się plotki, że Kamil już ma nową partnerkę.

Teraz, gdy już wiemy, że Kamil i Agnieszka czekają na sprawę rozwodową, telewizja TVN postanowiła skonfrontować wkrótce byłych małżonków. Kamil i Agnieszka przepytali się o najważniejsze kwestie, w tym to, dlaczego im nie wyszło. Opowiedzieli także o tym, czy są już gotowi na nowe relacje.

OGLĄDAJ! Premiery seriali i programów, na żywo, płatne pakiety TV bez reklam w Player!

Uważam, że po prostu nie pojawiło się z mojej strony uczucie, takie, jak powinno być w związku. U mnie zatrzymało się na przyjaźni. Tak, jak bardzo ciebie lubiłem, tak lubię do tej pory. Nie chciałem dalej tego ciągnąć, bo wiedziałem, że nie przeskoczę tej bariery - wyznał Kamil.

Uważam, że za szybko wskoczyliśmy w takie stare, dobre małżeństwo. Pominęliśmy kompletnie ten okres randek, poznawania siebie. Ta gra, którą znaleźliśmy przy mojej wyprowadzce, to była najdłuższa rozmowa o nas, o naszych potrzebach - dodała Agnieszka.

Wiele osób zastanawia się, czy Kamil już ma nową partnerkę. Mężczyzna odpowiedział wprost:

Wydaje mi się, że jestem otwarty na nowe relacje, ale się z niczym nie śpieszę. Chcę, żeby to, jeśli ma wyjść, wyszło naturalnie. Jak kogoś poznam, to chcę się na spokojnie poznawać. Na ten moment nikogo nie ma, ale jeżeli pojawi się ktoś odpowiedni, to jestem otwarty.

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
 • krytyk (gość)

  A niektórzy Agnieszkę krytykują. Za co się pytam? Za to, że włożyła serce a dostała kopniaka i to z premedytacją

  11.07.2022 15:41
 • SIOKA (gość)

  Aga wygląda przepięknie, a przy tym okrągłym księżycu to cudo wprost. Tylko ślepy tego nie widzi

  11.07.2022 15:40
 • ujowa sprawa (gość)

  oby już się zaczął kolejny sezon...nowe twarze by się przydały

  11.07.2022 15:01
 • foch (gość)

  I o niej piszą gruba a on? To on ulaluś na całego,a lata po siłkach

  11.07.2022 13:04
 • ulka (gość)

  Zmienił się po programie na gorsze, rwie laski i kawalerski tryb 24/7

  11.07.2022 13:00
 • ola (gość)

  Dał się poznać z jak najgorszej strony, a Agnieszka ciągle go broni. Chyba nadal zakochana

  11.07.2022 12:59
 • likar (gość)

  Nie rozgrzebujcie już tego. DOŚĆ

  11.07.2022 12:59
 • rodzina B. (gość)

  Są plotki, że przez niego laska straciła dziecko

  11.07.2022 12:58
 • słabe to (gość)

  Po co mają zmuszać ich do spotkania, lepiej żeby Agnieszka o nim jak najszybciej zapomniała. Ranicie dziewczynę takimi rozmowami

  11.07.2022 12:58
 • taaaa (gość)

  już Ci wierzę. A na każdej imprezie jesteś z blond laską, to ta, o której mówisz, że z nią nie jesteś. Pielęgniarka czy coś

  11.07.2022 12:57
 • siostra (gość)

  Oj Kamil Kamil. Przestań już kłamać, bo Cię odetniemy zupełnie od kasy

  11.07.2022 12:56

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×