"Ślub od pierwszego wejrzenia". Kamil wyznał prawdę o swojej relacji z Igą! Nie szczędził jej przy tym komplementów. "Iga jest naprawdę normalną i wartościową osobą"

Jakiś czas temu w sieci pojawiły się spekulacje dotyczące rzekomego związku Kamila z 7. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" i Igi z 5. odsłony programu. Zdaniem internautów, para miała ewidentnie mieć się ku sobie. Kamil postanowił w końcu zareagować na plotki dotyczące jego relacji z Igą i wyznał, co tak naprawdę jest między nimi.

Multimedia

"Ślub od pierwszego wejrzenia 7" - Kamil Borkowski

Kamil Borkowski był uczestnikiem ostatniej edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Eksperci dobrali go w parę z Agnieszką Miezianko. Początkowo wszystko wskazywało na to, że Kamil i Agnieszka zostali idealnie dobrani, jednak z czasem ich relacja ulegała systematycznemu pogorszeniu. Podczas finałowego odcinku 7. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" potwierdziło się to, czego większość widzów się spodziewała - związek Agnieszki i Kamila nie przetrwał. Obecnie para szykuje się już do rozprawy rozwodowej.

Szukała miłości, zyskała zasięgi. Da się z tego utrzymać? Szczere wyznanie uczestniczki 7. edycji!Zobacz więcej

Jakiś czas temu Kamil wziął udział w spotkaniu z uczestnikami poprzednich edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" Byli uczestnicy ślubnego show udali się m.in. do słynnego parku rozrywki - Energylandii. Kamilowi towarzyszyła m.in. Iga Śmiechowicz z 5. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Gdy tylko w sieci pojawiły się ich wspólne zdjęcia, wówczas zaczęły pojawiać się domysły o ewentualnym związku pary. Fani programu stwierdzili, że Kamil i Iga idealnie do siebie pasują.

Kamil wyznał prawdę o swojej relacji z Igą! "Iga jest naprawdę normalną i wartościową osobą"

Kamil Borkowski w końcu postanowił zareagować na medialne spekulacje dotyczące jego relacji z Igą Śmiechowicz. Uczestnik 7. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia " za pośrednictwem swojego konta na Instagramie wyznał, jak tak naprawdę wygląda znajomość pomiędzy nim, a Igą. Stwierdził m.in, że uważa Igę za wartościową osobę i skrytykował wszystkich, którzy kierowali pod jej adresem obraźliwe komentarze.

Wbrew krążącej opinii chciałbym napisać, że Iga jest naprawdę normalną i wartościową osobą i ludzie, którzy do tej pory wypisują obraźliwe komentarze powinni się wstydzić. My jako uczestnicy nie mamy wpływu na to co i jak zostanie przedstawione w programie - napisał Kamil Borkowski na swojej relacji na Instagramie.

W dalszej części swojego wpisu, Kamil wyjaśnił, że jego rzekomy związek z Igą, to tylko i wyłącznie plotki rozdmuchane przed media, a ich relacja ma charakter koleżeński.

Jeden wyjazd w gronie znajomych i media szaleją, łącząc nas w pary (...) Jesteśmy z Igą znajomymi, mamy kontakt, ale taki sam mam ja, jak i Iga z wieloma innymi osobami - wyznał na swoim Instastory.

Wygląda więc na to, że to koniec spekulacji związanych z rzekomym związkiem Kamila i Igi ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia".

Zobacz galerię

Mariola Baruk zdradziła, jak dziś wygląda jej związek z Piotrem Hubertem! Skrytykowała także innych uczestników programuZobacz więcej

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
 • Krysia (gość)

  Mój facet też zawsze o mnie dobrze mówi czy to przy rodzinie czy znajomych. Jest taki kochany, że ostatnio nawet Roombe sprezentował bez okazji, bo nie chcę żebym się przemęczała.

  15.06.2022 09:47
 • Blondii (gość)

  Para idealna Ona obrażona na cały świat i nic jej nie pasuje On nigdy niczego nie pewny chłopiec Szkoda tylko Agnieszki ,która poświęciła wszystko

  14.06.2022 14:23
 • Ruda (gość)

  Oj...szkoda...pasujecie do siebie , weźcie ślub... będzie cudownie...

  12.06.2022 22:43
 • Gr23 (gość)

  Co na to psychiatra i psycholog ?

  12.06.2022 22:01
 • Gr23 (gość)

  Co na to psychiatra i psycholog ?

  12.06.2022 22:00

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×