ślub od pierwszego wejrzenia 7

„Ślub od pierwszego wejrzenia”. Przemek spotkał się z Agnieszką Miezianko! Jest między nimi coś więcej? Fani nie mają wątpliwości: „Strzał w dziesiątkę!”

Przemek nie może zaliczyć swojej przygody z 8. edycją „Ślubu od pierwszego wejrzenia” do udanych. Jak się okazało w ostatnim odcinku show, jego programowa żona Justyna postanowiła zerwać z nim wszelkie kontakty. Wygląda jednak na to, że Przemkowi udało się właśnie nawiązać bardzo ciekawą znajomość. Spotkał się on bowiem z Agnieszką Miezianko - gwiazdą 7 edycji „ŚOPW”. Czyżby było między nimi coś więcej?

02.12.2022Ślub od pierwszego wejrzenia

"Ślub od pierwszego wejrzenia 7". Piotr i Dorota wzięli rozwód? Pokazali się na nowym zdjęciu. Ogromna metamorfoza uczestniczki "ŚOPW"!

"Ślub od pierwszego wejrzenia" to program, który budzi ogromne emocje. Obecnie na antenie TVN oglądać możemy 8. edycję "ŚOPW", ale warto wrócić wspomnieniami do poprzedniego sezonu, bowiem wiele wskazuje na to, że formalnie właśnie zakończyło się jedno z małżeństw. Piotr i Dorota są już po rozwodzie? Sprawdźcie!

08.10.2022Ślub od pierwszego wejrzenia

"Ślub od pierwszego wejrzenia 7". Agnieszka Miezianko i Kamil Borkowski wrócili do siebie? Ostra odpowiedź uczestniczki "ŚOPW"!

"Ślub od pierwszego wejrzenia" to jeden z najpopularniejszych i jednocześnie najbardziej kontrowersyjnych programów na antenie telewizji TVN. Widzowie do dzisiaj wspominają szczególnie 7. edycję tego programu, która zakończyła się głośnym rozstaniem Agnieszki Miezianko i Kamila Borkowskiego. Teraz... ta dwójka była widziana razem na pewnej imprezie! Wrócili do siebie? Jest ostra odpowiedź uczestniczki "ŚOPW"!

03.10.2022Ślub od pierwszego wejrzenia

"Ślub od pierwszego wejrzenia 7". Agnieszka i Kamil spotkali się po programie. Wyznali prawdę o rozstaniu! Kamil już ma nową partnerkę?

"Ślub od pierwszego wejrzenia" to program, który generuje ogromne emocje. Widzowie często zastanawiają się, jak potoczyły się dalsze losy uczestników show, którym nie udało się stworzyć szczęśliwego małżeństwa. Teraz telewizja TVN uruchomiła nowy format pt. "Spowiedź rozwodników", do którego zaprosili - jeszcze wciąż obecnych małżonków - Agnieszkę Miezianko i Kamila Borkowskiego. Kamil ma już nową partnerkę? Sprawdźcie!

11.07.2022Ślub od pierwszego wejrzenia

"Ślub od pierwszego wejrzenia 7". Kamil Borkowski opowiada o programie, rozwodzie i szukaniu nowej żony. Co go łączy z Igą Śmiechowicz? [TYLKO U NAS]

Kamil Borkowski był jednym z uczestników ostatniej edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Eksperci programowi dobrali go w parę z Agnieszką Miezianko i przynajmniej na początku wszystko wskazywało na to, że ich związek może się zakończyć happy endem. Niestety los zadecydował inaczej i para obecnie przygotowuje się do rozwodu. Specjalnie dla redakcji Telemagazynu, Kamil Borkowski zgodził się opowiedzieć o tym, jak obecnie wyglądają kulisy jego znajomości z Agnieszką, czy faktycznie poszukuje już nowej żony oraz jak z perspektywy czasu ocenił szanse na stworzenie udanego związku z programową małżonką.

15.06.2022Ślub od pierwszego wejrzenia

"Ślub od pierwszego wejrzenia 7". Agnieszka, Dorota i Patrycja świętują przyszłe rozwody. Jest komentarz ich mężów!

Spotkanie uczestniczek "Ślubu od pierwszego wejrzenia 7", Agnieszki, Doroty i Patrycji, podczas którego świętowały swoje nadchodzące rozwody, obiło się szerokim echem w sieci. O komentarz na temat spotkania pań, które imprezowały w swoich sukniach ślubnych, pokusili się ich - jeszcze obecni - mężowie, czyli Kamil, Adam oraz Piotr. Sprawdźcie, co powiedzieli!

14.06.2022Ślub od pierwszego wejrzenia

"Ślub od pierwszego wejrzenia 7". Agnieszka, Dorota i Patrycja spotkały się po "ŚOPW"! Świętują rozwody w sukniach ślubnych?

Finał programu "Ślub od pierwszego wejrzenia 7" już dawno za nami, jednak widzowie wciąż emocjonują się tym, co się w nim wydarzyło. Okazało się, że żadne z programowych małżeństw nie przetrwało! Teraz, po emisji ostatnich odcinków "ŚOPW", wspólną imprezę urządziły sobie Agnieszka, Dorota i Patrycja! Świętowały rozwody w sukniach ślubnych?

13.06.2022Ślub od pierwszego wejrzenia

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Kamil wyznał prawdę o swojej relacji z Igą! Nie szczędził jej przy tym komplementów. "Iga jest naprawdę normalną i wartościową osobą"

Jakiś czas temu w sieci pojawiły się spekulacje dotyczące rzekomego związku Kamila z 7. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" i Igi z 5. odsłony programu. Zdaniem internautów, para miała ewidentnie mieć się ku sobie. Kamil postanowił w końcu zareagować na plotki dotyczące jego relacji z Igą i wyznał, co tak naprawdę jest między nimi.

12.06.2022Ślub od pierwszego wejrzenia

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×