"Ślub od pierwszego wejrzenia". Burza po finale 7. edycji "ŚOPW"! Uczestnicy komentują to, co pokazano w telewizji

Finał programu "Ślub od pierwszego wejrzenia 7" za nami. Ostateczne decyzje par wywołały niemałe poruszenie - internauci żywo komentują szczegóły relacji każdej z par i analizują, co spowodowało taką, a nie inną decyzję zainteresowanych. Emisja finałowego odcinka oznacza, że głos mogą zabrać sami uczestnicy. Jak Piotr, Adam i Kamil komentują wydarzenia z programu? Czy mają do kogoś żal?

Multimedia

Finał "Ślub od pierwszego wejrzenia 7" - uczestnicy zabrali głos

Za nami finałowy odcinek programu "Ślub od pierwszego wejrzenia 7". Widzowie poznali ostateczną odpowiedź na pytanie: kto się rozstał, a kto postanowił dać sobie jeszcze jedną szansę i zawalczyć o relację stworzoną przez ekspertów? Niestety, zdaniem fanów programu w tym sezonie specjaliści nie do końca się popisali, ponownie dobierając ze sobą nieodpowiednie osoby.

Ostateczne decyzje par wywołały lawinę komentarzy. Internauci nie szczędzą słów krytyki!Zobacz więcej

"Ślub od pierwszego wejrzenia 7 finał - co się wydarzyło

Patrycja i Adam finalnie zdecydowali się rozstać, choć w finale jeszcze deklarowali próbę uratowania małżeństwa. Owe starania niestety nie przyniosły skutku - wspólne zdjęcia zniknęły z profilu Adama, który wyprowadził się z mieszkania Patrycji. Sam zainteresowany postanowił zabrać głos w mediach społecznościowych, dziękując fanom za wsparcie i wyjaśniając niuanse relacji z Patrycją.

Z kolei Kamil i Agnieszka wydawali się być idealnie dobrani - w dniu swojego ślubu nie kryli zachwytu swoją fizycznością i sprawiali wrażenie, jakby się znali od lat. To jednak nie wystarczyło - internauci jeszcze w trakcie emisji podejrzewali, że Kamil spotyka się z kimś innym, a Agnieszka, która dla niego porzuciła całe swoje dotychczasowe życie, została na tzw. lodzie. Na uczestnika, im bliżej finału, tym więcej sypało się gorzkich komentarzy od internautów. Emisja finałowego odcinka pozwoliła Kamilowi zabrać wreszcie głos.

Piotr i Dorota byli jedną z najszerzej komentowanych par - zdaniem niektórych fanów programu, mężczyzna był natarczywy i napastliwie nalegał na powiększenie rodziny. Zdaniem części fanów - nalegał skutecznie, gdyż na pewnym etapie zaczęto spekulować, że Dorota jest w ciąży. Zdaniem pozostałych - skutek tych nalegań i sugestii był taki, że Dorota się przestraszyła i zdecydowała na rozstanie.

Piotr ironizuje z fanów programu, którzy go krytykowali! Wciąż jest z Dorotą i spodziewają się dziecka?Zobacz więcej

Uczestnicy zabrali głos po finale "ŚOPW 7". Co powiedzieli Kamil, Piotr i Adam ze "Ślubu do pierwszego wejrzenia"?

Odcinek finałowy oznacza, że uczestnicy nie muszą dłużej milczeć i wreszcie mogą opowiedzieć fanom, jak to wyglądało z ich strony.

Udział w programie był świadomym wyborem. Wziąłem udział w programie zgodnie z jego przeznaczeniem, aby znaleźć miłość - oświadczył w mediach społecznościowych Kamil. - W telewizji wszyscy mogą zobaczyć tylko urywek z naszego życia i to nie zawsze ten fajny, który był. Nie mieliśmy wpływu na to co zostanie pokazane - zaznaczył również.

Głos postanowił zabrać również Piotr, w stronę którego nie brakowało inwektyw za uporczywe zmuszanie Doroty do dyskusji o dzieciach.

Było to nieprawdopodobnie emocjonalne, choć jednocześnie niezwykle trudne doświadczenie - zaznacza Piotr. - Być może byliśmy parą, której najtrudniej się było przy nich odnaleźć i oczywiście, można wytykać nam konieczność liczenia się z ich obecnością zgłaszając się do programu, ale plan zdjęciowy w domu to nie jest coś, co przeżywa się jak robienie sałatki co sobotę.

Co mówią uczestnicy "Ślubu od pierwszego wejrzenia"? Dowiedz się więcej z naszej galerii!

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Bujne loki, szelmowski uśmiech i błysk w oku. Tak wyglądał w młodości Roman z Gdańska!Zobacz więcej

Komentarze

Skomentuj
 • Dzidek (gość)

  Szkoda mi Agi i Adama bo to wspaniali ludzie. Aga taka zapobiegliwa kobieta ,rzuciła wszystko zeby się przeprowadzić do Kamilą, a on ją tak potrakował wziął udział w programie dla kariery.Aga nie przejmuj się poznasz fajnego faceta który Cie pokocha i za iskrzy między wami .Adam Ty też poznasz fajna dziewczynę bo Pati to nie dla Ciebie ona powinna się leczyć wszystko ją denerwowało nawet jak patrzyłeś na nią to jej przeszkadzo chore dziewcze .Jeśli chodzi o Piotra i Dorotę to Piotr by chciał szybko trójkę dzieci nawet dobrze się nie poznali a ona widać że nie miała doświadczenia chciała się poznawac i powoli by przyszedł czas na wszystko. On za bardzo narwany ona delikatna i czuła.

  28.05.2022 14:54
 • Panowie używać, używać i nie żałować.!! (gość)

  Jeżeli panowie nie popukali w programie to teraz na bank mają urodzajny sezon na pukanie. Kiepskie laski im znaleźli albo królowę lodu, albo desperatkę z parciem na macierzyństwo, no i ta dorka wiecznie niezdecydowana, telepiąca się jak osika.

  27.05.2022 17:02
 • Dzekus (gość)

  Każdy jest inny,wiedzieli na co się piszą,życie to nie bajka,nie chcieli się męczyć z druga osoba więc mieli prawo do takiej decyzji,ciekawe jak każde z Was by się zachowało?

  25.05.2022 15:31
 • też (gość)

  Agnieszko nawet nie chce myśleć jak musiałaś się poczuć... Spotkasz na swojej drodze mężczyznę który da ci wszystko na co zasługiuje kobieta. Kamil pożal się Boże wielbiciel zwierząt!? Tak właśnie potraktował cudowną żonę. Nie pasuje to przegonił niczym niechcianego psa. Trzeba by się chyba położyć aby być na jego poziomie.

  25.05.2022 14:40
 • 189 (gość)

  Polecam przeczytać, 100% racji: https://teleshow.wp.pl/nuda-wieczorowa-pora-jak-tvn-polozyl-rzecz-pozornie-nie-do-zepsucia-6770107818859008a

  25.05.2022 12:17
 • kilka-zmarnowanych-miesięcy (gość)

  Kamil i Piotr do pługa. Agnieszka trzymaj się,doceni Cię FACET a nie cienka faja

  25.05.2022 11:41
 • sędzia (gość)

  Teraz zapraszam do sądu. Poczekacie na rozwody kilka lat. Taki prezent od organizatorów ślubu. I to wcale nie gratis

  25.05.2022 11:39
 • zaspana (gość)

  Nawet nie chcę myśleć, jak dzisiaj się czują uczestnicy, szczególnie Agnieszka. Ale mam nadzieję, że szybko pustkę w sercu ktoś normalny jej zapełni.Oby

  25.05.2022 11:38
 • siwik (gość)

  Psychologowie następnym razem niech zrobią losowanie maszyna losującą, wyjdzie lepiej. Szkoda Agi i Dorotki. Obie inne,ale nie ich wina

  25.05.2022 11:36
 • TAKA SYTUACJA (gość)

  Kolejne złamane serca. No oprócz Kamila - bo on serca nie ma

  25.05.2022 11:35
 • Yanusz (gość)

  Adam jesteś wspaniałym facetem. Wziąłeś sobie starą zdewociałą babę, zimną rybę . Dobrze że się rozstaliście. Ona ma chory móżg. Nadaje się do psychiatry. ======= Szoda mi tylko Doroty bo ma psychopatę który się nad nią wyżywa niech ucieka od niego czym prędzej bo zrobi jest trójkę dzieci i bedzie się nad nimi znęcał psychicznie. TO PSYCHOPATA .

  25.05.2022 11:26
 • Anka (gość)

  Wszystkie pary się rozpadły, pokazuje to ile warty jest udział w tym szambie. Tak sobie swojej drugiej połówki nie znajdziecie.

  25.05.2022 09:56

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×