„Ślub od pierwszego wejrzenia”. Przemek spotkał się z Agnieszką Miezianko! Jest między nimi coś więcej? Fani nie mają wątpliwości: „Strzał w dziesiątkę!”

Przemek nie może zaliczyć swojej przygody z 8. edycją „Ślubu od pierwszego wejrzenia” do udanych. Jak się okazało w ostatnim odcinku show, jego programowa żona Justyna postanowiła zerwać z nim wszelkie kontakty. Wygląda jednak na to, że Przemkowi udało się właśnie nawiązać bardzo ciekawą znajomość. Spotkał się on bowiem z Agnieszką Miezianko - gwiazdą 7 edycji „ŚOPW”. Czyżby było między nimi coś więcej?

Multimedia

"Ślub od pierwszego wejrzenia 8" - Przemysław Wereszyński

Przemysław Wereszyński był uczestnikiem ostatniej, 8. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Programowi eksperci sparowali go z Justyną Hołubowicz. Choć widzowie przez większość epizodów nie dawali ich relacji najmniejszych szans na przetrwanie, to w finale edycji Justyna i Przemek postanowili pozostać w małżeństwie. Niestety w kolejnym, specjalnym odcinku okazało się, że Justyna postanowiła zerwać wszelkie kontakty ze swoim mężem i para czeka teraz na rozwód.

Widzowie oburzeni zachowaniem Marty! „Okazałaś się strasznie fałszywa”Zobacz więcej

Przemek nawiązał ciekawą znajomość z Agnieszką Miezianko

Fani "Ślubu od pierwszego wejrzenia" ostatnio przeżyli nie lata niespodziankę. Okazało się bowiem, że Przemek postanowił się spotkać z gwiazdą 7. edycji programu - Agnieszką Miezianko, której małżeństwo także nie przetrwało ślubnego eksperymentu. Uczestniczka „ŚOPW” urządziła relację live na Instagramie, podczas której odpowiadała na pytania internautów. Ku ogromnemu zaskoczeniu wielu z nich, po pewnym czasie do relacji gościnnie dołączył Przemek. Nie trzeba było długo czekać na to, aby zaroiło się od komentarzy sugerujących, że Agnieszka i Przemek świetnie by do siebie pasowali.

Aga pasowałabyś do Przemka ❤️❤️❤️

Szkoda, że nie byliście razem połączeni

Przemek to byłby strzał w 10-tkę

Pasujecie do siebie ;)

Powinniście spróbować razem, bez kamer. Widzę to - czytamy w komentarzach na Instagramie Agnieszki Miezianko.

Myślicie, że Przemek i Agnieszka wezmą pod uwagę sugestie internautów?

Zobacz galerię

Marta przerywa milczenie. Relacja Macieja narodziła się jeszcze w czasie małżeństwa?Zobacz więcej

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×