"Ślubne pogotowie Izabeli Janachowskiej". Izabela Janachowska w nowej roli! Towarzyszy jej Rafał Maserak!

Krzysztof Połaski
Krzysztof Połaski
Już jesienią na antenie stacji Polsat zadebiutuje nowy program "ślubne pogotowie", który prowadzi ekspertka weddingowa Izabela Janachowska. Tymczasem na planie programu padł ostatni klaps, zwieńczające długie tygodnie ekscytującej pracy. Zobaczcie zdjęcia.fot. Piotr Podlewski/AKPA
Już jesienią na antenie stacji Polsat zadebiutuje nowy program "ślubne pogotowie", który prowadzi ekspertka weddingowa Izabela Janachowska. Tymczasem na planie programu padł ostatni klaps, zwieńczające długie tygodnie ekscytującej pracy. Zobaczcie zdjęcia.fot. Piotr Podlewski/AKPA
Już jesienią na antenie stacji Polsat zadebiutuje nowy program "ślubne pogotowie", który prowadzi ekspertka weddingowa Izabela Janachowska. Tymczasem na planie programu padł ostatni klaps, zwieńczające długie tygodnie ekscytującej pracy. Zobaczcie zdjęcia.

Izabela Janachowska w nowej roli! Towarzyszy jej Rafał Maserak!

Ślub to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu! Każda para marzy o tym, aby był jak z bajki. A co, jeśli na przeszkodzie stają brak pieniędzy lub inne życiowe problemy? Wtedy na pomoc rusza Izabela Janachowska - ekspertka od weselnych zadań specjalnych, która będzie wspierać, doradzać, a nierzadko występować w roli dobrej wróżki spełniającej marzenia.

Długo marzyłam o takim programie i cieszę się, że wreszcie pojawiła się okazja to marzenie spełnić. Mocno wierzę, że każda para zasługuje na wspaniały ślub. Spotkania z ludźmi, którzy wzięli udział w naszym programie, dla mnie samej też są ogromnym źródłem inspiracji i wzruszeń. Jestem zaszczycona, że wraz z zespołem najlepszych ślubnych ekspertów możemy dołożyć swoją cegiełkę, by uczynić ich wielki dzień jeszcze bardziej magicznym. To dla mnie największe zawodowe wyzwanie - a łzy nowożeńców to wielka nagroda - przyznała Izabela Janachowska.

W każdym odcinku Iza i jej ślubna brygada: tancerz Rafał Maserak, wedding planerka Małgosia Dura, dekoratorka Iza Kurdyła oraz beauty team Wojtek Stasiak i Bartek Osowczyk specjalnym różowym Wedding Busem odwiedzą najdalsze zakątki Polski, aby spełnić marzenia o bajkowym weselu, które pozostanie na zawsze w ich pamięci.

Premierowy odcinek "ślubnego pogotowia" już 4 września na antenie Polsatu. Emisja w każdą niedzielę o 17:40.

Autor: AKPA

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Danuta Stenka jest za stara do roli?

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na telemagazyn.pl Telemagazyn