ślub od pierwszego wejrzenia kamil

"Ślub od pierwszego wejrzenia 7". Agnieszka Miezianko pokazała swoje mieszkanie! Zobacz, jak mieszka uczestniczka "ŚOPW 7"!

Agnieszka Miezianko to jedna z uczestniczek programu "Ślub od pierwszego wejrzenia 7". Pochodząca z Białegostoku 29-latka jest bardzo aktywna w sieci, gdzie często dzieli się swoimi przemyśleniami na temat "ŚOPW 7". Teraz jednak postanowiła pochwalić się nowym mieszkaniem! Zobaczcie, jak mieszka uczestniczka programu TVN!

11.05.2022Ślub od pierwszego wejrzenia

"Ślub od pierwszego wejrzenia 7". Kamil opowiedział o nocy poślubnej z Agnieszką. Dla wielu te słowa mogą być sporym zaskoczeniem

Kamil Borkowski jest jednym z uczestników najnowszej edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Jego wybranką okazała się być Agnieszka, którą mężczyzna poznał dopiero w Urzędzie Stanu Cywilnego. Mężczyzna postanowił za pośrednictwem mediów społecznościowych opowiedzieć o tym, jak spędził ze swoją żoną noc poślubną. Dla wielu jego słowa mogą być sporym zaskoczeniem.

09.05.2022Ślub od pierwszego wejrzenia

"Ślub od pierwszego wejrzenia 7". Kamil już z nową partnerką? Wyciekły zdjęcia uczestnika "ŚOPW" z inną kobietą?

Początkowe odcinki programu "Ślub od pierwszego wejrzenia 7" zapowiadały najnudniejszą edycję w historii, jednak teraz, gdy koniec sezonu jest coraz bliżej, robi się ciekawiej. Tym bardziej, że pojawia się coraz więcej plotek odnośnie do przyszłości uczestników show. Teraz wiele wskazuje na to, że małżeństwo Kamila i Agnieszki nie przetrwało! Pojawia się coraz więcej głosów, że związek Kamila z Agnieszką to już przeszłość!

07.05.2022Ślub od pierwszego wejrzenia

"Ślub od pierwszego wejrzenia 7". Agnieszka sugeruje, że ma już nowego partnera? Próbuje nabrać widzów, że nie wyszło jej z Kamilem?

Na antenie telewizji TVN możemy oglądać właśnie 7. sezon "Ślubu od pierwszego wejrzenia", a widzowie prześcigają się w domysłach i spekulacjach, które z par przetrwały telewizyjny eksperyment. Oliwy do ognia dolewają sami uczestnicy, którzy bardzo polubili zabawę z widzami w kotka i myszkę, jak chociażby Agnieszka, która właśnie zasugerowała, że... jej małżeństwo z Kamilem nie przetrwało!

06.04.2022Ślub od pierwszego wejrzenia

"Ślub od pierwszego wejrzenia 7". Kamil i Agnieszka wciąż są razem? Wygadali się czy celowo prowokują?

"Ślub od pierwszego wejrzenia" to format, który porwał widzów telewizji TVN. Właśnie możemy oglądać 7. edycję "ŚOPW", która zdecydowanie rządzi się własnymi prawami. Uczestnicy show nigdy wcześniej aż tak nie podsycali plotek na swój temat i tego, czy pozostali w małżeństwie. Kamil i Agnieszka właśnie poniekąd wygadali się, że są razem! Chociaż fani wciąż się zastanawiają, o co tutaj chodzi...

02.04.2022Ślub od pierwszego wejrzenia

"Ślub od pierwszego wejrzenia 7". Widzowie nie mają litości dla Kamila. "Współczuje Agnieszce w taką rodzinkę się wpakować."

"Ślub od pierwszego wejrzenia 7" wywołuje wśród widzów ogromne emocje już od swojego pierwszego odcinka. W najnowszej edycji programu, eksperci postanowili połączyć w parę Kamila i Agnieszkę. O ile Agnieszka wywołała wśród widzów pozytywne emocje, tego samego nie można powiedzieć o jej mężu Kamilu. Fani nie pozostawili na nim suchej nitki.

31.03.2022Ślub od pierwszego wejrzenia

"Ślub od pierwszego wejrzenia 7". Kamil i Agnieszka wciąż są małżeństwem? Siostra Kamila niechcący zdradziła dalsze losy uczestników "ŚOPW"?

"Ślub od pierwszego wejrzenia 7" wywołuje wśród widzów ogromne emocje od swojego pierwszego odcinka. Tym razem eksperci postawili na uczestników, po których wyborach właściwie nie wiemy czego się spodziewać! Jednak losy jednej z par prawdopodobnie są już znane, a wszystko za sprawą mało ostrożnej siostry uczestnika "ŚOPW 7"!

21.03.2022Ślub od pierwszego wejrzenia

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×