"Ślub od pierwszego wejrzenia". Paweł Olejnik wyjawił nowe fakty. Kasia Zięciak nie będzie zadowolona, gdy to usłyszy

Adriana Słowik
Adriana Słowik
W odcinku specjalnym programu "Ślub od pierwszego wejrzenia", Paweł Olejnik ujawnił nowe informacje na temat jego małżeństwa z Kasią Zięciak. Uczestnik kontrowersyjnego show wyznał, dlaczego nie mogli się dogadać. fot. x-news/TVN | źródło: https://x-news.pl/subject/12631450/11
W odcinku specjalnym programu "Ślub od pierwszego wejrzenia", Paweł Olejnik ujawnił nowe informacje na temat jego małżeństwa z Kasią Zięciak. Uczestnik kontrowersyjnego show wyznał, dlaczego nie mogli się dogadać. fot. x-news/TVN | źródło: https://x-news.pl/subject/12631450/11
W odcinku specjalnym programu "Ślub od pierwszego wejrzenia", Paweł Olejnik ujawnił nowe informacje na temat jego małżeństwa z Kasią Zięciak. Uczestnik kontrowersyjnego show wyznał, dlaczego nie mogli się dogadać.

Paweł Olejnik szukał żony w 6. edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Eksperci sparowali go z Katarzyną Zięciak. Początkowo wydawało się, że Paweł i Kasia mają się ku sobie i nadają na podobnych falach. Niestety, czar prysł, a ich małżeństwo wkrótce się rozpadło.

Paweł Olejnik wyjawił nowe fakty w odcinku specjalnym "Ślubu od pierwszego wejrzenia"

Paweł w odcinku specjalnym podkreślił, że Kasia była całkiem inną osobą podczas ślubu. -Miałem wrażenie, jakby była na jakichś lekach wspomagających. Uśmiechnięta, zadowolona, wszędzie jej było pełno. A później taka ponura siedziała sama, nie wiedziała, co jest grane - powiedział w odcinku specjalnym.

Dalej było tylko mocniej.

Widocznie mieliśmy inne tematy, zainteresowania. Ja ich mam sporo, Kasia ma tylko rolki, z tego co wiem, i swoją ulubioną prasę na stacji benzynowej. Nic więcej o niej nie wiem, jakiej muzyki słucha, jakie filmy ogląda, bo nawet filmu nie chciała ze mną obejrzeć - dodał.

Paweł był zaskoczony, gdy Kasia przyznała przed ekspertami, że chce zostać w tym związku. -Wszystko jest pod górkę, na "nie", a tutaj nagle odmienienie. Myślę sobie: kurde, to jest znowu ta Kasia, którą poznałem na ślubie. No tylko to trwało pół godziny, a potem wróciła ta, która była moją żoną. Trochę honoru trzeba mieć, nie będę szedł tam, gdzie mnie nie chcą. Tylko najbardziej mi jest przykro, że tak długo to ciągnęła - ocenił.

Wiadomo, że po programie Paweł Olejnik związał się z kuzynką swojej byłej żony. To Kasia Zięciak zachęcała Klaudię, aby odezwała się do Pawła. -Jak stwierdziłam, że nie uda się z Pawłem, a gdzieś chodziły pogłoski, że on bardzo się jej spodobał, namówiłam ją, żeby napisała do Pawła i żeby się spotkali - wyznała w odcinku specjalnym Kasia Zięciak.

Źródło: TVN/x-news

od 7 lat
Wideo

echodnia Drugi dzień na planie Ojca Mateusza

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn