„Ślub od pierwszego wejrzenia 8”. Marta i Maciej odnieśli się do fali hejtu w sieci! Opinie widzów są bezlitosne! „Zero klasy jako mężczyzna”

Magdalena Bohdanowicz
Magdalena Bohdanowicz
x-news / TVN | kadr ze zwiastuna Ślub od pierwszego wejrzenia | Sezon 8 | dostęp: 23.11.2022
Za nami finał 8. edycji programu TVN „Ślubu od pierwszego wejrzenia”. Wszystko jest już jasne: wiadomo, kto pozostał w małżeństwie, a kto postanowił się rozstać. Nie obyło się bez zaskoczeń! Jak finał i ostateczne decyzje par oceniają widzowie? Niektórym mocno się oberwało za to, co pokazali w ostatnim odcinku!

Finał „Ślubu od pierwszego wejrzenia 8”. Decyzje par

Za nami finałowy, 13. odcinek 8. edycji programu „Ślubu od pierwszego wejrzenia”. Poznaliśmy więc ostateczne decyzje par: Marta Podbioł i Maciej Mikołajczak postanowili się rozwieść, zaś Justyna Hołubowicz i Przemysław Wereszyński pozostali w małżeństwie, tak jak Marta Milka i Patryk Aniśko.

Finał „Ślubu od pierwszego wejrzenia 8”. Opinie widzów

Finałowy odcinek sprawił, że niejeden fan programu czuł zaskoczenie. Choć trudno mówić o zaskoczeniu w przypadku Marty i Macieja, tak decyzja Justyny i Przemka była dla wielu sporą niespodzianką. Wielu nie dawało im bowiem zbytnich szans na powodzenie eksperymentu, wskazując, że ważniejsze dla kobiety było samopoczucie psa niż jej męża. Uczestnicy jednak widocznie znaleźli nić porozumienia, bo nawet wyznali sobie miłość! Nieco mniejsze zaskoczenie wywołała sytuacja u Marty i Patryka - pozostali w małżeństwie, jednak miesiąc po ogłoszeniu swojej decyzji i dwóch tygodniach wspólnego mieszkania, Patryk wyprowadził się od żony.

Jednak nie tylko zaskoczenie było tym, co czuli fani programu. Wielu wskazuje, że było czuło zażenowanie oglądając finał „Ślubu od pierwszego wejrzenia 8” z powodu zachowania Macieja. Fani nie pozostawili na nim suchej nitki, jednak oberwało się i innym uczestnikom (pisownia oryginalna):

Jakim prymitywem trzeba być, żeby opowiadać o intymnych aspektach relacji, bądź co bądź małżeńskiej? Dno. Maćku, człowiek że wsi wyjedzie, ale wieś z człowieka...

Zero klasy jako mężczyzna... jak tak mozna publicznie kobiecie powiedzieć... Czasami pewne rzeczy warto zachowac dla siebie. Nie musiałeś Macku wywlekać takich rzeczy bo to chodź by swidczy o Tobie i Twoim braku taktu... Az slabo sie tego słuchało i woogle nie pomyślałeś jak ta dziewczyna sie poczuje. A propo stylu proponuję spojrzeć na siebie różowy postawiony kołnierzyku... ????

Jak mi szkoda Przemka. Ekspertki nawet mówiły,że zrobił się cichy. Mam nadzieję,że poszedł po rozum do glowy i z Justyną się rozstał. Marta i Maciek - mimo wszystko każdemu człowiekowi należy się szacunek. Bez względu na wygląd,charakter, sposób bycia. Mógł po prostu powiedzieć,że nie jest w jego typie. Nie mówiąc o szczegółach. Patryk I Marta chyba nie wyszło.. Szkoda. Bo trzymałam za nich kciuki.

Maciek chyba oszalał

Maciek pojechał po Marcie...az mi jej szkoda,Justyna z Patrykiem szczęśliwi czego nie rozumiem,Marta z Patrysiem wielka ? Niby są a nie są...dziwny jest ten sezon...czuje nie smak????

Maciek mógł darować sobie te szczegóły, którymi skompromitował Martę. Wystarczająco czuła się upokorzona. Po co jej dokładać?
Patryk mi zaimponował, że wszystkiego nie chciał wyciągać publicznie. Nie uważam, żeby nie był ogarnięty życiowo. Marta się zablokowała na jakąkolwiek zmianę. Czuję, że uległ jej i przeprowadził się do niej bo po jej insta relacji widać, że pozostała w swoich okolicach.
A Przemek wydaje mi się być stłamszony przez Justynę i ostrożny żeby jej nie uruchomić. Ciekawe czy długo tak dał radę trzymać emocje i czy się otworzył. Mam nadzieję, że wydobył z siebie tą pozytywną energię, którą emanował na początku.

Dramat,Maciek szok ,???? szkoda mi Marty naprawdę tak szczerze

Ogladam i nie wierzę ze mozna byc az takim debilem jak Maciej innych poucza, obraża. Stan czlowieku przed lustrem i spójrz na siebie triki, miny, glupi usmiech. Jakie ty srodki bierzesz? Idz i zgłoś sie do psychiatry!

Marta i Maciek -hit wszystkich sezonów ????

Życie toczy się poza kamerami. Wszystkim życzę jak najlepiej, ale widać, kto i po co zgłosił się do programu. Jeśli ktoś trwa tam tylko dla "sławy", o czym dobrze wiemy, patrząc na poprzednie sezony. To nie można winić za to drugiej strony, która szuka miłości i szczęścia. Ankieta, ankietą. Jeśli nie ma tego czegoś, to na siłę niczego stałego nie zbudują.

Marta i Maciek... Tu brak słów totalnie jak nie chciał być z Martą trzeba było jej powiedzieć a nie wywalać na stół takie rzeczy zero klasy i szacunku! Marta mogła faktycznie bardziej się przygotować na spotkanie ostatnie wtedy by pokazała że potrafi zadbać o siebie no ale cóż...
Marta i Patryk bardzo zagatkowi ludzie dużo nie mówią trochę mi szkoda że Patryk nie wie czego chce i myślał że pójdzie po jego myśli wielka niewiadoma
A Justyna i Przemek o matko co to był dla mnie za szok aż nie wiem co powiedzieć! ???? Powodzenia dla nich

Reakcje Marty i Macieja po finale programu

Do całej sytuacji postanowili się odnieść sami zainteresowani za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Dziękuję za wszystkie wiadomości od was. Dzięki wam jakoś daje radę. Napisze sprostowanie za tydzień!!! I wyjaśnię pewne przemyślenia na temat tego co faktycznie miało miejsce a co jest tworem wyobraźni. Podzielę się również spostrzeżeniami na temat TVN i przebiegu eksperymentu! Niestety póki co muszę milczec.. - napisała Marta na Instagramie.

[instagram]https://www.instagram.com/p/ClS8gpxMC8E/[/instagram]

Co ciekawe, w obronie Marty stanął... Maciej. - Przyznam się szczerze, że osobiście nie oglądałem, ale widząc po wiadomościach, które otrzymuję, po tym, co dzieje się w sieci - to jest niefajne/straszne! I tutaj z tego miejsca będę bronił Marty. Chciałbym wyprostować dużo tematów/słów, które są rażące w kierunku Marty, jak i moim najbardziej - przytacza jego słowa serwis Teleshow.wp.pl.

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Jak działają oszuści - fałszywe SMS "od najbliższych"

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn