ślub od pierwszego wejrzenia 8

„Ślub od pierwszego wejrzenia”. Przemysław Wereszczyński zaszalał z metamorfozą! Co za przemiana! „Pasuje ci taki look”

Widzowie mieli okazję poznać Przemka za sprawą udziału w 8. edycji programu „Ślub od pierwszego wejrzenia”. Mężczyzna, który niestety nie może zaliczyć swojej przygody ze ślubnym eksperymentem do udanych dał się poznać jako entuzjasta raczej swobodnego stylu ubierania się. Tym większe wrażenie robi jego ostatnia metamorfoza, efektami której pochwalił się ostatnio w sieci.

14.03.2023Ślub od pierwszego wejrzenia

„Ślub od pierwszego wejrzenia”. Przemysław Wereszyński wpadł w oko Agnieszce Miezianko? Uczestniczka ślubnego show jest nim zachwycona! Co ich tak naprawdę łączy?

Jakiś czas temu fani „Ślubu od pierwszego wejrzenia” byli świadkami nawiązania się bardzo ciekawej znajomości. Chodzi o Agnieszkę Miezianko z 7. edycji programu i Przemysława Wereszyńskiego, szukającego miłości w ostatniej odsłonie show. Niedawno Agnieszka postanowiła opowiedzieć o swojej relacji z Przemkiem. Co ich tak naprawdę łączy?

11.02.2023Ślub od pierwszego wejrzenia

„Ślub od pierwszego wejrzenia 8”. Nowa relacja Justyny Hołubowicz rozkwita? Postanowiła wybrać się na urlop i nie jedzie tam sama!

Justyna Hołubowicz była uczestniczką ostatniej, 8. edycji „Ślubu od pierwszego wejrzenia”. Niestety jej małżeństwo z Przemkiem skończyło się fiaskiem. Od pewnego czasu Fani Justyny podejrzewają, że w jej życiu pojawił się ktoś nowy. Jej ostatnia aktywność na Instagramie zdaje się to tylko potwierdzać.

22.01.2023Ślub od pierwszego wejrzenia

„Sanatorium miłości 5”. Zbigniew i Krzysztof w objęciach pięknej blondynki! To ukochana Macieja ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia”!

„Sanatorium miłości” to program, który potrafi łączyć ludzi. Nie zawsze chodzi o romantyczne relacje, ale często też po prostu o przyjaźń. Wygląda na to, że na planie 5. edycji programu taka przyjaźń zawiązała się między Krzysztofem z Torunia a Zbigniewem ze Szczecina. Co ciekawe, dowiedzieliśmy się tego dzięki... Maciejowi ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia 8”!

14.01.2023Sanatorium miłości

„Ślub od pierwszego wejrzenia 8”. Marta Milkiewicz sporo schudła. 38-latka pozuje w bieliźnie i prezentuje efekty przemiany!

Jeżeli oglądaliście program „Ślub od pierwszego wejrzenia 8”, to Marty Milkiewicz przedstawiać wam nie musimy. Uczestniczka tvnowskiego show już jakiś czas temu sygnalizowała, że mocno wzięła się za siebie, ale już wiadomo, że w ostatnich miesiącach sporo schudła! Teraz pozuje w bieliźnie i prezentuje efekty przemiany!

04.01.2023Ślub od pierwszego wejrzenia

„Ślub od pierwszego wejrzenia 8”. Marta Podbioł żałuje udziału w programie? Nie spodziewała się tego, co ją spotka?

Od czasu nagrań do programu „Ślub od pierwszego wejrzenia 8” minął prawie rok. Od tego czasu życie uczestników tvnowskiego show bardzo mocno się zmieniało. Dowodem na to jest Marta Podbioł, która nie tylko przeszła metamorfozę, ale także zdecydowała się na wywiad, w którym wyznaje, czy żałuje udziału w show!

30.12.2022Ślub od pierwszego wejrzenia

„Ślub od pierwszego wejrzenia 8”. Justyna Hołubowicz zakochana? Pochwaliła się zdjęciem z tajemniczym mężczyzną! To jej nowa miłość?

Justyna Hołubowicz była uczestniczką ostatniej, 8. edycji „Ślubu od pierwszego wejrzenia”. Niestety nie może ona zaliczyć swojej przygody z programem do udanych, gdyż jej małżeństwo z Przemkiem skończyło się fiaskiem. Czyżby jednak teraz w życiu Justyny pojawił się ktoś wyjątkowy? Jej ostatnie zdjęcie z tajemniczym mężczyzną daje wiele do myślenia!

27.12.2022Ślub od pierwszego wejrzenia

„Ślub od pierwszego wejrzenia 8”. Dramat Marty Milkiewicz. 38-latka obecnie przeżywa wyjątkowo ciężkie chwile. „Ostatnie wydarzenia były dla mnie naprawdę trudnym doświadczeniem”

Choć 8. edycja „Ślubu od pierwszego wejrzenia” już za nami, to widzowie nadal mocno interesują się życiem uczestników show. Okazuje się, że jedna z nich, Marta Milkiewicz, od czasu zakończenia programu przechodzi przez wyjątkowo trudny czas. „Miałam z tego powodu bardzo wiele przykrości” - przyznaje ze smutkiem. Co takiego się stało?

16.12.2022Ślub od pierwszego wejrzenia

„Ślub od pierwszego wejrzenia 8”. Przemysław Wereszczyński schudł 13 kilogramów! Krytyczne uwagi Justyny zmotywowały go do przemiany?

Chociaż program „Ślub od pierwszego wejrzenia 8” zakończył się kilka tygodni temu, to jego uczestnicy wciąż budzą emocje wśród widzów. Teraz na ustach wszystkich jest Przemysław Wereszczyński, który od czasu zdjęć do programu przeszedł sporą metamorfozę! Mężczyzna teraz zdradził, ile kilogramów udało mu się schudnąć i jak tego dokonał. Krytyczne uwagi Justyny zmotywowały go do przemiany?

16.12.2022Ślub od pierwszego wejrzenia

„Ślub od pierwszego wejrzenia 8”. Justyna Hołubowicz jest zakochana? Pochwaliła się kwiatami i mówi wprost: „Niespodziewana miłość”

Justyna Hołubowicz była uczestniczką ostatniej, 8. edycji „Ślubu od pierwszego wejrzenia”. Niestety nie może zaliczyć swojej przygody z programem do udanych, gdyż jej małżeństwo z Przemkiem skończyło się fiaskiem. Czyżby jednak teraz w życiu Justyny pojawił się ktoś wyjątkowy? Jej ostatnie zdjęcie daje wiele do myślenia!

14.12.2022Ślub od pierwszego wejrzenia

„Ślub od pierwszego wejrzenia 8”. Patryk Aniśko pochwalił się swoją nową ukochaną. Beata zachwyca urodą!

Program „Ślub od pierwszego wejrzenia 8” mocno rozczarował widzów. Nie dość, że żadna z par nie wytrwała w małżeństwie, to jeszcze ulubieńcy widzów, czyli Marta Milkiewicz i Patryk Aniśko, nie rozstali się w dobrych stosunkach i od czasu do czasu sobie dogryzają. Teraz Patryk postanowił pochwalić się swoją nową ukochaną. Beata zachwyca urodą!

14.12.2022Ślub od pierwszego wejrzenia

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×