"Ślub od pierwszego wejrzenia 7". Dorota przerwała milczenie! Uczestniczka "ŚOPW 7" żałuje, że jej małżeństwo z Piotrem się rozpadło?

Za nami wielki finał programu "Ślub od pierwszego wejrzenia 7", który dostarczył widzom sporych emocji. Dzisiaj już wiemy, że eksperci nie popisali się doborem par i żadne z małżeństw nie przetrwało. Teraz swój udział w programie skomentowała Dorota. Żałuje, że jej małżeństwo z Piotrem się rozpadło?

Multimedia

Dorota skomentowała swój udział w "ŚOPW 7"! Żałuje, że jej małżeństwo z Piotrem się rozpadło?

Program "Ślub od pierwszego wejrzenia 7" za nami. Niestety, programowi eksperci znowu niezbyt się popisali w doborze uczestników show i finalnie żadna z par nie przetrwała. Wszystkie małżeństwa się rozpadły.

Część uczestników już skomentowała finał "ŚOPW 7". Teraz głos w tej sprawie zabrała Dorota, której małżeństwo z Piotrem budziło ogromne kontrowersje wśród widzów.

Agnieszka udzieliła pierwszego wywiadu! "To inaczej wyglądało, niż to było powiedziane"Zobacz więcej

Dorota zyskała sympatię widzów już na samym początku programu. 29-latka z Lublina nie była wcześniej w żadnym poważnym związku i udział w tvnowskim show był dla niej skokiem na głęboką wodę. Już na starcie postanowiła zaryzykować i przyjęła nazwisko męża, co nie jest regułą w tym programie. Nawet Piotr, jej programowy małżonek, był zadziwiony tą decyzją. I wydawać by się mogło, że Dorota i Piotr są dobrani idealni, ale z każdym kolejnym odcinkiem widzowie upewniali się, że obojga nie można było gorzej dobrać. Dorota - chcąca się powoli poznawać, dopiero ucząca się związku oraz Piotr - naciskający praktycznie od pierwszych chwil na dziecko, uważający, że etap randek już go nie dotyczy, bo przecież ma żonę. Niestety, to połączenie się nie udało.

W finale "ŚOPW 7" widzieliśmy, jak Piotr postanowił zakończyć relację z Dorotą. Słusznie uważał, że albo coś się czuje, albo nie. I chociaż później para postanowiła spróbować jeszcze raz, to ostatecznie związek nie przetrwał.

Burza po finale 7. edycji "ŚOPW"! Uczestnicy komentują to, co pokazano w telewizjiZobacz więcej

Teraz swój udział w programie skomentowała Dorota. Jej oświadczenie jest dość krótkie, ale treściwe.

Cześć! Planowałam napisać post, w którym tłumaczę Wam, jak pewne rzeczy wyglądają z mojego punktu widzenia. Dziś w nocy zrozumiałam, że chcę odpuścić, bo to czasem najlepsze, co można dla siebie zrobić. Idąc do programu nie zakładałam w żadnym momencie, że to małżeństwo się nie uda. Z tego powodu bardzo trudno było przyznać się przed sobą, że nie wychodzi. Dziś uważam, że decyzja o definitywnym rozstaniu z mężem, którą podjeliśmy w grudniu była dla nas tą najlepszą. Nie traktuję tego, jak porażkę, ale jak doświadczenie, które mnie rozwinęło. Nie tę, którą poznaliście w programie, ale tę którą jestem w rzeczywistości. Dziękuję za każde miłe słowo, czułam bardzo mocno to, jak mnie wspieracie, bo hejt, jaki dotyka mnie, Piotra, czy innych uczestników jest czymś, na co żadne z nas nie zasłużyło. Mam upragnioną skarpetkę. Jestem już wolnym skrzatem! #teamharrypotter foto: @agakor_vegan ❤️🙏

OGLĄDAJ! Premiery seriali i programów, na żywo, płatne pakiety TV bez reklam w Player!

Dorota w programie zaprezentowała się jako wartościowa kobieta i jesteśmy przekonani, że znajdzie miłość poza programem. Kibicujemy!

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Meggy (gość)

    Powodzenia Dorota

    28.05.2022 07:12

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×