"Ślub od pierwszego wejrzenia 7". Agnieszka Miezianko i Kamil Borkowski wrócili do siebie? Ostra odpowiedź uczestniczki "ŚOPW"!

"Ślub od pierwszego wejrzenia" to jeden z najpopularniejszych i jednocześnie najbardziej kontrowersyjnych programów na antenie telewizji TVN. Widzowie do dzisiaj wspominają szczególnie 7. edycję tego programu, która zakończyła się głośnym rozstaniem Agnieszki Miezianko i Kamila Borkowskiego. Teraz... ta dwójka była widziana razem na pewnej imprezie! Wrócili do siebie? Jest ostra odpowiedź uczestniczki "ŚOPW"!

Multimedia

Agnieszka Miezianko i Kamil Borkowski wrócili do siebie? Ostra odpowiedź uczestniczki "ŚOPW"!

"Ślub od pierwszego wejrzenia" to program, który potrafi generować olbrzymie emocje. Przekonali się o tym doskonale chociażby uczestnicy 7. edycji "ŚOPW", których poczynania widzowie tvnowskiego show obserwują do dzisiaj, mimo tego, że ta edycja już dawno przeszła do historii.

Pierwszą parą, którą poznaliśmy w 7. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia", byli Agnieszka Miezianko i Kamil Borkowski. Początkowo wszystko wskazywało na to, że mamy do czynienia z jedną z najlepiej dobranych par w historii show. I rzeczywiście, Kamil i Agnieszka nie tylko doskonale się dogadywali, ale też zaczęli nadawać na tych samych falach i wręcz zaczęli zachowywać się jak stare małżeństwo. Finalnie, dziewczyna szybko przeprowadziła się do swojego męża i zmieniła pracę.

Patrycja Kulda ma nowego partnera? Agnieszka Miezianko się wygadała!Zobacz więcej

Niestety, sielanka skończyła się szybko po zakończeniu programu. Już w trakcie napisów końcowych finałowego odcinka dowiedzieliśmy się, że Kamil krótko po zakończeniu zdjęć do show, podjął decyzję o rozstaniu z Agnieszką, co dla dziewczyny było kompletnym zaskoczeniem. Szybko zaczęły się pojawiać oskarżenia ze strony widzów, że mężczyzna poszedł do programu wyłącznie po sławę.

Od czasu rozstania jednak stosunki między Agnieszką i Kamilem poprawiły się. Najpierw spotkali się w zrealizowanym przez TVN epilogu programu, w którym wyznali swoje błędy w związku, a teraz spotkali się na imprezie Roztańczony PGE Narodowy 2022!

OGLĄDAJ! Premiery seriali i programów, na żywo, płatne pakiety TV bez reklam w Player!

To sprawiło, że fani "ŚOPW" zaczęli spekulować, czy Agnieszka i Kamil do siebie wrócili! Oczywiście nie i jak zapewnia Agnieszka, po prostu spotkali się na tej samej imprezie i zrobili sobie zdjęcie. Gdy jednak jedna z Internautek zaczęła sugerować, że Agnieszka wciąż tęskni za Kamilem, odpowiedź byłej uczestniczki "ŚOPW" była ostra, zdecydowana i pełna ironii:

Tęsknię. Wciąż. Nie mogę zapomnieć o związku, który trwał dwa miesiące. Ale mamy rocznicę ślubu dziś, więc przynajmniej razem świętowaliśmy (zmusiłam go oczywiście) . W końcu i on był uległy. 💪

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×