„Ślub od pierwszego wejrzenia 8”. Patryk przypadkiem zdradził finał programu? Fani są przekonani, że dalej są z Martą małżeństwem! Jako dowód wskazują... romantyczne zdjęcia!

Marta Milka i Patryk Aniśko dali się poznać widzom jako uczestnicy 8. edycji programu „Ślub od pierwszego wejrzenia”. Szybko stali się też jedną z ulubionych par, której fani mocno kibicują. Nic dziwnego, że w każdej aktywności w sieci szukają więc potwierdzenia, że ich ulubieńcy nadal są razem. Zdaniem niektórych, Patryk właśnie sam dostarczył niepodważalnych dowodów, że tak właśnie jest!

Multimedia

Ślub od pierwszego wejrzenia 8”. Marta Milka i Patryk Aniśko dalej są małżeństwem?

W ósmej edycji programu „Ślub od pierwszego wejrzenia” jedną ze stworzonych przez ekspertów par jest Marta Milka i Patryk Aniśko. Uczestnicy szybko zyskali ogromną sympatię ze strony fanów formatu, którzy trzymają za nich kciuki i mocno im kibicują. Zdaniem wielu, tworzą bowiem jedną z najsympatyczniejszych par i mają spore szanse, by stworzyć udane małżeństwo.

Była symbolem programu, jednak nie pojawi się w kolejnych edycjach. Co o niej wiemy? Zobacz więcej

Marta Milka i Patryk Aniśko są aktywni w sieci, a fani programu TVN czujnie im się przyglądają, doszukując potwierdzenia, że ich ulubieńcy są wciąż razem. Okazja pojawiła się dzięki samemu zainteresowanemu - 37-letni Patryk opublikował na InstaStories na swoim Instagramie serię zdjęć z romantycznego wieczoru. Widać, że spędzał go wraz z ukochaną, o czym świadczą choćby czerwone róże, kieliszki z winem i męską dłoń na kobiecej nodze ubranej w domowe kapcie. Zdaniem fanów dyskutujących o swoich ulubieńcach na różnych forach to niezbity dowód potwierdzający, że Patryk i Marta nadal są małżeństwem.

A Wy jak uważacie?

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Dorota (gość)

    Marta Milkiewicz!

    08.11.2022 08:55
  • Emerytka (gość)

    Marta Milka to najmilsza z tych trzech dziewczyn z ślubu jest zawsze elegancka stosownie ubrana do każdej okazji tamte dwie wyglądają jakby wyszły z najgorszego lumpeksu mało tego takie zgnisiale beznadzieja młode osoby bez życia bez emocji choć tą Justyna to wredota

    07.11.2022 17:36

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×