"Ślub od pierwszego wejrzenia 7". Piotr i Dorota wzięli rozwód? Pokazali się na nowym zdjęciu. Ogromna metamorfoza uczestniczki "ŚOPW"!

"Ślub od pierwszego wejrzenia" to program, który budzi ogromne emocje. Obecnie na antenie TVN oglądać możemy 8. edycję "ŚOPW", ale warto wrócić wspomnieniami do poprzedniego sezonu, bowiem wiele wskazuje na to, że formalnie właśnie zakończyło się jedno z małżeństw. Piotr i Dorota są już po rozwodzie? Sprawdźcie!

Multimedia

Piotr i Dorota ze "SOPW 7" wzięli rozwód? Pokazali się na nowym zdjęciu. Ogromna metamorfoza uczestniczki "ŚOPW"!

"Ślub od pierwszego wejrzenia" to program, którego przedstawiać nie trzeba. Olbrzymie kontrowersje i emocje generuje od swojej pierwszej edycji, a mimo tego wciąż jest chętnie oglądany przez widzów. Nic więc dziwnego, że telewizja TVN kontynuuje eksperyment i daje szansę nieznajomym na ślub.

Bohaterami 7. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" byli Piotr i Dorota, którzy początkowo wydawali się doskonale dobraną parą. Dorota, jako jedna z nielicznych uczestniczek show, na ślubie zdecydowała się przyjąć nazwisko męża, co wywołało zdumienie u wielu.

Maciej wyznał Marcie swoją wielką tajemnicę! Justyna jest wściekła, że Przemek miał dziewczynę podczas naboru do programu!Zobacz więcej

Niestety, sielanka szybko się skończyło. Piotr i Dorota nie potrzebowali dużo czasu, aby zorientować się, że mają inne cele oraz spojrzenie na życie. Piotr niemal od pierwszych chwil sugerował Dorocie, że chce mieć rodzinę oraz dziecko najszybciej, jak to możliwe, natomiast romantycznie nastawiona Dorota, która wcześniej nie była w żadnej poważnej i długotrwałej relacji, pragnęła lepiej się poznawać, randkować i cieszyć wszystkimi przywilejami pierwszego etapu związku.

OGLĄDAJ! Premiery seriali i programów, na żywo, płatne pakiety TV bez reklam w Player!

Chociaż wielokrotnie Piotr i Dorota próbowali się dogadać i dość do porozumienia, nawet już po zakończeniu programu, okazało się, że ta dwójka nie ma przed sobą wspólnej przyszłości. Po prostu, za dużo ich dzieliło.

Teraz Piotr zaskoczył swoich obserwatorów zdjęciem, na którym pojawił się w... towarzystwie Doroty! Można było wówczas zacząć spekulować, czy Piotr i Dorota znowu się spotykają, ale wszelkie domysły ucięła sama Dorota, która opublikowała inne zdjęcie, które podpisała "Na rozwód idę tak".

Wszystko wskazuje na to, że Piotr i Dorota są już po rozwodzie. Etap zwany "Ślubem od pierwszego wejrzenia" jest dla nich zamknięty. Dorota po programie nie robi kariery w mediach społecznościowych, udziela się tam symbolicznie, dlatego jej najnowsze zdjęcie robi prawdziwą furorę! Wydaje się, że Dorota jest jeszcze szczuplejsza niż w programie, a do tego jej nowa fryzura sprawia, że od uczestniczki "ŚOPW" trudno oderwać wzrok! Zresztą, oceńcie sami.

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Hanna (gość)

    Przyznaję że jestem zdumiona kto tak beznadziejnie dobiera uczestników tego programu, jednak po spojrzeniu na ludzi którzy się w nim męczą myślę że osoba która decyduje sama ma problemy w związku lub też z osobą jej bliską.

    15.11.2022 22:10
  • Hanna (gość)

    Przyznaję że jestem zdumiona kto tak beznadziejnie dobiera uczestników tego programu, jednak po spojrzeniu na ludzi którzy się w nim męczą myślę że osoba która decyduje sama ma problemy w związku lub też z osobą jej bliską.

    15.11.2022 22:09

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×