"Ślub od pierwszego wejrzenia 7" FINAŁ. Pary podjęły ostateczne decyzje! Kto pozostał w małżeństwie? Kto się rozstał po programie "ŚOPW 7"?

Stało się! Za nami emisja finałowego odcinka programu "Ślub od pierwszego wejrzenia 7", który dostarczył widzom niemałych emocji! Które z par postanowiły pozostać w małżeństwie? Kto się rozstał? C wydarzyło się już po programie? Sprawdźcie, jakie decyzje podjęły pary w finale "ŚOPW 7"!

Multimedia

"Ślub od pierwszego wejrzenia 7" FINAŁ - ostateczne decyzje uczestników

"Ślub od pierwszego wejrzenia 7": Patrycja i Adam

Związek Patrycji i Adama był szeroko komentowany przez cały czas emisji "Ślubu od pierwszego wejrzenia 7". Adam od początku był zafascynowany swoją żoną. Patrycja ewidentnie wpadła mu w oko. W dodatku mężczyzna, przez cały czas emisji, nie ukrywał, że udział w programie był dla niego doskonałym doświadczeniem! Trochę inaczej wyglądało to ze strony Patrycji, która przecież już prawie w dniu ślubu stchórzyła. Jej też początkowo Adam się podobał, ale później mężczyzna cały czas irytował ją swoim zachowaniem, co nie umknęło uwadze widzów, którzy do teraz krytykują Patrycję za jej zachowanie. Na szczęście, pod koniec programu postanowili to naprawić.

Patrycja i Adam postanowili pozostać w małżeństwie!

Gdy oglądaliśmy Patrycję i Adama w finałowym odcinku, to wszystko wskazywało na to, że młodzi mają plan i że coś zaczynają do siebie czuć. Niestety, gdy kamery zniknęły, to skończyła się również sielanka. Adam przeprowadził się do Warszawy i zamieszkał razem z Patrycją oraz jej siostrą, jednak atmosfera z dnia na dzień gęstniała, przez co Patrycja poprosiła męża, aby się wyprowadził! Adam próbował wrócić do żony, jednak Patrycja odmówiła!

Patrycja zaczęła zabiegać o Adama! Wyjaśniła, czemu jest taka zimna! Co jeszcze wydarzyło się w 12. odcinku "ŚOPW 7"?Zobacz więcej

"Ślub od pierwszego wejrzenia 7": Agnieszka i Kamil

Małżeństwo Agnieszki i Kamila od pierwszych chwil wyglądało na niemalże idealne. Młodzi nie tylko się sobie spodobali, ale też było widać, że doskonale się dogadują. Wręcz wyglądali, jakby byli starym, dobrym małżeństwem. Widzowie mocno spekulowali, czy Agnieszka i Kamil są razem, a dużo znaków na niebie i ziemi świadczyło o tym, że tak. Dla Kamila Agnieszka postawiła całe swoje dotychczasowe życie na głowie; postanowiła wyprowadzić się z Białegostoku, gdzie niedawno kupiła mieszkanie, i zamieszkała jeszcze w trakcie trwania programu u swojego męża we Włocławku. Jednocześnie zaczęła też szukać nowej pracy.

Agnieszka i Kamil postanowili pozostać w małżeństwie!

Gdy ekipa odwiedziła Agnieszkę i Kamila po miesiącu od finałowej decyzji, nic nie zwiastowało katastrofy. Agnieszka nie mogła nachwalić się Kamila, który poza kamerami okazał się jeszcze czulszy. Za to Kamil mówił, że chociaż jeszcze nic głębszego nie czuje do Agnieszki, to wierzy, że ich relacja będzie trwała. Dwa tygodnie później okazało się, że jest inaczej. Kamil wyznał Agnieszce, że nic do niej nie czuje i chce się rozstać. Wyprowadził się z własnego mieszkania, pozostawiając je do dyspozycji Agnieszki, która przecież zmieniła dla męża całe swoje dotychczasowe życie i jeszcze chwilę musiała pracować we Włocławku...

OGLĄDAJ! Premiery seriali i programów, na żywo, płatne pakiety TV bez reklam w Player!

"Ślub od pierwszego wejrzenia 7": Dorota i Piotr

Małżeństwo Doroty i Piotra budziło wiele emocji wśród widzów. Dorota już na samym początku programu zaskoczyła wszystkich, gdy postanowiła... przyjąć nazwisko męża! To niespotykane w tym programie. Dorota szukała wsparcia w swoim partnerze; wcześniej nie była w tak poważnym związku. Natomiast Piotr nie ukrywał, że jego priorytetem jest rodzina, którą chce założyć błyskawicznie, dlatego przez cały program mocno namawiał Dorotę na bliskość. Do tego, przeraził widzów swoim zachowaniem w sklepie, gdzie wręcz jego złość eksplodowała w kierunku Doroty. Widać było, że między obojgiem jest ogromne napięcie i jeszcze mają sporo do przegadania.

Dorota i Piotr postanowili pozostać w małżeństwie!

Niestety, miesiąc później sytuacja u Doroty i Piotra się skomplikowała. Dorota w emocjach wykrzyczała Piotrowi, że oczekiwał od niej, że błyskawicznie się w nim zakocha. Ja chciałam chodzić na randki, spędzać wspólnie czas. Piotr natomiast uznał, że ma już żonę i nie musi chodzić na randki - powiedziała Dorota. Z rozmowy małżonków dowiedzieliśmy się, że Piotr postanowił rozstać się z Dorotą. Mężczyzna stwierdził, że teraz nie ma czasu zająć się uczuciami.

Co ciekawe, okazało się, że historia Piotra i Doroty nie jest zamknięta! Para być może dała sobie jeszcze jedną szansę!

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Piotr i Anna rozstali się po finale? Tylko nam mówią, jak jest naprawdę!Zobacz więcej

Komentarze

Skomentuj
 • ElaSgosc (gość)

  Aga nie załamuj się ,ten prostak nie pasuje do Ciebie.Piotr był by idealny dla Ciebie,oboje jesteście konkretnymi,zdecydowanymi ludźmi.Pozdrawiam.

  25.05.2022 21:20
 • Ona (gość)

  Tak ważnych decyzji jak zmiana miejsca zamieszkania i pracy nie podejmuje się w czasie takiego experymentu/szkoda że nikt nie podpowiedział/

  25.05.2022 08:28
 • Kaska (gość)

  Aga super dziewczyna , zycze powodzenia .

  25.05.2022 07:29
 • m (gość)

  Mi szkoda jest Adama.Dobry człowiek.Patrycja mnie rozczarowała,bo miałam nadzieję,że go doceni.Agnieszka ciagle wieszała się na tym Kamilu,Ja widziałam jego chłod,Ale ostatnio dała popis,że coś zaplanował nie po jej mysli,była agresywna a niby taka słodka.Jakby mogła to by na oczach ludzi wskoczyła na Kamila.To nie ładnie jak baba nie umie zachować się z szacunkiem dla samej siebie.Był szczery,nie pokochał jej i to powiedział.Brawo Kamil - nie ma co się męczyć.Natomiast Dorota psia mama,niby taka spokojna a nie było u niej widać ani by sprzatała,ani gotowała,Wiecznie siedząca,byle jak ubrana.Taka młoda ale bez enerii.Oczywiście chciała by Piotr zabiegał,by z nią randkował,to mi się wydaje logiczne i dobrze,ze tak wyczekiwała na to.Piotr sepleniacy miał inne oczekiwania.Reasumując,wchodzenie do programu żle świadczy o uczestnikach.To wygląda jakby sami nie umieli w realnym świecie rozmawiać z ludzmi,poderwać kogoś,a są jak leniwce,chcą by im ktoś partnera znalazł.Tak jakby byli ubezwłasnowolnieni,Wstyd.Młodzi a niemrawi,Szukac w realu partnerów a nie liczyć na to ,że ktoś im poszuka kogos.To takie nie poważne - niemoty !!!! Tyle mam do powiedzenia,

  25.05.2022 00:50
 • Olga (gość)

  Kamil to rozwydrzony gnojek i rozpuszczony bachor. Mam nadzieję że dostanie w przyszłości taką dziunię na która da mu tak popalić że mu kasy i siły zabraknie. Aga-głowa do góry, szkoda Cię dla takiego dupka. Patrycja to następna rozkapryszona niunia- ani to ładne ani mądre i nie zasługujesz na Adama. Adam fajny z Ciebie chłopak i życzę Ci żebyś znalazł tą jedyną ale mądrą (nie jak obecna żona). A te psycholożki to pożal się Boże!!! Kto was zatrudnił to takiego programu?? Nie macie pojęcia o związkach i miłości. Dwie kolejne babki w telewizji tylko dla lansu! Dorotka i Piotrek- trzymam za Was kciuki.

  24.05.2022 23:53
 • Ewa (gość)

  Szkoda, że tak to się skończyło. Na szczęście moja ukochana para dała sobie jeszcze jedną szansę. Uważam, że są są stworzeni dla siebie. Dorotka jest przeurocza i oby Piotra nie zrażała Jej nieśmiałość i delikatność. Takich dziewczyn już nie ma.

  24.05.2022 22:48
 • Aga (gość)

  Aga fajna dziewczyna.Powodzenia życzę i trzymam kciuki😊a bucowi powiem karma wraca..

  24.05.2022 18:25
 • Maga (gość)

  Szkoda że tak się nie zgrały te pary. Najbardziej szkoda mi Doroty. Taka dziewczęca, niewinna. Widać że chciała z nim być mimo tego że niektóre rzeczy musiała robić wbrew sobie. On za bardzo napierał. Taki nachalny. Powinien wykazać więcej wyrozumiałości dla kobiety która wczesniej nie była z żadnym mężczyzną. Po co się tak chłopie spieszysz!

  22.05.2022 21:03
 • fhtr (gość)

  wiecie kto się najbardziej tu kompromituje? psychologowie! skuteczność w doborze żadna! dawne babki-swatki na wsi miały więcej udanych par!.... po co komu ta pseudonauka - psychologia? grzebanie patykiem w duszy z skutki opłakane... po co ludzie się pchają na te bezsensowne studia?

  22.05.2022 15:06
 • Anka (gość)

  Program do bani. Takich nie powinno być w telewizji. Współczuję, nie rozumiem chęci udziału w takim programie.

  21.05.2022 13:52
 • Ela (gość)

  Nie zwracają uwagi na wymagania kandydatów i takie rezultaty.Pudła

  19.05.2022 10:54
 • Karola (gość)

  Tej Patrycji to bym do dupy nakopala. Rozwydrzona baba...po jaką cholerę ona szła do tego programu...na zakonnicę się nadaje z tą swoją miną płaczącą. A Adam fajny chłopak...całe szczęście że się rozstali...znajdzie fajną dziewczynę...

  18.05.2022 21:19
 • Beata (gość)

  Nikogo się nie osądza to jest ich wybór

  18.05.2022 15:26
 • Beata (gość)

  Nikogo się nie osądza to był ich wybór

  18.05.2022 15:24
 • Stg (gość)

  Fajna ta Agnieszka ale chyba za bardzo poszła na całość i mu zaufała bucowi z Włocławka....

  18.05.2022 13:25
 • Ja (gość)

  Przykro to pisać , ale tam nikt do nikogo nie pasował. A jeżeli to prawda, że Dorotka pozwoliła sobie zrobić dziecko, to już mi jej szkoda.

  18.05.2022 11:01
 • noooo (gość)

  No nie wiem, bo ktoś pisał, że Dorotka jednak w ciąży.....

  18.05.2022 09:18
 • była teściiowa (gość)

  Kamil oddawaj słoiki

  18.05.2022 08:43
 • igloo (gość)

  Najbardziej toksyczny okazał się kamilek, wstyd rodzinie się pokazać w rodzinnym mieście, a tak go ciągnęli po telewizjach

  18.05.2022 08:42
 • mina (gość)

  Tylko Agnieszka zasługuje na uwagę facetów. Oby znalazła sobie normalnego chłopa, a nie wymoczka,życzę jej tego

  18.05.2022 08:41
NowszeStarsze

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×