„Ślub od pierwszego wejrzenia”. Agnieszka Antosik na nowych zdjęciach. Dumna mama już nie ukrywa swojego szczęścia. Tak dziś wygląda

Agnieszka Antosik z 2. edycji „Ślubu od pierwszego wejrzenia” jest szczęśliwą mamą. Uczestniczka telewizyjnego eksperymentu jesienią ub. przywitała na świecie synka. Co dziś u niej słychać? Agnieszka ze „ŚOPW” przeszła niebywałą metamorfozę.

Multimedia

Agnieszka Antosik z „ŚOPW” na nowych zdjęciach

Agnieszka Antosik brała udział w 2. edycji telewizyjnego eksperymentu pt. „Ślub od pierwszego wejrzenia”. Eksperci połączyli ją z Marcinem Wichrowskim, ale ich małżeństwo nie przetrwało.

Marta Podbioł zdradziła, ile schudła! Mocne wyznanie: "Poczułam się za duża"Zobacz więcej

Dzisiaj Agnieszka Antosik jest w szczęśliwym związku, a kilka miesięcy temu została mamą. Synek uczestniczki „ŚOPW 2” przyszedł na świat w październiku 2022 r.

Agnieszka ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” spełnia się dziś przede wszystkim w roli mamy i trzeba przyznać, że ta rola bardzo jej służy. Warto zaznaczyć, że Agnieszka Antosik z „ŚOPW” jakiś czas temu przeszła niebywałą metamorfozę. W długich włosach prezentuje się zupełnie inaczej.

OGLĄDAJ! Premiery seriali i programów, na żywo, płatne pakiety TV bez reklam w Player!

A co Agnieszka Antosik mówi o macierzyństwie?

Nie sądziłam, że macierzyństwo tak wiele mnie nauczy, a to dopiero początek. Stałam się jeszcze lepszą wersją siebie, bardziej cierpliwą, z większą pokorą i dystansem... jeszcze lepiej zorganizowaną, 'ogarniętą' w układaniu klocków dnia i tygodnia… i jeszcze bardziej wdzięczną za bliskie relacje - w rodzinie, w biznesie, w przyjaźniach - napisała na Instagramie.

W galerii możecie zobaczyć, jak dziś wygląda Agnieszka z 2. edycji „Ślubu od pierwszego wejrzenia”. Dumna mama promienieje szcześciem!

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×