"Ślub od pierwszego wejrzenia 7". Agnieszka pojawi się w kolejnej edycji programu? Uczestniczka wysłała już nawet zgłoszenie

Karol Gawryś
Karol Gawryś
fot. x-news/TVN | kadr ze zwiastuna Ślub od pierwszego wejrzenia | Sezon 7, stan na dzień 25.05.2022
fot. x-news/TVN | kadr ze zwiastuna Ślub od pierwszego wejrzenia | Sezon 7, stan na dzień 25.05.2022
Podczas finałowego odcinku 7. edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia", wyszło na jaw, że małżeństwo Agnieszki i Kamila nie przetrwało. Wygląda jednak na to, że uczestniczka nie zraziła się tym faktem i już planuje swój udział w kolejnej edycji ślubnego show.

"Ślub od pierwszego wejrzenia 7" - Agnieszka i Kamil

Ślub od pierwszego wejrzenia 7

Agnieszka Miezianko i Kamil Borkowski byli uczestnikami najnowszej edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Ponadto była to pierwsza para, jaką przedstawili widzom twórcy programu. Początkowo wszystko wskazywało na to, że Kamil i Agnieszka zostali idealnie dobrani, jednak z czasem ich relacja ulegała systematycznemu pogorszeniu. Podczas finałowego odcinku 7. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" potwierdziło się to, czego większość widzów się spodziewała - związek Agnieszki i Kamila nie przetrwał.

Agnieszka pojawi się w kolejnej edycji programu? Uczestniczka wysłała już nawet zgłoszenie

Wygląda na to, że Agnieszka nie zraziła się swoim niepowodzeniem w programie i już szykuje się do udziału w kolejnej, 8. edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Kobieta poinformowała fanów o swoich zamiarach w relacji na żywo na swoim koncie na Instagramie.

Zgłosiłam się do kolejnej edycji, choć nie jestem jeszcze rozwódką. Zrobiłam to pod wpływem dużej ilości wina. (...) Idę do przodu, już nie jestem zauroczona Kamilem. Najlepsze przede mną i to dopiero początek - wyznała.

Podczas tej samej transmisji Agnieszka zdradziła również, jak wygląda jej aktualna relacja z Kamilem. Para miała już podjąć decyzję o rozwodzie. Wciąż utrzymują ze sobą kontakt, jednak najpewniej będzie tak tylko do momentu, gdy ich małżeństwo oficjalnie się zakończy.

Miałam żal do Kamila, ale już nie mam. Wszystko zostało przegadane. Rozmawiamy, mamy ze sobą kontakt, więc wszystko jest ok. W pierwszych emocjach i rozżaleniu padło dużo słów, jednak później na spokojnie to przegadaliśmy. Myślę, że do rozwodu muszę mieć kontakt z Kamilem jako taki, ale po rozwodzie to kwestia czasu, żeby to się rozmyło - opowiedziała.

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

od 12 lat
Wideo

Bohaterka Senatorium Miłości tańczy 3

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn