"Ślub od pierwszego wejrzenia". Kolejna para się rozwodzi! "Przyszło mi walczyć o spotkania z malutkim synkiem"

Kolejna para dobrana w ramach telewizyjnego eksperymentu pt. "Ślub od pierwszego wejrzenia" ogłosiła rozstanie. Mąż uczestniczki zapowiada, że będzie walczył o spotkania z synem w sądzie. Mężczyzna twierdzi, że żona świadomie ogranicza jego kontakty z dzieckiem.

Multimedia

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Kolejna para się rozwodzi

W programie "Ślub od pierwszego wejrzenia", czyli telewizyjnym eksperymencie, w którym pary poznają się w dniu swojego ślubu, można znaleźć miłość. Udowadniają to m.in. Anita i Adrian z 3. edycji, którzy do dziś są razem i wychowują wspólnie synka Jerzego i córeczkę Biankę. Większość par ze Ślubu od pierwszego wejrzenia decyduje się jednak na rozwód.

Co słychać u uczestników 2. edycji? Tak się zmienili!Zobacz więcej

Paulina Brzoza i Krzysztof Zrobek rozwodzą się

Paulina i Krzysztof poznali się w 2. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Niespełna trzy lata po ślubie poinformowali, że spodziewają się dziecka. Ich synek przyszedł na świat we wrześniu 2020 roku. W listopadzie 2021 r. Krzysztof przekazał, że od lutego nie jesteśmy już razem z "telewizyjną żoną" Pauliną. Został złożony po raz kolejny pozew o rozwód, jak i dokument zabezpieczający kontakty moje z malutkim synkiem Jasiem.

Krzysztof nie może dojść do porozumienia z żoną w kwestii kontaktów z synem.

Rozwód to nie koniec świata... ale niestety przyszło mi walczyć o spotkania z malutkim synkiem, który tego świata jeszcze nie zna, a dopiero poznaje i ma wielkie ograniczenia wprowadzone przez matkę "panią przedszkolankę", która niby zna potrzeby dziecka, a jednak woli ograniczać świadomie kontakt ojca z synem wyrządzając zarazem krzywdę dziecku, jak i mi... Pozostaje jedynie czekać na Polskie sądy, które z terminami niestety są na bakier. Trzymajcie kciuki - poinformował swoich fanów Krzysztof.

Zobacz galerię

Źródło: TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
 • Anka (gość)

  Jaki mąż? Jaka żona? Dwoje obcych ludzi którzy sformalizowali związek na potrzeby programu z chęci zaistnienia, przestańcie tak nazywać,

  01.12.2021 07:47
 • Biedne/niewinne dzieci. (gość)

  Ach te dzieci, zawsze jak się pojawiają to coś się spieprzy w małżeństwie. Niestety kobieta zmienia priorytet (co normalne - dzieci ważniejsze od partnera) ale wtedy parter czuje się odrzucony często, bo trzeba to wypośrodkować i dzieci ogarnąć i chociaż chwilę dać mężowi poczuć, że też potrzebny/kochany. W Japonii np. są 3 etapy małżeństwa, 1-szy: narzeczeństwo/młode małżeństwo, 2-ciąża/okres wychowania dzieci, 3-schyłek miłości w samotności (dzieci dawno odchowane). Podobnie sam papierek w USC czy w kościele, też wśród wielu par na kocią łapę pieprzy związek. No i oczywiście na koniec wtrącanie się mamuś i tatusiów - kolejny powód.

  30.11.2021 23:05
 • Ja30 (gość)

  Ona od początku wydawała mi się taka wredna suka zawsze niezadowolona ...

  30.11.2021 19:10
 • Edyta (gość)

  nie wierzę Krzysztofowi, to nie pierwszy raz, kiedy załatwia swoje sprawy na instagramie i świadomie wywołuje gó...burzę, przez te kilka lat, kiedy obserwowałam tych wszystkich uczestników ślubu, to Krzysiek wielokrotnie obrażał w necie Paulinę, nawet jej groził po tej słynnej imprezce rozwodowej Ani, na której obmacywał Martyne aż żal było na to patrzeć, a potem "biedny" Krzysiek odwracał kota ogonem i próbował zwalać winę na Paulinę, wryło mi się to w pamięć, bo szkoda było czytać komentarze Krzyśka w stylu, że ma na Paulinę haki i może zakończyć jej karierę, mam nadzieję, że Paulina się trzyma i wyrwie się w końcu z relacji z tym toksykiem, który nie widzi w sobie żadnej winy

  30.11.2021 12:45
 • Ewa (gość)

  Do przewidzenia niestety to było, ona bardzo niezrównoważona była/ jest. Oglądając ich przypuszczalam, że nic z tego nie wyjdzie. Szkoda dziecka.

  30.11.2021 06:13

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×