"Ślub od pierwszego wejrzenia 7". Kamil Borkowski opowiada o programie, rozwodzie i szukaniu nowej żony. Co go łączy z Igą Śmiechowicz? [TYLKO U NAS]

Kamil Borkowski był jednym z uczestników ostatniej edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Eksperci programowi dobrali go w parę z Agnieszką Miezianko i przynajmniej na początku wszystko wskazywało na to, że ich związek może się zakończyć happy endem. Niestety los zadecydował inaczej i para obecnie przygotowuje się do rozwodu. Specjalnie dla redakcji Telemagazynu, Kamil Borkowski zgodził się opowiedzieć o tym, jak obecnie wyglądają kulisy jego znajomości z Agnieszką, czy faktycznie poszukuje już nowej żony oraz jak z perspektywy czasu ocenił szanse na stworzenie udanego związku z programową małżonką.

Multimedia

"Ślub od pierwszego wejrzenia 7" - Kamil Borkowski

Kamil Borkowski był jednym z bohaterów ostatniej edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Mężczyzna, który przez niemalże cały program wzbudzał wśród widzów ogromne emocje, swoją ślubną przygodę przeżył z wybraną mu przez ekspertów Agnieszką Miezianko.

Choć początkowo wszystko wskazywało na to, że programowi małżonkowie zostali do siebie idealnie dobrani, to każdy kolejny odcinek pokazywał, że intuicja specjalistów tym razem ich zawiodła. Na nic zdał się tu fakt, że para zakończyła program jako małżeństwo. Niedługo po emisji ostatniego odcinka 7. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia 7" ich drogi ostatecznie się rozeszły, a Kamil i Agnieszka obecnie przygotowują się do rozprawy rozwodowej.

Dorota przerwała milczenie! Żałuje, że jej małżeństwo z Piotrem się rozpadło?Zobacz więcej

Kamil Borkowski specjalnie dla redakcji Telemagazyn.pl o Agnieszce, rozwodzie i poszukiwaniach nowej żony

W rozmowie z Telemagazynem, Kamil Borkowski postanowił uchylić nieco rąbka tajemnicy na temat swojej przygody w "Ślubie od pierwszego wejrzenia" i opowiedzieć o szczegółach swojej relacji z Agnieszką, znajomości z tzw. "ślubną rodzinką", a także odnieść się do ostatnich medialnych doniesień na jego temat.

Patrząc z perspektywy czasu, czy Pana związek z Agnieszką mógłby się potoczyć inaczej? Czy była jakakolwiek szansa na happy end?

Patrząc z perspektywy czasu nadal twierdzę, że nie było szansy na happy end. Jeśli nie w tamtym momencie, to myślę, że prędzej czy później i tak byśmy się rozstali.

Co mógłby nam Pan powiedzieć o rozwodzie z Agnieszką? Na jakim etapie są przygotowania do rozprawy?

Co do rozwodu z Agnieszka jesteśmy w trakcie i obecnie czekamy na rozprawę.

Jak by się Pan odniósł do ostatnich słów Agnieszki, która stwierdziła, że chce wziąć udział w kolejnej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia"? Czy Pan też by się na to jeszcze raz zdecydował?

Myślę, że z Agnieszki strony to była forma żartu ze zgłoszeniem się do kolejnej edycji. Ja osobiście drugi raz bym nie chciał brać udziału w tym samym programie - raz nie wyszło, to wystarczy.

Swego czasu ogłosił Pan, że ponownie poszukuje żony. To prawda, czy to była jedynie forma żartu?

Oczywiście, że to była forma żartu! Jak zobaczyłem po Runmageddonie, że jest tabliczka z takim napisem to nie mogłem się powstrzymać, haha! Nie szukam nic na siłę, zobaczymy co przyniesie czas.

Jak się Panu udało poznać pozostałych członków tzw. "ślubnej rodzinki"?

Od początku emisji wspierali mnie uczestnicy z poprzednich edycji. Z Wojtkiem i Agnieszką [uczestnicy "ŚOPW 3" - przyp. red.] zaczęliśmy nadawać na tych samych falach i otrzymałem zaproszenie do Krakowa - to są naprawdę super osoby!

Co Pan uważa na temat Igi Śmiechowicz? Fani programu sugerują, że świetnie do siebie pasujecie.

Iga jest bardzo fajną koleżanką, jest zawsze uśmiechnięta i ma super poczucie humoru. Mamy z Igą dobry kontakt, ale nie mamy się ku sobie, jeśli chodzi o relacje związkowe. Przyjacielskie jak najbardziej.

Czy zamierza Pan spożytkować w jakiś sposób popularność, którą zdobył Pan w programie? Jakie są Pana plany na przyszłość?

Nie uważam siebie za popularną osobę chociaż idzie odczuć, ze ludzie mnie rozpoznają. Jeśli pojawi się jakaś ciekawa propozycja to ją rozważę - wszystko jest dla ludzi. Co do planów na przyszłość to skupiam się w tym momencie na sobie i pracy.

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Agnieszka, Dorota i Patrycja świętują przyszłe rozwody. Jest komentarz ich mężów!Zobacz więcej

Komentarze

Skomentuj
  • Flash (gość)

Ten koleś jest upośledzony umysłowo Poszedł do wylansowania się bo do Hotelu Paradise czy do Love Island był za cienki w uszach Koleś taka chodząca niedołęga

16.06.2022 13:05
  • Ramona Duke (gość)

𝐌𝐨𝐣𝐚 𝐩ł𝐚𝐜𝐚 𝐜𝐨 𝐧𝐚𝐣𝐦𝐧𝐢𝐞𝐣 𝟑𝟎𝟎 𝐔𝐒𝐃 𝐝𝐳𝐢𝐞𝐧𝐧𝐢𝐞. 𝐌ó𝐣 𝐰𝐬𝐩ół𝐩𝐫𝐚𝐜𝐨𝐰𝐧𝐢𝐤 𝐦ó𝐰𝐢 𝐦𝐢! 𝐉𝐞𝐬𝐭𝐞𝐦 𝐧𝐚𝐩𝐫𝐚𝐰𝐝ę 𝐳𝐝𝐮𝐦𝐢𝐨𝐧𝐲, 𝐩𝐨𝐧𝐢𝐞𝐰𝐚ż 𝐧𝐚𝐩𝐫𝐚𝐰𝐝ę 𝐩𝐨𝐦𝐚𝐠𝐚𝐬𝐳 𝐥𝐮𝐝𝐳𝐢𝐨𝐦 𝐦𝐢𝐞ć 𝐩𝐨𝐦𝐲𝐬ł𝐲 𝐧𝐚 𝐳𝐚𝐫𝐚𝐛𝐢𝐚𝐧𝐢𝐞 𝐩𝐢𝐞𝐧𝐢ę𝐝𝐳𝐲. 𝗗𝘇𝗶ę𝗸𝘂𝗷ę 𝘇𝗮 𝗧𝘄𝗼𝗷𝗲 𝗽𝗼𝗺𝘆𝘀ł𝘆 𝗶 𝗺𝗮𝗺 𝗻𝗮𝗱𝘇𝗶𝗲𝗷ę, ż𝗲 𝗼𝘀𝗶ą𝗴𝗻𝗶𝗲𝘀𝘇 𝘄𝗶ę𝗰𝗲𝗷 𝗶 𝗼𝘁𝗿𝘇𝘆𝗺𝗮𝘀𝘇 𝘄𝗶ę𝗰𝗲𝗷 𝗯ł𝗼𝗴𝗼𝘀ł𝗮𝘄𝗶𝗲ń𝘀𝘁𝘄. 𝗣𝗼𝗱𝘇𝗶𝘄𝗶𝗮𝗺 𝘁𝘄𝗼𝗷ą 𝘀𝘁𝗿𝗼𝗻ę 𝗶𝗻𝘁𝗲𝗿𝗻𝗲𝘁𝗼𝘄ą. 𝑴𝒂𝒎 𝒏𝒂𝒅𝒛𝒊𝒆𝒋ę, ż𝒆 𝒎𝒏𝒊𝒆 𝒛𝒂𝒖𝒘𝒂ż𝒚𝒔𝒛 𝒊 𝒎𝒂𝒎 𝒏𝒂𝒅𝒛𝒊𝒆𝒋ę, ż𝒆 𝒖𝒅𝒂 𝒎𝒊 𝒔𝒊ę 𝒓ó𝒘𝒏𝒊𝒆ż 𝒘𝒚𝒈𝒓𝒂ć 𝒕𝒘ó𝒋 𝒑𝒂𝒚𝒑𝒂𝒍 𝒈𝒓𝒂𝒕𝒊𝒔ó𝒘.

𝑶𝑫𝑾𝑰𝑬𝑫Ź 𝑻𝑼𝑻𝑨𝑱......................𝐰­𝐰­𝐰.𝐥­𝐢­𝐯­𝐞­𝐣­𝐨­𝐛­𝟐­𝟒­𝟕.𝐜­𝐨­𝐦

15.06.2022 21:53
  • Małgorzata (gość)

Kamil jeśli od początku czuł że nic z ich małżeństwa nie będzie,powinien być szczery i nie zawracać głowę Agnieszce.Ta przez to przeniosła się do niego i zmieniła pracę.I tu był nie w porządku.

15.06.2022 18:00
  • Nie znam się (gość)

Jedyne co ratuje ciebie i Agę to zachowanie obecne, nie robicie kwasów, głupich tekstów, unikacie obgadywania się. I za to masz plusa u wielu osób

15.06.2022 17:47
  • Dominika (gość)

Jestem byłą...Teraz szczęśliwą, nie zmieniłeś się , niestety

15.06.2022 16:58
  • nimam (gość)

Nie obrzucacie się z Agą błotem i to jedyny plus twój

15.06.2022 14:25
  • nie_fan (gość)

A Agnieszka Cię broni na każdym kroku. Dlaczego? Masz jakieś haki?

15.06.2022 14:24
  • nie jedna (gość)

Nie jesteś dobrym człekiem, facet bez .... bo krzywdzisz i idziesz dalej.Karma wróci, szkoda twoich lasek,tych byłych,obecnych i przyszłych

15.06.2022 14:24
  • Paulina (gość)

Znam Cię Kamil nie od dziś. Zrobiłeś żonie to, co robisz każdej swojej dziewczynie, mnie też

15.06.2022 14:22
  • humor (gość)

Dobrze się stało. Bo jak z człowiekiem bez serca można być w małżeństwie

15.06.2022 14:21
  • AA (gość)

Nie pasowaliście od początku, bo postanowiłeś pójść po lans. Nie zrezygnowałeś z partnerki, miałeś ją przed ślubem, przerwa na ślub i znowu razem. Taki był przecież plan - cały TY

15.06.2022 14:20
  • wacek (gość)

We Włocławku mówią, że masz problem w nocy, może chodzi o spanie albo o jego jakość

15.06.2022 14:18
  • eKamil (gość)

Sorki Kamil. Dlaczego nie wspomniałeś, że już mnie masz,swoją Anię i że cię nie opuszczę, bo potrzebuję dużo lajków

15.06.2022 14:16

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.