"Ślub od pierwszego wejrzenia 8". Marta Podbioł zdradziła, ile schudła! Mocne wyznanie: "Poczułam się za duża"

Krzysztof Połaski
Krzysztof Połaski
Na antenie telewizji TVN obecnie oglądać możemy 8. edycję "Ślubu od pierwszego wejrzenia" i musimy przyznać, że z odcinka na odcinek, program mocno się rozkręca! Tymczasem sprawdzamy, co słychać u jednej z uczestniczek "ŚOPW 8", Marty Podbioł, która po programie sporo schudła! Jak tego dokonała?
Na antenie telewizji TVN obecnie oglądać możemy 8. edycję "Ślubu od pierwszego wejrzenia" i musimy przyznać, że z odcinka na odcinek, program mocno się rozkręca! Tymczasem sprawdzamy, co słychać u jednej z uczestniczek "ŚOPW 8", Marty Podbioł, która po programie sporo schudła! Jak tego dokonała?
Na antenie telewizji TVN obecnie oglądać możemy 8. edycję "Ślubu od pierwszego wejrzenia" i musimy przyznać, że z odcinka na odcinek, program mocno się rozkręca! Tymczasem sprawdzamy, co słychać u jednej z uczestniczek "ŚOPW 8", Marty Podbioł, która po programie sporo schudła! Jak tego dokonała?

Marta Podbioł ze "ŚOPW 8" zdradziła, ile schudła! Mocne wyznanie: "Poczułam się za duża"

"Ślub od pierwszego wejrzenia 8" rozkręca się na dobre! Nie tylko poznaliśmy już wszystkich uczestników show i to, jak ich sparowano, ale doskonale widzimy też, jak iskrzy między śmiałkami, którzy podjęli się eksperymentu.

Jedną z uczestniczek "ŚOPW 8" jest Marta Podbioł, która odważyła się na udział w programie, chociaż jest samotną matką. Kobieta przez wielu była krytykowana za swój wygląd, ale już po programie okazało się, że Marta mocno wzięła się za siebie.

OGLĄDAJ! Premiery seriali i programów, na żywo, płatne pakiety TV bez reklam w Player!

OGLĄDAJ! Premiery seriali i programów, na żywo, płatne pakiety TV bez reklam w Player!

Dzisiaj już wiemy, że Marta Podbioł schudła 7 kilogramów, a jej przemiana sprawia, że trudno ją rozpoznać! Teraz uczestniczka "ŚOPW 8" zdradziła, jak tego dokonała. W sesji pytań i odpowiedzi na Instagramie napisała:

Schudła 7 kg, ale chcę jeszcze 10 :) (...) Ja mam takie zrywy raz na kilka lat. Wahania wagi 15 kg w jedną lub drugą stronę. Po prostu już poczułam się za duża. Mam nadzieję, że uda mi się pozbyć nadwagi całkowicie i na zawsze :) (...) Byłam krótko na diecie pudełkowej, teraz po prostu jem mało. Odstawiłam słodycze, piję dużo wody i jakoś to idzie ku dobremu :)

Gratulujemy przemiany!

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Filip Chajzer o MBTM

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn