"Ślub od pierwszego wejrzenia 7". Agnieszka odpowiedziała na pytania o seks z Kamilem! Zdradziła, czy utrzymują kontakt!

Agnieszka z 7. edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" ma spore zadatki na bycie pełnoprawną gwiazdą. Z powodzeniem utrzymuje zdobytą dzięki programowi popularność, odpowiadając na pytania nurtujące fanów "ŚOPW". Jedno z nich dotyczyło intymnych kwestii między programowymi małżonkami. Uczestniczka zdradziła również, czy utrzymuje kontakt z Kamilem!

Multimedia

Agnieszka z "Ślub od pierwszego wejrzenia 7" odpowiada na pytania fanów

Agnieszka i Kamil z 7. edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" początkowo sprawiali wrażenie, jakby byli najlepiej dobraną parą ostatniej edycji. Widzowie zwracali uwagę, że małżonkowie na swoim weselu zachowywali się, jakby się znali od lat i nie kryli tego, że wpadli sobie w oko.

Kamil opowiedział o nocy poślubnej z Agnieszką. Dla wielu te słowa mogą być sporym zaskoczeniemZobacz więcej

Agnieszka i Kamil z "ŚOPW 7"

Finałowy odcinek pokazał, że ich relacja nie przetrwała i oboje zdecydowali się na rozstanie. Na Kamila niemalże natychmiast posypały się gromy - internauci nie szczędzili mu słów krytyki. Niechęć eskalowała gdy okazało się, że mężczyzna jeszcze się nie rozwiódł, a już szuka kolejnej żony!

Podobnie jak Kamil, tak Agnieszka nie zamierza milczeć i chętnie korzysta ze zdobytej popularności. Cieszy się znacznie większą sympatią niż jej programowy mąż, dla którego porzuciła pracę i przeniosła się do obcego miasta. Uczestniczka 7. edycji programu TVN wyznała, że zgłosiła się do kolejnej edycji. Opowiedziała również, jak rozstanie wyglądało z jej perspektywy.

Zenek Martyniuk przez lata przeszedł ogromną metamorfozę! Zobaczcie, jak się zmieniał!Zobacz więcej

Zorganizowała również na swoim Instagramie "live", w trakcie którego pokusiła się odpowiedzieć na kilka nurtujących fanów kwestii. Jedną z nich było to, czy razem z Kamilem skonsumowali zawarty związek.

Mama mówiła, że po ślubie już można - odparła żartobliwie, cytuje jej słowa Pudelek.pl.

W żartobliwym tonie odpowiedziała również na pytanie, czy Kamil jest dobry w łóżku, stwierdzając, że "śpi tyłem". Fani mogli się również dowiedzieć, że ma z wybranym jej przez ekspertów mężem "jako taki kontakt" ale nie łudzi się, że będą go utrzymywać po rozwodzie.

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
 • Patrycja (gość)

  Wydawało sie, że ona taka zagubiona w zyciu, ale te sporty to ona lubi najwidoczniej 🤣🤣

  02.06.2022 07:53
 • SWATEK (gość)

  Aga życzę dużo prawdziwej miłości w życiu po programie. I nie wracaj do Kamila- w żadnym wypadku

  30.05.2022 13:39
 • muśka (gość)

  Agnieszko - mówiłam, że po ślubie... ale kościelnym :) :)

  30.05.2022 12:44

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×