"Ślub od pierwszego wejrzenia 7". Kamil Borkowski opowiada o programie, rozwodzie i szukaniu nowej żony. Co go łączy z Igą Śmiechowicz? [TYLKO U NAS]

Karol Gawryś
Karol Gawryś
 Specjalnie dla redakcji Telemagazynu, Kamil Borkowski zgodził się opowiedzieć o tym, jak obecnie wyglądają kulisy jego znajomości z Agnieszką, czy faktycznie poszukuje już nowej żony oraz jak z perspektywy czasu ocenił szanse na stworzenie udanego związku z programową małżonką.
Specjalnie dla redakcji Telemagazynu, Kamil Borkowski zgodził się opowiedzieć o tym, jak obecnie wyglądają kulisy jego znajomości z Agnieszką, czy faktycznie poszukuje już nowej żony oraz jak z perspektywy czasu ocenił szanse na stworzenie udanego związku z programową małżonką.
Kamil Borkowski był jednym z uczestników ostatniej edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Eksperci programowi dobrali go w parę z Agnieszką Miezianko i przynajmniej na początku wszystko wskazywało na to, że ich związek może się zakończyć happy endem. Niestety los zadecydował inaczej i para obecnie przygotowuje się do rozwodu. Specjalnie dla redakcji Telemagazynu, Kamil Borkowski zgodził się opowiedzieć o tym, jak obecnie wyglądają kulisy jego znajomości z Agnieszką, czy faktycznie poszukuje już nowej żony oraz jak z perspektywy czasu ocenił szanse na stworzenie udanego związku z programową małżonką.

"Ślub od pierwszego wejrzenia 7" - Kamil Borkowski

"Ślub od pierwszego wejrzenia 7"

Kamil Borkowski był jednym z bohaterów ostatniej edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Mężczyzna, który przez niemalże cały program wzbudzał wśród widzów ogromne emocje, swoją ślubną przygodę przeżył z wybraną mu przez ekspertów Agnieszką Miezianko.

Choć początkowo wszystko wskazywało na to, że programowi małżonkowie zostali do siebie idealnie dobrani, to każdy kolejny odcinek pokazywał, że intuicja specjalistów tym razem ich zawiodła. Na nic zdał się tu fakt, że para zakończyła program jako małżeństwo. Niedługo po emisji ostatniego odcinka 7. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia 7" ich drogi ostatecznie się rozeszły, a Kamil i Agnieszka obecnie przygotowują się do rozprawy rozwodowej.

Kamil Borkowski specjalnie dla redakcji Telemagazyn.pl o Agnieszce, rozwodzie i poszukiwaniach nowej żony

Telemagazyn.pl

W rozmowie z Telemagazynem, Kamil Borkowski postanowił uchylić nieco rąbka tajemnicy na temat swojej przygody w "Ślubie od pierwszego wejrzenia" i opowiedzieć o szczegółach swojej relacji z Agnieszką, znajomości z tzw. "ślubną rodzinką", a także odnieść się do ostatnich medialnych doniesień na jego temat.

Patrząc z perspektywy czasu, czy Pana związek z Agnieszką mógłby się potoczyć inaczej? Czy była jakakolwiek szansa na happy end?

Patrząc z perspektywy czasu nadal twierdzę, że nie było szansy na happy end. Jeśli nie w tamtym momencie, to myślę, że prędzej czy później i tak byśmy się rozstali.

Co mógłby nam Pan powiedzieć o rozwodzie z Agnieszką? Na jakim etapie są przygotowania do rozprawy?

Co do rozwodu z Agnieszka jesteśmy w trakcie i obecnie czekamy na rozprawę.

Jak by się Pan odniósł do ostatnich słów Agnieszki, która stwierdziła, że chce wziąć udział w kolejnej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia"? Czy Pan też by się na to jeszcze raz zdecydował?

Myślę, że z Agnieszki strony to była forma żartu ze zgłoszeniem się do kolejnej edycji. Ja osobiście drugi raz bym nie chciał brać udziału w tym samym programie - raz nie wyszło, to wystarczy.

Swego czasu ogłosił Pan, że ponownie poszukuje żony. To prawda, czy to była jedynie forma żartu?

Oczywiście, że to była forma żartu! Jak zobaczyłem po Runmageddonie, że jest tabliczka z takim napisem to nie mogłem się powstrzymać, haha! Nie szukam nic na siłę, zobaczymy co przyniesie czas.

Jak się Panu udało poznać pozostałych członków tzw. "ślubnej rodzinki"?

Od początku emisji wspierali mnie uczestnicy z poprzednich edycji. Z Wojtkiem i Agnieszką zaczęliśmy nadawać na tych samych falach i otrzymałem zaproszenie do Krakowa - to są naprawdę super osoby!

Co Pan uważa na temat Igi Śmiechowicz? Fani programu sugerują, że świetnie do siebie pasujecie.

Iga jest bardzo fajną koleżanką, jest zawsze uśmiechnięta i ma super poczucie humoru. Mamy z Igą dobry kontakt, ale nie mamy się ku sobie, jeśli chodzi o relacje związkowe. Przyjacielskie jak najbardziej.

Czy zamierza Pan spożytkować w jakiś sposób popularność, którą zdobył Pan w programie? Jakie są Pana plany na przyszłość?

Nie uważam siebie za popularną osobę chociaż idzie odczuć, ze ludzie mnie rozpoznają. Jeśli pojawi się jakaś ciekawa propozycja to ją rozważę - wszystko jest dla ludzi. Co do planów na przyszłość to skupiam się w tym momencie na sobie i pracy.

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Jak działają oszuści - fałszywe SMS "od najbliższych"

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn