"Ślub od pierwszego wejrzenia 7". Dorota przerwała milczenie! Uczestniczka "ŚOPW 7" żałuje, że jej małżeństwo z Piotrem się rozpadło?

Redakcja Telemagazyn
Redakcja Telemagazyn
Za nami wielki finał programu "Ślub od pierwszego wejrzenia 7", który dostarczył widzom sporych emocji. Dzisiaj już wiemy, że eksperci nie popisali się doborem par i żadne z małżeństw nie przetrwało. Teraz swój udział w programie skomentowała Dorota. Żałuje, że jej małżeństwo z Piotrem się rozpadło?fot. x-news/TVN | kadr ze zwiastuna Ślub od pierwszego wejrzenia | Sezon 7, stan na dzień 25.05.2022
Za nami wielki finał programu "Ślub od pierwszego wejrzenia 7", który dostarczył widzom sporych emocji. Dzisiaj już wiemy, że eksperci nie popisali się doborem par i żadne z małżeństw nie przetrwało. Teraz swój udział w programie skomentowała Dorota. Żałuje, że jej małżeństwo z Piotrem się rozpadło?fot. x-news/TVN | kadr ze zwiastuna Ślub od pierwszego wejrzenia | Sezon 7, stan na dzień 25.05.2022
Za nami wielki finał programu "Ślub od pierwszego wejrzenia 7", który dostarczył widzom sporych emocji. Dzisiaj już wiemy, że eksperci nie popisali się doborem par i żadne z małżeństw nie przetrwało. Teraz swój udział w programie skomentowała Dorota. Żałuje, że jej małżeństwo z Piotrem się rozpadło?

Dorota skomentowała swój udział w "ŚOPW 7"! Żałuje, że jej małżeństwo z Piotrem się rozpadło?

"ŚOPW 7"

Program "Ślub od pierwszego wejrzenia 7" za nami. Niestety, programowi eksperci znowu niezbyt się popisali w doborze uczestników show i finalnie żadna z par nie przetrwała. Wszystkie małżeństwa się rozpadły.

Część uczestników już skomentowała finał "ŚOPW 7". Teraz głos w tej sprawie zabrała Dorota, której małżeństwo z Piotrem budziło ogromne kontrowersje wśród widzów.

Dorota zyskała sympatię widzów już na samym początku programu. 29-latka z Lublina nie była wcześniej w żadnym poważnym związku i udział w tvnowskim show był dla niej skokiem na głęboką wodę. Już na starcie postanowiła zaryzykować i przyjęła nazwisko męża, co nie jest regułą w tym programie. Nawet Piotr, jej programowy małżonek, był zadziwiony tą decyzją. I wydawać by się mogło, że Dorota i Piotr są dobrani idealni, ale z każdym kolejnym odcinkiem widzowie upewniali się, że obojga nie można było gorzej dobrać. Dorota - chcąca się powoli poznawać, dopiero ucząca się związku oraz Piotr - naciskający praktycznie od pierwszych chwil na dziecko, uważający, że etap randek już go nie dotyczy, bo przecież ma żonę. Niestety, to połączenie się nie udało.

W finale "ŚOPW 7" widzieliśmy, jak Piotr postanowił zakończyć relację z Dorotą. Słusznie uważał, że albo coś się czuje, albo nie. I chociaż później para postanowiła spróbować jeszcze raz, to ostatecznie związek nie przetrwał.

Teraz swój udział w programie skomentowała Dorota. Jej oświadczenie jest dość krótkie, ale treściwe.

Cześć! Planowałam napisać post, w którym tłumaczę Wam, jak pewne rzeczy wyglądają z mojego punktu widzenia. Dziś w nocy zrozumiałam, że chcę odpuścić, bo to czasem najlepsze, co można dla siebie zrobić. Idąc do programu nie zakładałam w żadnym momencie, że to małżeństwo się nie uda. Z tego powodu bardzo trudno było przyznać się przed sobą, że nie wychodzi. Dziś uważam, że decyzja o definitywnym rozstaniu z mężem, którą podjeliśmy w grudniu była dla nas tą najlepszą. Nie traktuję tego, jak porażkę, ale jak doświadczenie, które mnie rozwinęło. Nie tę, którą poznaliście w programie, ale tę którą jestem w rzeczywistości. Dziękuję za każde miłe słowo, czułam bardzo mocno to, jak mnie wspieracie, bo hejt, jaki dotyka mnie, Piotra, czy innych uczestników jest czymś, na co żadne z nas nie zasłużyło. Mam upragnioną skarpetkę. Jestem już wolnym skrzatem! #teamharrypotter
foto: @agakor_vegan ❤️????

OGLĄDAJ! Premiery seriali i programów, na żywo, płatne pakiety TV bez reklam w Player!

OGLĄDAJ! Premiery seriali i programów, na żywo, płatne pakiety TV bez reklam w Player!

Dorota w programie zaprezentowała się jako wartościowa kobieta i jesteśmy przekonani, że znajdzie miłość poza programem. Kibicujemy!

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Jak działają oszuści - fałszywe SMS "od najbliższych"

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn