"Ślub od pierwszego wejrzenia 7". Kamil spotyka się z uczestniczką z poprzedniej edycji? Fani programu nie mają wątpliwości. "Będzie podrywać"

Jakiś czas temu Kamil z 7. edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" spotkał się z uczestnikami poprzednich edycji ślubnego show TVN. Fani śledzący mężczyznę w mediach społecznościowych zauważyli, że między nim, a bohaterką jednej z poprzednich edycji zaiskrzyło. O kogo chodzi?

Multimedia

"Ślub od pierwszego wejrzenia 7" - Kamil Borkowski

Kamil Borkowski był uczestnikiem ostatniej edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Eksperci dobrali go w parę z Agnieszką Miezianko. Początkowo wszystko wskazywało na to, że Kamil i Agnieszka zostali idealnie dobrani, jednak z czasem ich relacja ulegała systematycznemu pogorszeniu. Podczas finałowego odcinku 7. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" potwierdziło się to, czego większość widzów się spodziewała - związek Agnieszki i Kamila nie przetrwał. Obecnie para szykuje się już do rozprawy rozwodowej.

Kamil nie próżnuje. Jeszcze się nie rozwiódł, a już szuka nowej żony!Zobacz więcej

Kamil spotyka się z uczestniczką z poprzedniej edycji? "Fani programu nie mają wątpliwości

Jakiś czas temu Kamil wziął udział w spotkaniu z uczestnikami poprzednich edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" Byli to: Jacek z pierwszej edycji, Agnieszka, Wojtek i Asia z edycji trzeciej, a także Iga z edycji piątej. Byli uczestnicy ślubnego show udali się do słynnego parku rozrywki - Energylandii, a także uczestniczyli w jednym z odbywających się w Warszawie biegów.

Fani śledzący Kamila w mediach społecznościowych zauważyli, że on i Iga Śmiechowicz z 5. edycji ewidentnie mają się ku sobie. Uczestniczka, podobnie jak Kamil, finalnie nie znalazła miłości w "Ślubie od pierwszego wejrzenia". Teraz w komentarzach na profilu na Instagramie mężczyzny, internauci sugerują, że para by idealnie do siebie pasowała, a także motywują Igę do tego, aby postarała się o względy Kamila:

Pasujecie z Igą 👏

Iga będzie podrywać

Iga go już poderwała 😂 jej typ

Do fanów, którzy widzieliby ich razem, zwróciła się sama Iga, żartobliwie wyjaśniając, że nie potrafi podrywać mężczyzn, przez co fani Kamila mogą "być spokojni".

nie umiem w podrywanie także fani Kamila- bądźcie spokojni 😂😂😂 - napisała Iga Śmiechowicz pod postem Kamila na Instagramie.

A wy, widzielibyście ich razem?

Zobacz galerię

Iga Śmiechowicz szykuje się na kolejną metamorfozę! Na jaki zabieg się zdecydowała? Zobacz więcej

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
 • Chory Pastor (gość)

  Kamil to zwykły pozer (w toruńskiej gwarze na Wlocławiakow mowimy C..W...E...L...E - do niego to bardzo pasuje). Jedyne czego chciał od tego programu to wypromować firemke siostrzyczki. Cóż Kamilu jesteś malutkim pozerem, a KARMA wraca.- powodzenia.

  07.06.2022 12:10
 • Lucy (gość)

  Jak zobaczyłam pierwszy moment spotkania Kamila i Agnieszki i panna młoda zaserwowała taki pocałunek to wiadomo było że związek nie przetrwa. Zbyt śmiało dziewczyna podchodzi do życia, znajomości. Niesmaczne.

  07.06.2022 11:16
 • Lucy (gość)

  Jak zobaczyłam pierwszy moment spotkania Kamila i Agnieszki i panna młoda zaserwowała taki pocałunek to wiadomo było że związek nie przetrwa. Zbyt śmiało dziewczyna podchodzi do życia, znajomości. Niesmaczne.

  07.06.2022 11:16
 • Kasia (gość)

  Pasują do siebie wyjątkowo :)))

  07.06.2022 09:57
 • Ggg (gość)

  Kamil poziom zerowy Aga śliczna dziewczyna i mądra.Widać że to kobieciarz .Iga też zostawi

  07.06.2022 09:46
 • Ula la (gość)

  Pasują do siebie jak tu już poprzednicy zauważyli pod względem urody jak i charakteru.Szkoda tylko Agnieszki bo spaprala sobie życiorys.Ale pożądane dziewczyny tak mają że dostają najgorszych gagatkiw.Zycze Agnieszce żeby trafiła na pożądanego faceta.

  07.06.2022 09:34
 • Gosc (gość)

  Dwa brzydale!!!tej Idze żadna metamorfoza nie pomoże. STRASZYDŁO!!!!Nie dość że brzydka to wredna i głupia.

  07.06.2022 09:24
 • Luiza (gość)

  Agnieszka w porównaniu do tej obecnej to super dziewczyna, gdzie on ma oczy.

  07.06.2022 08:55
 • Kobieta (gość)

  Dwie paskudy żerujące na innych . Pasują do siebie jak ulał.

  07.06.2022 08:33
 • Wiki (gość)

  Jestescie siebie warci .Miales tak cudowna zone zostawiles ja dla kogo? Ona cie kochala juz nie znajdziesz drugiej takiej kobiety ,ani z ciebie przystojniak nie wiem co ona w tobie widziala ?ale pasujecie do siebie pod wzgledem ze cos macie z glowami i dlugo z soba nie bedziecie ,bo sie pozabijacie Ok...

  07.06.2022 08:08
 • Lego (gość)

  Robią prymitywne programy, żeby mieli o czym pisac na plotkarskich stronach.

  07.06.2022 06:21
 • Eliza (gość)

  Strzał w 10 😅

  07.06.2022 06:20
 • Daria N (gość)

  Kamil jak wszyscy juz wiemy to przebojowy chłopak .Agnieszka to nie jego typ. Impreza nie impreza bez makijażu ciągle te same uczesanie ubiór z lat 90. -tyvh . bez polotu . są dziewczyny , dziewuszki i kobiety no niestety Agnieszka zaliczyla sie moim zdaniem do. Dziewuszek . cnotka nie wydymka.. Trzeba umieć wyczuć sytuacje a ona wyczucia nie miala . Na ślubie wyglądała oszałamiająco i na tym sie skończyło .

  07.06.2022 01:35
 • Gladys Beam (gość)

  Szukasz dodatkowego źródła dochodu? To najłatwiejszy sposób, jaki znalazłem, aby zarabiać ponad 5000 $ tygodniowo przez Internet. Pracuj kilka godzin tygodniowo w wolnym czasie i regularnie otrzymuj wynagrodzenie. Do rozpoczęcia potrzebne jest tylko niezawodne połączenie internetowe i komputer…

  Zacznij dzisia.......................l­i­v­e­j­o­b­2­4­7.c­o­m

  06.06.2022 20:40
 • Michał (gość)

  Są siebie warci, fajnie by było zobaczyć, jak karma wraca Kamil

  06.06.2022 18:35

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×