„Ślub od pierwszego wejrzenia 8”. Marta przerywa milczenie. Relacja Macieja narodziła się jeszcze w czasie małżeństwa? „Już się z nią zobaczyłam”

Karol Gawryś
Karol Gawryś
TVN, x-news | kadr Ślub od pierwszego wejrzenia | Sezon 8 | Zwiastuny | stan na dzień 02.12.2022
Finał 8. edycji „Ślubu od pierwszego wejrzenia” sam w sobie był zaskakujący, jednak to kolejny odcinek okazał się iście wybuchowy. Wciąż nie milkną echa po słowach, jakie w nim padły! Sporo zmieniło się u Macieja, który był w parze z Martą. Uczestnik dość szybko znalazł sobie nową partnerkę, o której postanowiła opowiedzieć jego programowa żona Marta. Czyżby obecna relacja Maćka narodziła się jeszcze w trakcie trwania jego małżeństwa?

„Ślub od pierwszego wejrzenia 8” - Maciej i Marta

„Ślub od pierwszego wejrzenia 8”

Maciej Mikołajczak i Marta Podbioł byli jednymi z uczestników ostatniej, 8. edycji „Ślubu od pierwszego wejrzenia”. Ich małżeństwo jednak praktycznie od samego początku było skazywane przez widzów na porażkę, co ostatecznie potwierdziło się w trakcie finałowego odcinka, kiedy to para jednogłośnie zadecydowała o tym, że chce się rozwieść.

W ostatnim, 14. odcinku „Ślubu od pierwszego wejrzenia 8” okazało się, że Marta i Maciej nie utrzymują już ze sobą żadnego kontaktu. Co więcej, Maciej dość szybko pozbierał się po rozstaniu z programową żoną. Widzowie mieli już okazję zobaczyć, jak mu się żyje z jego nową partnerką - Patrycją.

Prawda o nowej partnerce Macieja wyszła na jaw?

Ostatnio Marta postanowiła udzielić wywiadu, w którym przyznała, że dobrze kojarzy nową wybrankę jej programowego męża. Okazuje się bowiem, że Patrycja, z którą obecnie jest Maciek, miała być gościem na weselu jego i Marty.

Podejrzewam, że już się z nią zobaczyłam, bo ona była prawdopodobnie na weselu, o ile to jest ta dziewczyna. Tam była taka przyjaciółka jego Patrycja (...). On się o niej ciepło wypowiadał - wyznała Marta na łamach Party.pl.

W dalszej części rozmowy programowa żona Maćka utwierdziła się w przekonaniu, że Patrycja rzeczywiście pojawiła się na jej weselu. Mimo to wstrzymała się z oskarżeniami, jakoby Maciej i jego nowa partnerka mieli nawiązać relację w trakcie trwania ślubnego eksperymentu.

Byłam trochę zdziwiona, że ta jego aktualna dziewczyna była na naszym ślubie. Zaczęłam myśleć, czy on był uczciwy, czy oni nie zaczęli ze sobą kręcić w czasie eksperymentu, ale nie chcę nikogo oskarżać, bo nie mam na to żadnych dowodów - stwierdziła.

W odcinku specjalnym on opowiadał właśnie o jakieś przyjaciółce, o którą się starał i która mu dała szansę po programie. Szkoda, że nie dała mu wcześniej szansy, to może byśmy uniknęli scysji, ale miłość ma różne sposoby na dotarcie do ludzi - podsumowała Marta, dodając, że Maciej „być może porównywał ją ze mną”.

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Jak działają oszuści - fałszywe SMS "od najbliższych"

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn