"Ślub od pierwszego wejrzenia". Paweł może liczyć na wsparcie ważnej dla niego kobiety. Jaką decyzję podejmie ostatecznie?

Redakcja Telemagazyn
Redakcja Telemagazyn
fot. x-news/TVN | źródło: https://x-news.pl/subject/12652687
fot. x-news/TVN | źródło: https://x-news.pl/subject/12652687
6. edycja "Ślubu od pierwszego wejrzenia" dobiega końca. Zostały dwa odcinki do finału, w którym dowiemy się, które związki przetrwają, a które pary - zdecydują się na rozwód. Tymczasem jeden z uczestników, uwielbiany przez widzów, Paweł, opublikował na swoim profilu w mediach społecznościowych ważne zdjęcie.

Na fotografii w poście na Instagramie Pawła, uczestnika 6. edycji "ŚOPW", możemy zobaczyć w towarzystwie jego ukochanej siostry i... pizzy. Zdjęcie, miłośnik motoryzacji (bo tak zwykł o sobie pisać) okrasił podpisem: "Pizza nie pyta pizza rozumie". Czy miałaby to być aluzja do jego finałowej decyzji?

Fani nie szczędzą komentarzy.

Ja bym chciała żebyś z Julią był bo ona też jest wyjątkowa tak jak ty ❤️❤️❤️ bardzo wam kibicuje żebyście się po tym wszystkim dogadali i połączyli się ❤️

Fajna z ciebie mordeczka. Mam nadzieję ze ci się wiedzie i ze zrzuciłeś z siebie ta pijawkę. Trzymaj się i lepiej być samemu niż z toksycznymi ludźmi.

Paweł olej tą Kaśkę ona jest strasznie wku*****.... Ty zasługujesz naprawdę na dobrą kobietę , a taka się znajdzie tylko jeszcze chwilę poczekaj ????bardzo Ci kibicuję jesteś na prawdę cudownym facetem i do tańca i do różańca, IDEAŁ POPROSTU IDEAŁ

Zgadzacie się z nimi?

"Ślub od pierwszego wejrzenia", odcinek 6. Co się wydarzyło?

Kasia i Paweł walczą z dystansem. Kasia cały czas odsuwa się od męża, a Paweł nie chce naciskać. Do tego okazało się, że Kasia... częściej kontaktuje się z mamą niż z mężem. Wcześniej Kasia i Paweł mieli małe spięcie, więc mężczyzna najpierw kupił żonie kwiatki, a następnie postanowił zabrać ją na zakupy. Odkupił winy, zabrał mnie do sklepu i powiedział, żebym wybrała sobie, co tylko chcę - powiedziała zachwycona Kasia. 31-latka wpadła w szał zakupów. Sweter, ramoneska i dres - za wszystko zapłacił mąż.

Niestety, później okazało się, że przed Kasią i Pawłem kolejna próba. Kasia dowiedziała się, że ma zdiagnozowaną boreliozę, co oznacza, że leczenie będzie trwało minimum rok! Kobieta będzie musiała brać całe torby lekarstw! Czy przez chorobę bardziej zamknie się na męża? Paweł na pewno będzie starał się wspierać żonę. Fajnie, że mam od niego wsparcie. Inny by na pewno uciekł - wyznała kobieta.

O tym, jaką decyzję podejmie Paweł i Kasia dowiemy się już niebawem - finałowy odcinek Ślubu od pierwszego wejrzenia można obejrzeć na Playerze 7 grudnia 2021.

Źródło: TVN/x-news

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Jak działają oszuści - fałszywe SMS "od najbliższych"

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn