"Ślub od pierwszego wejrzenia 7". Agnieszka jest zakochana? Internauci sądzą, że znalazła miłość po "ŚOPW"!

Siódma edycja programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" dobiegła końca, ale dalsze losy uczestników wciąż budzą emocje i ciekawią widzów. Fani sądzą, że Agnieszka, czyli żona Kamila, znalazła miłość po programie. Jaka jest prawda?

Multimedia

Agnieszka z programu "ŚOPW 7" znalazła miłość?

Agnieszka Miezianko z 7. edycji "Ślub od pierwszego wejrzenia" szybko zjednała sobie widzów. Sympatyczna mieszkanka Białegostoku dwoiła się i troiła, aby zadowolić swojego świeżo upieczonego męża Kamila Borkowskiego, ale na nic się to nie zdało. Mężczyzna nie poczuł nic do swojej żony. Trzeba jednak podkreślić, że miniona edycja - pod względem dobrania par - nie była udana. Żadne małżeństwo ze "ŚOPW 7" nie przetrwało po programie.

Szukała miłości, zyskała zasięgi. Da się z tego utrzymać? Szczere wyznanie uczestniczki 7. edycji!Zobacz więcej

Po programie kariera Agnieszki nabrała rozpędu. Uczestniczka "Ślubu od pierwszego wejrzenia" na Instagramie zgromadziła już ponad 100 tysięcy obserwatorów, kobieta ma już za sobą kilka wywiadów.

Jakiś czas temu Agnieszka wrzuciła do sieci zdjęcie, które zaintrygowało wszystkich. Uczestniczka "ŚOPW7" zdradziła w opisie, że wybiera się na randkę!

W sieci szybko zaroiło się od spekulacji, które odżyły w ubiegły weekend. Agnieszka pokazała na InstaStories niespodziankę, jaką przygotował dla niej "osobisty 'Kogut' domowy". O kogo chodzi?

Wracasz w piątek z pracy – posprzątane, ugotowane (nawet kalorie policzone), do tego pięknie podane. Nie ma to jak osobisty 'Kogut' domowy – napisała na InstaStories Agnieszka.

Myślicie, że Agnieszka znalazła miłość po programie? Tego jej życzymy!

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Marol (gość)

Pani, Agnieszko jest pani ładną, miłą dziewczyną życzę pani powodzenia. Natomiast to co było należy zostawić w otchłani zapomnienia.

06.07.2022 10:46
  • Tina (gość)

Fajna dziewczyna, ale nudna

05.07.2022 21:40
  • Gruba aga to pomyłka (gość)

Od samego początku nie pasowali do siebie, on młody, przebojowy a ona taka stara maleńka. Gdzie ci niby fachowcy fajnemu facetowi wygrzebali taką babcie, on chciał się jeszcze bawić a ta starucha już bachory rodzić bo jej zegar biologiczny tykał. Dobrze chłopak zrobił, że pogonił tą staruchę w hvj. Teraz ma fajną dziewczynę - młodziutką, szczuplutką, taką jak z obrazka. Fajnie razem wyglądają...starocie won na izbę pamięci.!!!

05.07.2022 20:46
  • Rene (gość)

Agnieszka zycze Ci wszystkiego dobrego, jesteś super. Oglądałam ten program i tak nie mogłam się nadziwić, że tyle czasu znosiłaś tego gbura zapatrzonego w siebie. 🤔 Powodzenia i nie daj się tym hiena internetowym. ☘️☘️☘️🍀🍀🍀☘️☘️

05.07.2022 15:40
  • olka monolka (gość)

Agnieszka jest wspaniałą osobą , poświęciła wszystko dla niego a ten burak Kamil, laluś siostry a później mamusi , Agnieszka zasłużyła na prawdziwego faceta Powodzenie trzymam kciuki !

05.07.2022 12:51
  • Marti (gość)

Cudownie, sledzilam ten program z nią <3 fajnie! Ten program byl moja inspiracja jak wybieralm zaproszenia od amelia wedding az przyjemniej bylo hihi duzo szczescia

05.07.2022 09:34
  • Dorota (gość)

Piękna mądra i ifajna dziewczyna życzę jej wszystkiego nsjlepszego. Faceci są jebnięci.

05.07.2022 07:00
  • Pd (gość)

Ona jest naprawdę nieciekawa

04.07.2022 21:47
  • Ci (gość)

Ciekawa jestem jak ty wyglądasz

04.07.2022 20:01
  • Szczupluchna (gość)

Ale się roztyła, za dużo żre. Wygląda jak hodowlana knurzyca.

04.07.2022 19:27
  • kimbor (gość)

Dajcie dziewczynie żyć, po co wchodzić z butami, niech ma spokój i dobrze, że się zakochała. Ale po co komentować

04.07.2022 16:36
  • Nowickipawel (gość)

Fajnadzir

04.07.2022 15:05
  • tyz piknie (gość)

Nie zazdroszczę Agnieszce tego,co przeszła z Kamilem. I życzę najlepszego z prawdziwym facetem a nie fleją z włocławka, bez jaj

04.07.2022 14:02
  • własny kucharz (gość)

a może to własny kucharz w ogrodzie przygotował takie cuda ? po przyjacielsku a wy od razu miłość chłopak związek

04.07.2022 14:00
  • i fajnie (gość)

nareszcie Aga , nalezy ci się portym gniocie z powiatowej stolicy

04.07.2022 13:34
  • kamilek ziemnior (gość)

ktoś skradł jej serce? szkoda, bo liczyłem na powrót

04.07.2022 13:22
  • gitarka (gość)

Chętnie bym zobaczył ich razem, może na IG? coś Aga by wrzuciła z nim. Jesteśmy ciekawi

04.07.2022 13:22
  • polana (gość)

Fajna dziewczyna, widziałem ich nad wodą w weekend. Na Suwalszczyźnie, pasują do siebie, chyba nie jest Polakiem

04.07.2022 13:21
  • kura domowa (gość)

a "kogut" to od rosołu ? czy od "kury domowej"? mam nadzieję, że to takie miłe powiedzonko

04.07.2022 13:19
  • włocławek (gość)

Agnieszko i Kogucie - powodzenia, nie oglądajcie się za siebie, nie warto

04.07.2022 13:18
NowszeStarsze

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.