"Ślub od pierwszego wejrzenia 7". Kamil nie próżnuje. Jeszcze się nie rozwiódł, a już szuka nowej żony!

Redakcja Telemagazyn
Redakcja Telemagazyn
Finał programu "Ślub od pierwszego wejrzenia 7" wywołał ogromne poruszenie wśród internautów. Decyzje niektórych uczestników zszokowały widzów. Agnieszka i Kamil byli jedną z par, którą połączyli eksperci w programie "Ślub od pierwszego wejrzenia". Nowy post uczestnika show TVN wywołał w sieci burzę. Mężczyzna jeszcze się nie rozwiódł, a już szuka nowej żony!fot. x-news/TVN | kadr ze zwiastuna Ślub od pierwszego wejrzenia | Sezon 7, stan na dzień 29.05.2022
Finał programu "Ślub od pierwszego wejrzenia 7" wywołał ogromne poruszenie wśród internautów. Decyzje niektórych uczestników zszokowały widzów. Agnieszka i Kamil byli jedną z par, którą połączyli eksperci w programie "Ślub od pierwszego wejrzenia". Nowy post uczestnika show TVN wywołał w sieci burzę. Mężczyzna jeszcze się nie rozwiódł, a już szuka nowej żony!fot. x-news/TVN | kadr ze zwiastuna Ślub od pierwszego wejrzenia | Sezon 7, stan na dzień 29.05.2022
Finał programu "Ślub od pierwszego wejrzenia 7" wywołał ogromne poruszenie wśród internautów. Decyzje niektórych uczestników zszokowały widzów. Agnieszka i Kamil byli jedną z par, którą połączyli eksperci w programie "Ślub od pierwszego wejrzenia". Nowy post uczestnika show TVN wywołał w sieci burzę. Mężczyzna jeszcze się nie rozwiódł, a już szuka nowej żony!

Agnieszka Miezianko i Kamil Borkowski zostali sparowani w 7. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Początkowo wydawało się, że są dla siebie stworzeni, ale rzeczywistość okazała się zgoła inna. Mimo, że Agnieszka porzuciła dla męża całe swoje dotychczasowe życie, została przez niego odtrącona. Internauci spekulowali, że mężczyzna spotyka się inną kobietą. On, po finale programu, stanowczo temu zaprzeczył.

Jestem szczęśliwy, ale nie jestem z nikim. Były plotki, że jestem w związku. Nie jestem w związku teraz, z nikim nie byłem, jestem singlem - wyznał w rozmowie CoZaTydzien.pl uczestnik 7. edycji "ŚOPW"

Kamil z programu "Ślub od pierwszego wejrzenia 7" szuka nowej żony

Ślub od pierwszego wejrzenia 7

Kamil Borkowski nie zdobył sympatii widzów. Czara goryczy przelała się w 12. odcinku "ŚOPW 7", gdy wyszło na jaw, że mężczyzna chciał zgłosić się do innych programów typu reality-show.

Po zakończeniu programu stało się jasne, że internauci stanęli murem za Agnieszką. Jej profil na Instagramie obserwuje już ponad 100 tysięcy osób. Kamil zgromadził na razie niecałe 60 tysięcy fanów.

Mężczyzna dolał teraz oliwy do ognia, bo zakomunikował w mediach społecznościowych, że szuka kolejnej żony. Formalnie jest jeszcze mężem Agnieszki...

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Jak działają oszuści - fałszywe SMS "od najbliższych"

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn