"Ślub od pierwszego wejrzenia 7". Finałowy odcinek wywołał lawinę komentarzy! Ostateczne decyzje par i opinie widzów!

Za nami finałowy odcinek programu "Ślub od pierwszego wejrzenia 7". Wszystko stało się jasne: wiemy, kto zdecydował się pozostać w małżeństwie, a kto, gdy zniknęły kamery, kazał partnerowi się wyprowadzić. Fani poznali odpowiedzi na swoje pytania. Niektóre z nich wręcz zbulwersowały widzów, nie mogących uwierzyć w to, co widzą na ekranie! Oto, co wydarzyło się w finale "Ślub od pierwszego wejrzenia 7"! Co o finale sądzą internauci?

Multimedia

"Ślub od pierwszego wejrzenia 7" FINAŁ - ostateczne decyzje uczestników

Za nami finałowy odcinek programu "Ślub od pierwszego wejrzenia 7". Znamy ostateczne decyzje wszystkich par: Patrycji i Adama, Agnieszki i Kamila oraz Doroty i Piotra. Kto się rozstał? Kto postanowił pozostać w małżeństwie? Kto zrezygnował i zakończył związek, gdy zniknęły kamery?

Iga Śmiechowicz szykuje się na kolejną metamorfozę! Na jaki zabieg się zdecydowała? Zobacz więcej

Wszystko jest już jasne.

Co się wydarzyło w finałowym odcinku "ŚOPW 7"?

Oto ostateczne decyzje par z programu "Ślub od pierwszego wejrzenia 7"!

"Ślub od pierwszego wejrzenia 7": Patrycja i Adam

Ta para początkowo wydawała się być skazana na sukces - Adam nie krył swojej fascynacji żoną, która wpadła mu w oko. Nie krył również ekscytacji z uczestnictwa w eksperymencie. Entuzjazmu nie podzielała Patrycja, którą mąż irytował swoim zachowaniem, co zauważyli widzowie.

W finale zdecydowali się pozostać w małżeństwie, jednak, choć próbowali pracować nad swoim związkiem, zdecydowali o ostatecznym rozstaniu.

Marcin Wichrowski w mocnych słowach krytykuje najnowszą edycję programu. "Za chwilę pod namioty ich wyślą..."Zobacz więcej

"Ślub od pierwszego wejrzenia 7": Agnieszka i Kamil

Agnieszka i Kamil to para, która również w dniu ślubu miała iskierki w oczach i zdaniem wielu widzów, miała szansę stworzyć naprawdę udane małżeństwo. Młodzi nie tylko się sobie spodobali, ale także dogadywali - jakby byli starym, dobrym małżeństwem. Widzowie mocno spekulowali, czy Agnieszka i Kamil są razem, a dużo znaków na niebie i ziemi świadczyło o tym, że tak. Dla męża, Kamila zdecydowała się wyprowadzić z Białegostoku, gdzie niedawno nabyła mieszkanie, do Włocławka.

Teoretycznie, nic nie zwiastowało katastrofy - Agnieszka nie mogła nachwalić się Kamila, zaś Kamil mówił, że chociaż jeszcze nic głębszego nie czuje do Agnieszki, to wierzy, że ich relacja będzie trwała. Dwa tygodnie później wyznał jej, że nic do niej nie czuje i chce się rozstać. Wyprowadził się z własnego mieszkania, pozostawiając je do dyspozycji Agnieszki, która przecież zmieniła dla męża całe swoje dotychczasowe życie i jeszcze chwilę musiała pracować we Włocławku.

Karol Maciesz i Laura Wielich spodziewają się dziecka? Wymowny komentarz uczestnika "ŚOPW"!Zobacz więcej

"Ślub od pierwszego wejrzenia 7": Dorota i Piotr

Małżeństwo Doroty i Piotra od pierwszych chwil budziło ogromne emocje wśród widzów. Ku zaskoczeniu wielu, Dorota postanowiła przyjąć nazwisko męża, co jest w programie niespotykane! Widzów burzyło jednak przede wszystkim zachowanie mężczyzny, napastliwie ich zdaniem nalegającego na intymne zbliżenie w celu prokreacji.

Również ich "koniec" nie jest do końca oczywisty. Z rozmowy małżonków dowiedzieliśmy się, że Piotr postanowił rozstać się z Dorotą. Mężczyzna stwierdził, że teraz nie ma czasu zająć się uczuciami.

Co ciekawe, okazało się, że historia Piotra i Doroty nie jest zamknięta! Para być może dała sobie jeszcze jedną szansę! To podsyca krążące wokół nich plotki - zdaniem niektórych, Dorota jest bowiem w ciąży!

Opinie widzów o finale "ŚOPW 7"

Co widzowie sądzą o finałowych decyzjach par? Zaskoczeń wielkich nie ma - pojawiają się głosy stwierdzające, że finałowy odcinek potwierdził ich przypuszczenia. Są jednak głosy krytyczne względem niektórych uczestników... oraz produkcji! (pisownia oryginalna):

Każdy poszedł w swoją stronę...I pieknie

No finał zaskakujący 😏

Cieszę się bardzo, że Patrycja i Adam zostają, ale..... chyba coś w dalszym byciu ze sobą, poszło nie tak. Szkoda..

Ale zong....Ja myślałam że oni nie będą razem-a tu taka niespodzianka. Fajnie cieszę się

Brakuje Mosaka. Ja nie wiem po co druga pani psycholog. Chyba tylko od wyglądania. 🙈

Jak Aga siedziala z Kamilem na decyzji...widac bylo ze Aga jest na tak ,pelna nadziei i chęci,...zmienia zycie dla niego...A po nim nic ...😔Żadnych emocji. Radosci.fajerwerek...chemi...nic. Siedzial jak za kare.zdystansowany.Mine mial posepną...oczy przestraszone. Chlapnal szczerze,ze najpierw trzeba "zbudować fundamenty"...🙈A zona zdziwiona "fundamnenty juz mamy ". Jakby byli zakochani i szczesliwi to by Kurde skakali tam z radości i dali Expertkom jakiś prezent...a tak wyszlo dziwnie...Na wychodne pogadali o pogodzie. 🙈 Smutne bylo to jak Aga mówi, ze dziekuje mu za to "poczucie bezpieczenstwa"...Bo ja tam nie widzialam nic takiego...☹

Nikt nie zostanie razem szkoda

Czy Patrycja jest normalna bo nie wiem 🤔

Ojeju już czekam na instagramowe relacje XD

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
 • Irena (gość)

  Patrycja bardzo,dziwna osoba!nie całkiem normalna

  26.05.2022 12:28
 • Emmi (gość)

  Patrycja to jakaś porażka , niedojrzałe duże dziecko ,widać że coś z nią nie tak ,skoro niepotrafi otworzyć się na faceta , i stworzyć normalnej relacji , z facetem,z takim podejściem i zachowaniem niestworzy normalnej relacji z fscetem.poszła do programu po męża, a niepotrafi odciąć się siostry jakąś chora relacja .Ten Adam to fajny facet i widać że mu zależało, bardziej jemu niż jej , jednak tak fajny facet znajdzie szybko fajna kobietę bo jest wartościowym mężczyzna.

  24.05.2022 23:23
 • Kamil (gość)

  Kamil to jskaś porażka ,myślałam że to mądry dojrzały facet ,a on to kasanowa z przydrożne go rowu poszedł do programu żeby się wylansować szkoda tej Agnieszki bo jestwartościową dziewczynaąPośpieszyła się z tą przeprowadzką do Włocławka ,i zmiana pracy ,dla kogoś kto nie jest tego wart ale każdy uczy się na błędach.

  24.05.2022 23:14
 • Bułeczki (gość)

  Patrycja to typ babochłopa, niedojrzałego jak na swój wiek. Nie wiem może by dziewczynę chętnie poznała a nie gościa, do tego stopnia to podejrzane.

  24.05.2022 23:10

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×