ślub od pierwszego wejrzenia co się wydarzyło

"Ślub od pierwszego wejrzenia 7". Piotr ironizuje z fanów "ŚOPW 7", którzy go krytykowali! Wciąż jest z Dorotą i spodziewają się dziecka?

Internetowa emisja finału programu "Ślub od pierwszego wejrzenia 7" za nami. Część fanów jest w szoku, po tym, co zobaczyła w ostatnich minutach ostatniego odcinka popularnego programu. Niektórzy wciąż zastanawiają się nad dalszymi losami niektórych uczestników, jak chociażby Piotr i Dorota. Tutaj nowe światło rzucił sam Piotr, który w sieci próbował ironizować z fanów programu, którzy go krytykowali.

19.05.2022Ślub od pierwszego wejrzenia

"Ślub od pierwszego wejrzenia 7". Agnieszka zmieniła dla Kamila całe życie. On ją zostawił dwa tygodnie po programie! Kamil w ogniu krytyki widzów "ŚOPW 7"!

Kamil Borkowski nie ma łatwo po finale programu "Ślub od pierwszego wejrzenia 7". Chociaż telewizyjna emisja finałowego epizodu "ŚOPW 7" dopiero przed nami, to ci, którzy oglądali finał na Player, już wiedzą, jak zachował się Kamil. Widzowie są w szoku i nie zostawiają na mężczyźnie suchej nitki!

18.05.2022Ślub od pierwszego wejrzenia

"Ślub od pierwszego wejrzenia 7". Patrycja zaczęła zabiegać o Adama! Wyjaśniła, czemu jest taka zimna! Co jeszcze wydarzyło się w 12. odcinku "ŚOPW 7"?

Za nami 12. odcinek programu "Ślub od pierwszego wejrzenia 7". Chociaż finał programu tuż tuż, to sytuacje między małżeństwami wciąż nie są jasne. Tym razem byliśmy świadkami tego, jak o Adama zaczęła zabiegać Patrycja! Dziewczyna wyjaśniła też, dlaczego jest taka zimna! Co jeszcze wydarzyło się w 12. odcinku "ŚOPW 7"? Sprawdźcie!

17.05.2022Ślub od pierwszego wejrzenia

"Ślub od pierwszego wejrzenia 7". Agnieszka Miezianko pokazała swoje mieszkanie! Zobacz, jak mieszka uczestniczka "ŚOPW 7"!

Agnieszka Miezianko to jedna z uczestniczek programu "Ślub od pierwszego wejrzenia 7". Pochodząca z Białegostoku 29-latka jest bardzo aktywna w sieci, gdzie często dzieli się swoimi przemyśleniami na temat "ŚOPW 7". Teraz jednak postanowiła pochwalić się nowym mieszkaniem! Zobaczcie, jak mieszka uczestniczka programu TVN!

11.05.2022Ślub od pierwszego wejrzenia

"Ślub od pierwszego wejrzenia 7". Żenujące zachowanie Patrycji po wyjeździe Adama! To małżeństwo nie ma żadnych szans? Co jeszcze wydarzyło się w 11. odcinku "ŚOPW 7"?

Za nami 11. odcinek programu "Ślub od pierwszego wejrzenia 7". Wśród par "ŚOPW 7" żadnej większej poprawy. Piotr i Dorota wciąż nie wiedzą na czym stoją, a Agnieszka planuje wspólne życie u boku Kamila. Czy jej mąż ma podobne plany? Jednak widzowie z pewnością największą uwagę zwrócą na... żenujące zachowanie Patrycji po wyjeździe Adama! Sprawdźcie, co wydarzyło się w 11. odcinku "ŚOPW 7"!

10.05.2022Ślub od pierwszego wejrzenia

"Ślub od pierwszego wejrzenia 7". Kamil już z nową partnerką? Wyciekły zdjęcia uczestnika "ŚOPW" z inną kobietą?

Początkowe odcinki programu "Ślub od pierwszego wejrzenia 7" zapowiadały najnudniejszą edycję w historii, jednak teraz, gdy koniec sezonu jest coraz bliżej, robi się ciekawiej. Tym bardziej, że pojawia się coraz więcej plotek odnośnie do przyszłości uczestników show. Teraz wiele wskazuje na to, że małżeństwo Kamila i Agnieszki nie przetrwało! Pojawia się coraz więcej głosów, że związek Kamila z Agnieszką to już przeszłość!

07.05.2022Ślub od pierwszego wejrzenia

"Ślub od pierwszego wejrzenia 7". Piotr przeraził widzów swoich zachowaniem wobec Doroty. Pokazał swoje prawdziwe oblicze?

Ci, którzy narzekali na nudę w programie "Ślub od pierwszego wejrzenia 7", mogą być w końcu usatysfakcjonowani, bowiem... zaczęło się dziać! 10. odcinek "ŚOPW 7", który obecnie jest dostępny na Player, okazał się przełomowy i sprawił, że widzowie nie dają już żadnych szans Piotrowi i Dorocie! Więcej, są przerażeni i zażenowani tym, jak mężczyzna zachował się wobec Doroty!

28.04.2022Ślub od pierwszego wejrzenia

"Ślub od pierwszego wejrzenia 7". Kamil nie interesuje się Agnieszką? Piotr naciska na Dorotę w sprawie zbliżenia! Co jeszcze wydarzyło się w 9. odcinku "ŚOPW 7"?

Za nami 9. odcinek programu "Ślub od pierwszego wejrzenia 7". Coraz mocniej wydaje się, że żadna z par nie ma większej szansy na przetrwanie... Kamil nie interesuje się Agnieszką? Piotr naciska na Dorotę w sprawie zbliżenia! Sprawdźcie, co jeszcze wydarzyło się w 9. odcinku "ŚOPW 7"!

26.04.2022Ślub od pierwszego wejrzenia

Poprzednie Następne

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×