Ślub od pierwszego wejrzenia

"Ślub od pierwszego wejrzenia 7". Patrycja zaczęła zabiegać o Adama! Wyjaśniła, czemu jest taka zimna! Co jeszcze wydarzyło się w 12. odcinku "ŚOPW 7"?

Za nami 12. odcinek programu "Ślub od pierwszego wejrzenia 7". Chociaż finał programu tuż tuż, to sytuacje między małżeństwami wciąż nie są jasne. Tym razem byliśmy świadkami tego, jak o Adama zaczęła zabiegać Patrycja! Dziewczyna wyjaśniła też, dlaczego jest taka zimna! Co jeszcze wydarzyło się w 12. odcinku "ŚOPW 7"? Sprawdźcie!

17.05.2022Ślub od pierwszego wejrzenia

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Sensacyjne ustalenia internautów o uczestniczce "ŚOPW 7". Dorota jest w ciąży?!

"Ślub od pierwszego wejrzenia" budzi kontrowersje od samego początku. Bohaterowie każdej edycji interesują widzów, a małżeńskie perypetie są skrupulatnie śledzone. Nie inaczej jest z uczestnikami najnowszej, siódmej edycji. Wyobraźnię internautów rozpala ostatnimi czasy jedna teoria, według której jedna z uczestniczek jest... w ciąży!

15.05.2022Ślub od pierwszego wejrzenia

"Ślub od pierwszego wejrzenia 3". Anita Szydłowska pokazała archiwalne zdjęcie swojej mamy. Postanowiła je odtworzyć! Wyglądają niczym bliźniaczki!

Anita Szydłowska to jedna z bohaterek programu "Ślub od pierwszego wejrzenia 3". To prawdziwa duma stacji TVN i producentów programu, bowiem jej małżeństwo można wręcz uznać za modelowe i będące wzorem dla przyszłych uczestników "ŚOPW". Teraz Anita postanowiła pokazać archiwalne zdjęcie swojej mamy. Zobaczcie podobieństwo kobiet!

13.05.2022Ślub od pierwszego wejrzenia

"Ślub od pierwszego wejrzenia 7". Agnieszka Miezianko pokazała swoje mieszkanie! Zobacz, jak mieszka uczestniczka "ŚOPW 7"!

Agnieszka Miezianko to jedna z uczestniczek programu "Ślub od pierwszego wejrzenia 7". Pochodząca z Białegostoku 29-latka jest bardzo aktywna w sieci, gdzie często dzieli się swoimi przemyśleniami na temat "ŚOPW 7". Teraz jednak postanowiła pochwalić się nowym mieszkaniem! Zobaczcie, jak mieszka uczestniczka programu TVN!

11.05.2022Ślub od pierwszego wejrzenia

"Ślub od pierwszego wejrzenia 7". Żenujące zachowanie Patrycji po wyjeździe Adama! To małżeństwo nie ma żadnych szans? Co jeszcze wydarzyło się w 11. odcinku "ŚOPW 7"?

Za nami 11. odcinek programu "Ślub od pierwszego wejrzenia 7". Wśród par "ŚOPW 7" żadnej większej poprawy. Piotr i Dorota wciąż nie wiedzą na czym stoją, a Agnieszka planuje wspólne życie u boku Kamila. Czy jej mąż ma podobne plany? Jednak widzowie z pewnością największą uwagę zwrócą na... żenujące zachowanie Patrycji po wyjeździe Adama! Sprawdźcie, co wydarzyło się w 11. odcinku "ŚOPW 7"!

10.05.2022Ślub od pierwszego wejrzenia

"Ślub od pierwszego wejrzenia 2". Krzysztof i Paulina znowu są razem? "Jest znacznie lepiej i nasze relacje się poprawiły". Fani nie kryją zachwytu

Krzysztof Zborek i Paulina Brzoza byli bohaterami 2. edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Choć para wydała na świat synka Janka, to niestety ich małżeństwo nie przetrwało. Mężczyzna w rozmowie z cozatydzien.tvn.pl opowiedział, jak wyglądają ich obecne stosunki oraz czy para postanowiła dać sobie jeszcze jedną szansę.

10.05.2022Ślub od pierwszego wejrzenia

"Ślub od pierwszego wejrzenia 7". Kamil opowiedział o nocy poślubnej z Agnieszką. Dla wielu te słowa mogą być sporym zaskoczeniem

Kamil Borkowski jest jednym z uczestników najnowszej edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Jego wybranką okazała się być Agnieszka, którą mężczyzna poznał dopiero w Urzędzie Stanu Cywilnego. Mężczyzna postanowił za pośrednictwem mediów społecznościowych opowiedzieć o tym, jak spędził ze swoją żoną noc poślubną. Dla wielu jego słowa mogą być sporym zaskoczeniem.

09.05.2022Ślub od pierwszego wejrzenia

"Ślub od pierwszego wejrzenia 7". Kamil już z nową partnerką? Wyciekły zdjęcia uczestnika "ŚOPW" z inną kobietą?

Początkowe odcinki programu "Ślub od pierwszego wejrzenia 7" zapowiadały najnudniejszą edycję w historii, jednak teraz, gdy koniec sezonu jest coraz bliżej, robi się ciekawiej. Tym bardziej, że pojawia się coraz więcej plotek odnośnie do przyszłości uczestników show. Teraz wiele wskazuje na to, że małżeństwo Kamila i Agnieszki nie przetrwało! Pojawia się coraz więcej głosów, że związek Kamila z Agnieszką to już przeszłość!

07.05.2022Ślub od pierwszego wejrzenia

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×