"Ślub od pierwszego wejrzenia 7". Agnieszka i Kamil spotkali się po programie. Wyznali prawdę o rozstaniu! Kamil już ma nową partnerkę?

Krzysztof Połaski
Krzysztof Połaski
"Ślub od pierwszego wejrzenia" to program, który generuje ogromne emocje. Widzowie często zastanawiają się, jak potoczyły się dalsze losy uczestników show, którym nie udało się stworzyć szczęśliwego małżeństwa. Teraz telewizja TVN uruchomiła nowy format pt. "Spowiedź rozwodników", do którego zaprosili - jeszcze wciąż obecnych małżonków - Agnieszkę Miezianko i Kamila Borkowskiego. Kamil ma już nową partnerkę? Sprawdźcie!fot. wojciech wojtkielewicz / kurier poranny / gazeta wspolczesna / polska press | fot. x-news/TVN | kadr ze zwiastuna Ślub od pierwszego wejrzenia | Sezon 7, stan na dzień 11.07.2022
"Ślub od pierwszego wejrzenia" to program, który generuje ogromne emocje. Widzowie często zastanawiają się, jak potoczyły się dalsze losy uczestników show, którym nie udało się stworzyć szczęśliwego małżeństwa. Teraz telewizja TVN uruchomiła nowy format pt. "Spowiedź rozwodników", do którego zaprosili - jeszcze wciąż obecnych małżonków - Agnieszkę Miezianko i Kamila Borkowskiego. Kamil ma już nową partnerkę? Sprawdźcie!fot. wojciech wojtkielewicz / kurier poranny / gazeta wspolczesna / polska press | fot. x-news/TVN | kadr ze zwiastuna Ślub od pierwszego wejrzenia | Sezon 7, stan na dzień 11.07.2022
"Ślub od pierwszego wejrzenia" to program, który generuje ogromne emocje. Widzowie często zastanawiają się, jak potoczyły się dalsze losy uczestników show, którym nie udało się stworzyć szczęśliwego małżeństwa. Teraz telewizja TVN uruchomiła nowy format pt. "Spowiedź rozwodników", do którego zaprosili - jeszcze wciąż obecnych małżonków - Agnieszkę Miezianko i Kamila Borkowskiego. Kamil ma już nową partnerkę? Sprawdźcie!

Agnieszka i Kamil spotkali się po "ŚOPW 7"! Wyznali prawdę o rozstaniu! Kamil już ma nową partnerkę?

"Ślub od pierwszego wejrzenia" to program, którego chyba nikomu przedstawiać nie trzeba. TVNowskie show budzi ogromne kontrowersje, ale do tej pory wyemitowano już siedem edycji programu, a na swoją premierę czeka kolejna!

W 7. edycji "ŚOPW" poznaliśmy Agnieszkę Miezianko i Kamila Borkowskiego. Początkowo sprawiali wrażenie pary dobranej idealnie. Dogadywali się i doskonale czuli w swoim towarzystwie. Wręcz wyglądali, jak stare, dobre małżeństwo!

I być może to okazało się kluczem do porażki. Chociaż Agnieszka bardzo zaangażowała się w związek i przeprowadziła się do innego miasta, całkowicie zmieniając życie dla swojego męża, krótko po programie Kamil oświadczył Agnieszce, że nic do niej nie czuje. Widzowie byli w szoku, gdy się o tym dowiedzieli! Dodatkowo, pojawiały się plotki, że Kamil już ma nową partnerkę.

Teraz, gdy już wiemy, że Kamil i Agnieszka czekają na sprawę rozwodową, telewizja TVN postanowiła skonfrontować wkrótce byłych małżonków. Kamil i Agnieszka przepytali się o najważniejsze kwestie, w tym to, dlaczego im nie wyszło. Opowiedzieli także o tym, czy są już gotowi na nowe relacje.

OGLĄDAJ! Premiery seriali i programów, na żywo, płatne pakiety TV bez reklam w Player!

OGLĄDAJ! Premiery seriali i programów, na żywo, płatne pakiety TV bez reklam w Player!

Uważam, że po prostu nie pojawiło się z mojej strony uczucie, takie, jak powinno być w związku. U mnie zatrzymało się na przyjaźni. Tak, jak bardzo ciebie lubiłem, tak lubię do tej pory. Nie chciałem dalej tego ciągnąć, bo wiedziałem, że nie przeskoczę tej bariery - wyznał Kamil.

Uważam, że za szybko wskoczyliśmy w takie stare, dobre małżeństwo. Pominęliśmy kompletnie ten okres randek, poznawania siebie. Ta gra, którą znaleźliśmy przy mojej wyprowadzce, to była najdłuższa rozmowa o nas, o naszych potrzebach - dodała Agnieszka.

Wiele osób zastanawia się, czy Kamil już ma nową partnerkę. Mężczyzna odpowiedział wprost:

Wydaje mi się, że jestem otwarty na nowe relacje, ale się z niczym nie śpieszę. Chcę, żeby to, jeśli ma wyjść, wyszło naturalnie. Jak kogoś poznam, to chcę się na spokojnie poznawać. Na ten moment nikogo nie ma, ale jeżeli pojawi się ktoś odpowiedni, to jestem otwarty.

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Jak działają oszuści - fałszywe SMS "od najbliższych"

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn